Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
202 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
203 | Paradowski Krystian | Kulice | Polska | 10 km | ||
204 | Piekarska Anna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
205 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
206 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | 10 km | ||
207 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | 10 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
208 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
209 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
210 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | 10 km | crosselite | opłacono on-line |
211 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | WOPR Tczew | opłacono on-line |
212 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
213 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | Polska | 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
214 | Michalak Marek | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
215 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
216 | Vereckyi Pavel | DONETSK | Ukraina | 10 km | ||
217 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | Ukraina | 10 km | ||
218 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
219 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
220 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team / BASE Group | opłacono on-line |
221 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
222 | Tarczyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
223 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
224 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | 10 km | Biegający Tczew / Sowiński Team | opłacono on-line |
225 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
226 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
227 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | 10 km | JRG Malbork | |
228 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
229 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | 10 km | ||
230 | Kurajk Marian | Gdańsk / Rakowiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
231 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
232 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
233 | Liedtke Dariusz | Tczew | Polska | 10 km | 3athlete | opłacono on-line |
234 | Steinka Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
235 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
236 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
237 | LIBAN Zygfryd | tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono |
238 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | Polska | 10 km | ||
239 | ziemann tomasz | tczew | Polska | 10 km | crosselite | |
240 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
241 | Żur Arkadiusz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
242 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
243 | kropidłowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
244 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
245 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
246 | PIETKUN Sławomir | Koleczkowo | Polska | 10 km | Dobby Team | opłacono on-line |
247 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
248 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
249 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
250 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono |
251 | Janas Anna | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
252 | Czapiewska Stefan | Pelplin | Polska | 10 km | ||
253 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
254 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
255 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
256 | Plutowski Marcin | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | |
257 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
258 | Urgacz Kamil | Cieszyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
259 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
260 | dubinski tomasz | tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
261 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
262 | Paluchowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
263 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
264 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
265 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
266 | Fryszka Błażej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
267 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
268 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Trójmiasto | |
269 | Stasica Andrzej | Łęgowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
270 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
271 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
272 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
273 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | Polska | 10 km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
274 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
275 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team | opłacono on-line |
276 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | 10 km | florianchojnice | opłacono on-line |
277 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
278 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
279 | WOODS MICHAEL | Tczew | Polska | 10 km | ||
280 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
281 | Pijanowski Jan | Tczew | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line |
282 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
283 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
284 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
285 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line |
286 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
287 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | CFMT | opłacono on-line |
288 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
289 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
290 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono | |
291 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
292 | Wojciechowska Daria | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
293 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
294 | Peter Zdzisław | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
295 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
296 | Gdaniec Sławomir | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
297 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
298 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
299 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | minął termin płatności |
300 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | minął termin płatności |
Wyświetleń: 17371