Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boruta Karol Pietrasze Bieg główny (1963 m)
2 Boruta Aleksandra Pietrasze Bieg główny (1963 m)
3 Boruta Kacper Pietrasze Bieg główny (1963 m)
4 Romanowska Magdalena Wydminy Bieg główny (1963 m)
5 Romanowicz Robert Wydminy Bieg główny (1963 m)
6 Krawczuk Wiesław Wydminy Bieg główny (1963 m)
7 Wojtulewicz Mariusz Giżycko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m)
8 Czuryło Paweł Antonowo Bieg główny (1963 m)
9 Malesa Paweł Wydminy Bieg główny (1963 m)
10 Malesa Arkadiusz Wydminy Bieg główny (1963 m)
11 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
12 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
13 Pałdyna Leszek Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
14 Grześkowicz Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
15 Mika-Jankowska Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
16 Samborska Grażyna Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
17 Samborski Waldemar Wydminy Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BBL Wydminy
18 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BEGIMO KLUBAS
19 Slekyte Ula Litwa, Marijampole Bieg do lat 8 (500 m) BEGIMO KLUBAS
20 Slekyte Lukne Litwa, Marijampole Bieg 9-12 lat (1050 m) BEGIMO KLUBAS
21 Sak Cezary Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com
22 Sak Wiktoria Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com
23 Masiak Mateusz Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
24 Masiak Paweł Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
25 Cimochowski Jacek Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
26 Cimochowska Agnieszka Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
27 Cimochowska Krystyna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
28 Cimochowska Zuzanna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
29 Radomska Janina Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
30 Radomski Mirosław Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
31 Masiak Iwona Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
32 Przęzak Jan Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
33 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
34 Suchodolska Edyta Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
35 Zaniewski Karol Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
36 Przemielewski Kamil Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
37 Przemielewska Ewa Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
38 Suchodolski Paweł Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
39 Rożek Gerard Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
40 Truszczyński Grzegorz olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
41 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) SZARY WILK GIŻYCKO
42 Waleriańska Karolina Sucholaski Bieg główny (1963 m) UWM OLSZTYN
43 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team
44 Łaskowska Marzena Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team


Wyświetleń: 4084

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ