Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieżurawski HUBERT | Czersk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | BBL Czersk | |
2 | Gemba Katarzyna | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Psp Dąbrówka | |
3 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Dąbrówka | |
4 | Skubich Alicja | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
5 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
6 | Maszka Kamila | Jabłowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Jabłowo | |
7 | Zarębe Z Samuel | Kaliska | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
8 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Szarmach Team | |
9 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Biegi dla dzieci (600 m) | SP Miłobądz | ||
10 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Kokoszkowy | |
11 | Śliwka Ksawery | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
12 | Kozoń Paula | Rokocin | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
13 | Glich Jan | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Szkola Podstawowa Nr 1 | |
14 | Wołowczyk Julia | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
15 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
16 | Troka Jakub | Starogard | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PUMA Stg | |
17 | Nitka Antoni | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 1 Starogard Gd. | |
18 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | KP Starogard | |
19 | Trapp Mateusz | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | FC Konstytucja | |
20 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | FC Konstytucja | |
21 | Szopińska Milena | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | The Szopin Stones Running Team | |
22 | Weltrowski Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | BBL Starogard Gdański | |
23 | Gorecka Oliwia | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
24 | Kubiak Agata | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Malinowa Mamba | |
25 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
26 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP nr 4 w Starogardzie Gd | |
27 | Mazur Antonina | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim | |
28 | Cybula Dominika | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim | |
29 | Misztal Martyna | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 2 Starogard Gdański | |
30 | Kawka Alicja | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
31 | Kawka Jan | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 3 Starogard Gdański | |
32 | Fiborek Iga | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP 4 Starogard Gdański | |
33 | Weltrowski Szymon | starogard gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
34 | Landowska Martyna | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SKL Filippides | |
35 | Buda Aleksander | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SKL Filippides | |
36 | Komorowska Karolina | Sumin | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Psp Rokocin | |
37 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SP 11 TCZEW | |
38 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | SP 11 TCZEW |
Wyświetleń: 19390