Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cybula Dominika | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim | |
2 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Biegi dla dzieci (600 m) | SP Miłobądz | ||
3 | Landowska Martyna | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SKL Filippides | |
4 | Wołowczyk Julia | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
5 | Weltrowski Szymon | starogard gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
6 | Troka Jakub | Starogard | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PUMA Stg | |
7 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Dąbrówka | |
8 | Gemba Katarzyna | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Psp Dąbrówka | |
9 | Kozoń Paula | Rokocin | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
10 | Misztal Martyna | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 2 Starogard Gdański | |
11 | Śliwka Ksawery | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
12 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | FC Konstytucja | |
13 | Trapp Mateusz | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | FC Konstytucja | |
14 | Skubich Alicja | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
15 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
16 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
17 | Maszka Kamila | Jabłowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Jabłowo | |
18 | Gorecka Oliwia | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
19 | Glich Jan | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Szkola Podstawowa Nr 1 | |
20 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | The Szopin Stones Running Team | |
21 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
22 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
23 | Zarębe Z Samuel | Kaliska | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
24 | Mazur Antonina | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim | |
25 | Kawka Alicja | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
26 | Kawka Jan | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
27 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SP 11 TCZEW | |
28 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SP 11 TCZEW | |
29 | Kubiak Agata | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Malinowa Mamba | |
30 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | KP Starogard | |
31 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
32 | Nieżurawski HUBERT | Czersk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | BBL Czersk | |
33 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Szarmach Team | |
34 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Kokoszkowy | |
35 | Komorowska Karolina | Sumin | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Psp Rokocin | |
36 | Weltrowski Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | BBL Starogard Gdański | |
37 | Nitka Antoni | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 1 Starogard Gd. | |
38 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SKL Filippides |
Wyświetleń: 19387