Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Czech Dariusz | Bytów | Polska | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line |
202 | Zwolski Andrzej | Rzepnica | Polska | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line |
203 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line |
204 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line |
205 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line |
206 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team / BASE Group | opłacono on-line |
207 | Janas Anna | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
208 | Frukacz Kamil | Tczew | Polska | 10 km | SportLevel Tczew | opłacono |
209 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 10 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
210 | Pijanowski Jan | Tczew | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line |
211 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
212 | Jefimczyk Norbert | Damno | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
213 | Lenc Sebastian | Laskowice | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
214 | Banaszek Marcin | Papowo Toruńskie | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
215 | Kosiorek Wiesław | Aleksandrów Kujawski | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
216 | Dalak-Ożóg Grażyna | Laskowice | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
217 | Zieliński Edwin | Ciechocinek | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
218 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
219 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
220 | Koza Eugeniusz | Drawski Młyn | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
221 | Bałamut Przemysław | Krzyż Wlkp. | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
222 | Gapski Waldemar | Krzyż Wlkp. | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
223 | Pietrzyński Waldemar | Krzyż Wlkp. | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
224 | Łukaszewicz Krystyna | Krzyż Wlkp. | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
225 | Wilk Daniel | Żelichowo | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
226 | Ambroziak Sylwia | Łowicz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
227 | Ratajczak Janusz | Drawsko | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
228 | Ambroziak Zbigniew | Łowicz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
229 | Kiciński Roman | Perkowo | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
230 | Walków Jarosław | Wrzesiny | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
231 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
232 | Bratek Andrzej | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
233 | Kujach Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
234 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
235 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
236 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
237 | Osmański Marcin | Toruń | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
238 | Pietrzyński Krzysztof | Krzyż Wlkp | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
239 | Lewandowski Marek | Zbąszyń | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
240 | Woźniak Marek | Koło | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
241 | Szott Adrian | Zbąszyń | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
242 | Giś Anna | Drawsko | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
243 | Kolecka Sylwia | Zbąszynek | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
244 | Kolecki Damian | Zbąszynek | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
245 | Stalica Bogusława | Rychlawa | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
246 | Stalica Wiesław | Rychlawa | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
247 | Chmielarz Krzysztof | Kruszwica | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
248 | Adler Daniel | Inowrocław | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
249 | Chmielarz Sebastian | Toruń | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
250 | Chmielarz Justyna | Toruń | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
251 | Cyron Bogumił | Wierzchucin | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
252 | Małek Mariusz | Kębłów Stary | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
253 | Staśkiewicz Andrzej | Węglowo | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
254 | Brzózka Sławomir | Skarżysko Kamienna | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
255 | Malicki Bogusław | Skarżysko Kamienna | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
256 | Rychlicki Waldemar | Kowala | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
257 | Izbińska Monika | Skarżysko-Kamienna | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
258 | Wełpa Przemysław | Skarżysko-Kamienna | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
259 | Cichy Jacek | Poznań | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
260 | Cicha Grażyna | Poznań | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
261 | Stępień Kamil | Świnoujście | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
262 | Stępień Katarzyna | świnoujście | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
263 | Tkacz Tomasz | Leszno | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
264 | Pieczyński Robert | Poznań | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
265 | Woliński Andrzej | Wolin | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
266 | Wolińska Emilia | Wolin | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
267 | Piekut Łukasz | Chojnice | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
268 | Szatkowski Piotr | Warszawa | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
269 | Russ Roman | Laskowice | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
270 | Mikołajczyk Zbigniew | Unisław | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
271 | Zimny Sławomir | Gdańsk | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
272 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
273 | Maczyński Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line |
274 | Deja Wojciech | Złotów | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
275 | Sell Mieczysław | Osiek n/Notecią | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono |
276 | Formicki Rafał | Zawiercie | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line |
277 | Starzyński Dariusz | Klimontów | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line |
278 | Gajewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
279 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
280 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
281 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
282 | Steinka Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
283 | Zduńczyk Jakub | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
284 | Nowak Andrzej | Mława | Polska | 10 km | Tempo Mława | opłacono on-line |
285 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Thales | opłacono on-line |
286 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
287 | Wojciechowska Daria | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
288 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
289 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
290 | Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki | Olsztyn | Polska | 10 km | TRI-NEGU | opłacono on-line |
291 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
292 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
293 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
294 | Ogonowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | VARD | opłacono on-line |
295 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
296 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
297 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | 10 km | WATAHA- Łączy Nas Bieganie / Biegający Tczew | opłacono on-line |
298 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | WOPR Tczew | opłacono on-line |
299 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | minął termin płatności |
300 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | minął termin płatności |
Wyświetleń: 17110