Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buńko Andrzej Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE
2 Cewkowicz Ewa Drogosze 1963 m
3 Wierzbicka Oliwia Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE
4 Kocmiński Oliwier Frąćzkowo 1963 m ISKRA DROGOSZE
5 Cieślak Kacper Skandawa 1963 m ISKRA DROGOSZE
6 Bronicka Milena Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
7 kromplewska marta Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE
8 Kuśmierowski Piotr Parys 1963 m SP DROGOSZE
9 Waszkiewicz Marcel Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE
10 Tomaszewski Miłosz Garbno 1963 m SP DROGOSZE
11 Staruch-Wilamowski Szymon Skandawa 1963 m SP DROGOSZE
12 Nowak Milena Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
13 Mielniczek Agata Silginy 1963 m SP DROGOSZE
14 Wanat Gabrysia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
15 Drozd Oksana Siliginy 1963 m SP DROGOSZE
16 Chmielewski Bartosz Modgarby 1963 m SP DROGOSZE
17 KĄDZIOŁKA Maciej Radosze 1963 m SP DROGOSZE
18 Schabowska Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
19 Pozaroszczyk Paulina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
20 Paukszta Karolina Kolwiny 1963 m SP DROGOSZE
21 Jończyk Kacper Radosze 1963 m SP DROGOSZE
22 Czerepaniak Magdalena Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
23 Wilczyński Paweł Garbnik 1963 m SP DROGOSZE
24 Ponichtera Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
25 Bepirszcz Julia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
26 Musiałowska Róża Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
27 Maciąg Julia Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
28 Pozaroszczyk Łucja Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE
29 Dudzińska Julia Radosze 1963 m ISKRA DROGOSZE
30 Dudzińska Wiktoria Radosze 1963 m SP DROGOSZE
31 Słota Karolina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
32 Cieślak Igor Skandawa 1963 m SP DROGOSZE
33 Stasal Paulina Siliginy 1963 m SP DROGOSZE
34 Zadrożny Adam Radosze 1963 m SP DROGOSZE
35 Drzazdzynski Michał Modgarby 1963 m SP DROGOSZE
36 Hrycyk Marianna Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
37 Gwizdek Milena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
38 Chruścicka Eliza Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
39 Koszła Alicja Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
40 Koćmińska Nikola Frączkowo 1963 m SP DROGOSZE
41 Niepokojczycka Edyta Barciany 1963 m
42 Kaliszewski Marek Kętrzyn 1963 m
43 Kaliszewska Katarzyna Anna Kętrzyn 1963 m
44 Drozd Grzegorz Silginy 1963 m SP DROGOSZE
45 Żejmo Gabriel Podławki 1963 m GLKS JURAND BARCIANY
46 Baran Natalia Gęsie Góry 1963 m
47 Pauszta Adam Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE
48 Gierko Jakub Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
49 Filipiuk Wiktoria Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
50 Hrycyk Weronika Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
51 Karowowski Kacper Krymławki 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
52 Kochmańska Lena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
53 Puczkowski Hubert Frączkowo 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
54 Hirniak Szymon Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
55 Zadrożna Aleksandra Radosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
56 Konstantynowicz Sebastian Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty
57 Pac Adrian Momajny 1963 m SP Mołtajnty
58 Średzińska weronika Rutka 1963 m SP Mołtajnty
59 Kurko Nikola Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
60 Migus Natalia Asuny 1963 m SP Mołtajnty
61 Tałałaj Patrycja Markuzy 1963 m Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach
62 Kochmanska Agnieszka Drogosze 1963 m
63 Kochmanski Tomasz Drogosze 1963 m
64 Konstantynowicz Sara Arklity 1963 m LO Kętrzyn
65 Konstantynowicz Adrian Arklity 1963 m SP Mołtajnty
66 Konstantynowicz Weronika Arklity 1963 m SP Mołtajnty
67 Pac Agnieszka Momajny 1963 m
68 Szotrowska Martyna Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
69 Koshenrich Maja Maciejki 1963 m SP Mołtajnty
70 Szandor Karolina Arklity 1963 m SP Mołtajnty
71 Konstantynowicz Mariusz Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty
72 Maluchnik Kordian Maciejki 1963 m SP Mołtajnty
73 Dudzińska Martyna Wielewo 1963 m SP Mołtajnty
74 Balak Jessica Arklity 1963 m SP Mołtajnty
75 Szotrowski Mateusz Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
76 Roguski Sylwester Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
77 Suchecki Gabriel Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE
78 Gunia Bartosz Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE
79 Cymbał Maja Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
80 Soboczyński Dominik Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
81 Maciąg Jarosław Drogosze 1963 m
82 Dziadyk Joanna Mołtajny 1963 m SP BARCIANY
83 Niedźwiecka Julia Barciany 1963 m SP BARCIANY
84 Dzienis Agnieszka Barciany 1963 m SP BARCIANY
85 Jakubowska Patrycja Barciany 1963 m SP BARCIANY
86 Kuriata Angelika Suchawa 1963 m SP BARCIANY
87 Kuriata Klaudia Suchawa 1963 m SP BARCIANY
88 Kowalewska OLA Barcianyp 1963 m SP BARCIANY
89 Gugnacki Mikołaj Suchawa 1963 m SP BARCIANY
90 Turko Mikołaj Skierki 1963 m SP BARCIANY
91 Sapela Maciej Barciany 1963 m SP BARCIANY
92 Gorczyca Wojciech Barciany 1963 m SP BARCIANY
93 Zaborowska Zuzia Barciany 1963 m SP BARCIANY
94 Zaborowska Magdalena Barciany 1963 m SP BARCIANY
95 Studzińska Justyna Barciany 1963 m SP BARCIANY
96 Kowalewski Michał Barciany 1963 m SP BARCIANY
97 Kopciuch Franciszek Barciany 1963 m
98 Wołowik Dawid Barciany 1963 m


Wyświetleń: 2218

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ