Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romanowska Magdalena | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
2 | Waleriańska Karolina | Sucholaski | Polska | Bieg główny (1963 m) | UWM OLSZTYN | |
3 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
4 | Samborska Grażyna | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
5 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
6 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
7 | Malesa Paweł | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
8 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
9 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
10 | Cimochowski Jacek | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
11 | Cimochowska Agnieszka | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
12 | Cimochowska Krystyna | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
13 | Romanowicz Robert | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
14 | Cimochowska Zuzanna | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
15 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
16 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
17 | Sak Wiktoria | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | CzakiSport.blogspot.com | |
18 | Boruta Aleksandra | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
19 | Boruta Kacper | Pietrasze | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
20 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | Bieg główny (1963 m) | BBL Wydminy | |
21 | Radomska Janina | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
22 | Radomski Mirosław | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
23 | Masiak Iwona | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
24 | Przęzak Jan | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
25 | Masiak Mateusz | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
26 | Masiak Paweł | Rydzewo | Polska | Bieg główny (1963 m) | grupa aktywni razem rydzewo | |
27 | Sak Cezary | Kętrzyn | Polska | Bieg główny (1963 m) | CzakiSport.blogspot.com | |
28 | Czuryło Paweł | Antonowo | Polska | Bieg główny (1963 m) | ||
29 | Slekyte Ula | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg do lat 8 (500 m) | BEGIMO KLUBAS | |
30 | Zaniewski Karol | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
31 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
32 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
33 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
34 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | BBL Wydminy | |
35 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Wkurw_team | |
36 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Wkurw_team | |
37 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
38 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
39 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | SZARY WILK GIŻYCKO | |
40 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | BEGIMO KLUBAS | |
41 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
42 | Wojtulewicz Mariusz | Giżycko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | ||
43 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) | Olecko Biega | |
44 | Slekyte Lukne | Litwa, Marijampole | Litwa | Bieg 9-12 lat (1050 m) | BEGIMO KLUBAS |
Wyświetleń: 6867