II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019
Biegi dla dzieci (600 m)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buda Aleksander Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
2 Cybula Dominika Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
3 Fiborek Iga Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
4 Gemba Katarzyna Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) Psp Dąbrówka
5 Gemba Piotr Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) PSP Dąbrówka
6 Glich Jan Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m) Szkola Podstawowa Nr 1
7 Gorecka Oliwia Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
8 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) KP Starogard
9 Kawka Alicja Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
10 Kawka Jan Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
11 Komorowska Karolina Sumin Biegi dla dzieci (600 m) Psp Rokocin
12 Kowalski Filip Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
13 Kozoń Paula Rokocin Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
14 Kruszyńska Olga Miłobądz Biegi dla dzieci (600 m) SP Miłobądz
15 KRYGER PATRYK TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
16 KRYGER PAWEŁ TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
17 Kubiak Agata Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Malinowa Mamba
18 Landowska Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
19 Maszka Kamila Jabłowo Biegi dla dzieci (600 m) PSP Jabłowo
20 Mazur Antonina Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
21 Misztal Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 2 Starogard Gdański
22 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
23 Nieżurawski HUBERT Czersk Biegi dla dzieci (600 m) BBL Czersk
24 Nitka Antoni Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) PSP 1 Starogard Gd.
25 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 4 w Starogardzie Gd
26 Sharma Ayan Sopot Biegi dla dzieci (600 m)
27 Skubich Alicja Gdansk Biegi dla dzieci (600 m)
28 Śliwka Ksawery Owidz Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
29 Szarmach Aleksandra Lubichowo Biegi dla dzieci (600 m) Szarmach Team
30 Szopińska Milena Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) The Szopin Stones Running Team
31 Teska Patrycja Gdynia Biegi dla dzieci (600 m)
32 Trapp Mateusz Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
33 Troka Jakub Starogard Biegi dla dzieci (600 m) PUMA Stg
34 Weltrowski Szymon starogard gdański Biegi dla dzieci (600 m)
35 Weltrowski Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) BBL Starogard Gdański
36 Wilczewska Maja Okole Biegi dla dzieci (600 m) PSP Kokoszkowy
37 Wołowczyk Julia Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m)
38 Zarębe Z Samuel Kaliska Biegi dla dzieci (600 m)


Wyświetleń: 7341

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ