Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
2 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
3 | Cimochowska Zuzanna | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
4 | Cimochowska Krystyna | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
5 | Cimochowska Agnieszka | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
6 | Cimochowski Jacek | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
7 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
8 | Zaniewski Karol | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
9 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
10 | Malesa Paweł | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
11 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
12 | Waleriańska Karolina | Sucholaski | Polska | Bieg główny (1963 m) | UWM OLSZTYN | |
13 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
14 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | BBL Wydminy | |
15 | Samborska Grażyna | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
16 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
17 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
18 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Wkurw_team | |
19 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Wkurw_team | |
20 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
21 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
22 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
23 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | SZARY WILK GIŻYCKO | |
24 | Slekyte Lukne | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg 9-12 lat (1050 m) | BEGIMO KLUBAS | |
25 | Slekyte Ula | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg do lat 8 (500 m) | BEGIMO KLUBAS | |
26 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | BEGIMO KLUBAS | |
27 | Romanowicz Robert | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
28 | Romanowska Magdalena | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
29 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
30 | Czuryło Paweł | Antonowo | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
31 | Wojtulewicz Mariusz | Giżycko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | ||
32 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
33 | Masiak Paweł | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
34 | Masiak Mateusz | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
35 | Przęzak Jan | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
36 | Masiak Iwona | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
37 | Radomski Mirosław | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
38 | Radomska Janina | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
39 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
40 | Boruta Kacper | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
41 | Boruta Aleksandra | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
42 | Sak Wiktoria | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | CzakiSport.blogspot.com | |
43 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
44 | Sak Cezary | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | CzakiSport.blogspot.com |
Wyświetleń: 7038