II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacka Brygida Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
2 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny (5 km) opłacono on-line
3 Glich Jan Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m) Szkola Podstawowa Nr 1
4 Żygenda Krzysztof Gdynia Bieg główny (5 km) LKS ZORZA GDYNIA opłacono on-line
5 Miętkiewski Michał Zduny Bieg główny (5 km)
6 Musolf Mieszko Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m)
7 Musolf Maksymilian Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m)
8 Musolf Beata Starogard Gdański Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gdański opłacono on-line
9 Maszka Sylwester Jabłowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
10 Maszka Ilona Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
11 Gorecka Oliwia Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
12 Maszka Kamila Jabłowo Biegi dla dzieci (600 m) PSP Jabłowo
13 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
14 szczukowska Szczukowski Piotr Będzmierowice Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
15 Glaza Henryk Osieczna Bieg główny (5 km) opłacono on-line
16 Zakrzewska Aneta Starogard gdański Bieg główny (5 km) SKL Filippides opłacono on-line
17 Myszke Radosław Bydgoszcz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
18 Reclaf Daria Borzestowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
19 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
20 Prabucki Patryk Starogard Gdański Bieg główny (12-15 lat) Beniaminek 03 Starogard opłacono on-line
21 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 4 w Starogardzie Gd
22 Okulska Joanna Dzierzgoń Bieg główny (5 km) opłacono on-line
23 Gaszkowska Marta Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
24 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
25 Skarbek Maja Szpęgawsk Biegi dla dzieci (300 m) PSP Brzeźno Wielkie
26 Skarbek Iga Szpęgawsk Biegi dla dzieci (300 m) Przedszkole Szpęgawsk
27 Skarbek Iwona Szpęgawsk Bieg główny (5 km)
28 Nowak Grzegorz Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
29 Skubich Alicja Gdansk Biegi dla dzieci (600 m)
30 Skubich zofia Gdansk Biegi dla dzieci (300 m)
31 Skubich Tomasz Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
32 Felchner Adam Starogard Gd. Biegi dla dzieci (300 m)
33 Felchner Agata Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m)
34 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono on-line
35 Klawikowski Radosław Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
36 Szczepaniak Aleksander Starogard gdański Biegi dla dzieci (300 m)
37 Ufnowska Maja Czersk Biegi dla dzieci (300 m)
38 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
39 Jabłoński Piotr Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
40 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
41 ziemann tomasz tczew Bieg główny (5 km) CrossElite
42 Frątczak Antoni Pelplin Biegi dla dzieci (300 m) ZKiW Kulice
43 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono
44 Mierzejewska Lena Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m)
45 Zbroch Julian Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m) PSP 1 Starogard Gd.
46 Szulfer Miłosz Tczew Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
47 Burczyk Robert Kleszczewo Kościerskie Bieg główny (5 km) LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
48 Pyżewska Beata Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
49 Fiborek Paweł Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
50 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
51 Trapp Mateusz Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
52 Kowalski Filip Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
53 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
54 Kuhn Agata starogard gdanski Biegi dla dzieci (300 m)
55 LOKŚ JAN Brzeźno Wielkie Biegi dla dzieci (300 m)
56 Kortas Mateusz Rokocin Bieg główny (12-15 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
57 Etmański Aleks Kursztyn Biegi dla dzieci (300 m)
58 Zblewski Arkadiusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
59 Myszke Hubert Bydgoszcz Biegi dla dzieci (300 m)
60 Myszke Wiktor Bydgoszcz Biegi dla dzieci (300 m)
61 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny (5 km) 22 BLT opłacono on-line
62 Cyrson Jarosław Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
63 Kuhn Rafał Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
64 Malota Julia Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m) PSP 3 Starogard Gdański
65 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
66 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski Bieg główny (5 km) opłacono on-line
67 Kargól Dorota Tczew Bieg główny (5 km) latif team opłacono on-line
68 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg główny (5 km) S...K...S opłacono on-line
69 dziewiątkowski Bartek Starogard gdański Biegi dla dzieci (300 m) Psoni skarszewy
70 dziewiątkowska Monika Starogard gdański Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m)
71 Czaplewska Dorota Starogard gdański Bieg główny (5 km)
72 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono on-line
73 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
74 Malinowski Łukasz Malinowski Lipinki Królewskie Bieg główny (5 km) opłacono on-line
75 KELSZ Dariusz Dąbrówka Bieg główny (5 km) FitChallenge opłacono on-line
76 Cybula Dominika Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
77 Cybula Monika STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (5 km) opłacono on-line
78 Misztal Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 2 Starogard Gdański
79 Ciesielska Ewelina Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
80 Kozoń Paula Rokocin Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
81 Boschke Magdalena Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
82 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny (5 km) CUDAKI opłacono on-line
83 Gemba Katarzyna Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) Psp Dąbrówka
84 Gemba Piotr Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) PSP Dąbrówka
85 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PUMA STG opłacono on-line
86 Troka Jakub Starogard Biegi dla dzieci (600 m) PUMA Stg
87 Streng Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
88 Weltrowski Szymon starogard gdański Biegi dla dzieci (600 m)
89 Weltrowska Laura starogard gdański Biegi dla dzieci (300 m)
90 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny (5 km) CrossElite opłacono on-line
91 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
92 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny (5 km) Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
93 Kliszcz Michał Starogard Gdański Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m)
94 Maksymiuk Łukasz Starogard Gdański Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m)
95 Biernat Damian Starogard Gdański Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m)
96 Pawłowski Daniel Starogard Gdański Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m)
97 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
98 Grzonka Dominik Bytonia Biegi dla dzieci (300 m) SP Bytonia
99 Dering Marcin Demlin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
100 Patelczyk Karol Demlin Bieg główny (12-15 lat) opłacono on-line


Wyświetleń: 8313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ