Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budzanowski Olaf | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
2 | Bzowski Sebastian | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
3 | Chmieliński Maksymilian | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
4 | dziewiątkowski Bartek | Starogard gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Psoni skarszewy | |
5 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
6 | Felchner Adam | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
7 | Felchner Agata | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
8 | Fiborek Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Przedszkole Nr 6 Modraczek | |
9 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ZKiW Kulice | |
10 | Galewski Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
11 | Gembiak Maciej | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Gemba Team | |
12 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Godlewski Runners | |
13 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | UKS Piramida | |
14 | Grzonka Dominik | Bytonia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | SP Bytonia | |
15 | Kalinowski Aleksander | Wielki Bukowiec | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
16 | Kleynhans Bianka | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
17 | Kluk Kinga | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Morsy Skarszewy | |
18 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
19 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Biegi dla dzieci (300 m) | Stacja Dobrego Czasu Tczew | ||
20 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Biegi dla dzieci (300 m) | Przedszkole Miłobądz | ||
21 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | CRITERS TEAM | |
22 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Malinowa Mamba | |
23 | Kuhn Agata | starogard gdanski | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
24 | LOKŚ JAN | Brzeźno Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
25 | Malota Julia | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
26 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
27 | Musolf Maksymilian | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
28 | Musolf Mieszko | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
29 | Myszke Hubert | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
30 | Myszke Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
31 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | PSP 6 Starogard Gdański | |
32 | Petka Szymon | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
33 | RESZKE Aleksandra | GDYNIA | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | UKS Tri-Team Rumia | |
34 | RESZKE Michał | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | UKS Tri-Team Rumia | |
35 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
36 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Przedszkole Szpęgawsk | |
37 | Skarbek Maja | Szpęgawsk | Biegi dla dzieci (300 m) | PSP Brzeźno Wielkie | ||
38 | Skubich zofia | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
39 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Szarmach Team | |
40 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Szarmach Team | |
41 | Szczepaniak Aleksander | Starogard gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
42 | Szopińska Klara | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | The Szopin Stones Running Team | |
43 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
44 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
45 | Wajerski Artur | Tczew | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Wajerski Running Team | |
46 | Weltrowska Laura | starogard gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
47 | Weltrowski Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | BBL Starogard Gdański | |
48 | Wilczewska Pola | Okole | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | PSP Kokoszkowy | |
49 | Wołowczyk Fabian | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
50 | Żaczek Igor | Kwidzyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
51 | Żaczek Nikola | Kwidzyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
52 | Zakrzewski Ignacy | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | MINECRAFT | |
53 | Żardecka EWA | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
54 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | PSP 1 Starogard Gd. | |
55 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) |
Wyświetleń: 19392