II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019
Bieg główny (5 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacka Brygida Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
2 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny (5 km) opłacono on-line
3 Żygenda Krzysztof Gdynia Bieg główny (5 km) LKS ZORZA GDYNIA opłacono on-line
4 Miętkiewski Michał Zduny Bieg główny (5 km)
5 Musolf Beata Starogard Gdański Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gdański opłacono on-line
6 Maszka Sylwester Jabłowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
7 Maszka Ilona Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
8 szczukowska Szczukowski Piotr Będzmierowice Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
9 Glaza Henryk Osieczna Bieg główny (5 km) opłacono on-line
10 Zakrzewska Aneta Starogard gdański Bieg główny (5 km) SKL Filippides opłacono on-line
11 Myszke Radosław Bydgoszcz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
12 Reclaf Daria Borzestowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
13 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
14 Okulska Joanna Dzierzgoń Bieg główny (5 km) opłacono on-line
15 Gaszkowska Marta Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
16 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
17 Skarbek Iwona Szpęgawsk Bieg główny (5 km)
18 Nowak Grzegorz Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
19 Skubich Tomasz Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
20 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono on-line
21 Klawikowski Radosław Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
22 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
23 Jabłoński Piotr Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
24 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
25 ziemann tomasz tczew Bieg główny (5 km) CrossElite
26 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono
27 Szulfer Miłosz Tczew Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
28 Burczyk Robert Kleszczewo Kościerskie Bieg główny (5 km) LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
29 Pyżewska Beata Czersk Bieg główny (5 km) BBL Czersk opłacono on-line
30 Fiborek Paweł Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PROBE RUN SWIM AND DIE TEAM opłacono on-line
31 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
32 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
33 Zblewski Arkadiusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
34 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny (5 km) 22 BLT opłacono on-line
35 Cyrson Jarosław Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
36 Kuhn Rafał Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
37 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
38 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski Bieg główny (5 km) opłacono on-line
39 Kargól Dorota Tczew Bieg główny (5 km) latif team opłacono on-line
40 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg główny (5 km) S...K...S opłacono on-line
41 Czaplewska Dorota Starogard gdański Bieg główny (5 km)
42 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono on-line
43 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
44 Malinowski Łukasz Malinowski Lipinki Królewskie Bieg główny (5 km) opłacono on-line
45 KELSZ Dariusz Dąbrówka Bieg główny (5 km) FitChallenge opłacono on-line
46 Cybula Monika STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (5 km) opłacono on-line
47 Ciesielska Ewelina Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
48 Boschke Magdalena Pelplin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
49 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny (5 km) CUDAKI opłacono on-line
50 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg główny (5 km) PUMA STG opłacono on-line
51 Streng Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
52 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny (5 km) CrossElite opłacono on-line
53 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
54 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny (5 km) Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
55 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
56 Dering Marcin Demlin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
57 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg główny (5 km) opłacono on-line
58 Jeleń Monika Starogard Gdański Bieg główny (5 km)
59 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny (5 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
60 Bisewska Wiktoria Puck Bieg główny (5 km)
61 Lerke Przemek Skarszewy Bieg główny (5 km) MORSY SKARSZEWY
62 Wołowczyk Leszek Skarszewy Bieg główny (5 km) Morsy Skarszewy
63 Lipkowski Paweł Tczew Bieg główny (5 km) 3athlete opłacono on-line
64 Ostrowska Aleksandra Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
65 Koprowska Marta Starogard Gd. Bieg główny (5 km) opłacono on-line
66 Koprowska Beata Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
67 Misiak Alicja Susz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
68 KNITTER WIKTORIA KNITTER CZERSK Bieg główny (5 km) opłacono on-line
69 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
70 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg główny (5 km) Dzierzgoń Team opłacono on-line
71 Mania Barbara Boręty Bieg główny (5 km) opłacono on-line
72 Baran Ewelina Boręty Bieg główny (5 km) opłacono on-line
73 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny (5 km) opłacono on-line
74 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg główny (5 km) Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
75 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gdański, GK STG opłacono on-line
76 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie Bieg główny (5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
77 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Bieg główny (5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
78 Machnikowski Jacek Żabno Bieg główny (5 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
79 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg główny (5 km) opłacono on-line
80 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) Oracz z Kociewia opłacono on-line
81 Demski Paweł Owidz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
82 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny (5 km) opłacono on-line
83 Buda Anna Dąbrówka Bieg główny (5 km) opłacono on-line
84 Buda Małgorzata Koteże Bieg główny (5 km) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
85 Wilma Anna Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
86 Budzanowski Paweł Starogard Gdański Bieg główny (5 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
87 Kubkowski Maciej Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line
88 Gembiak Bartosz Starogard Gdański Bieg główny (5 km) Gemba Team opłacono on-line
89 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg główny (5 km) ROCOCO opłacono on-line
90 Nitka Monika Starogard Gd. Bieg główny (5 km) opłacono on-line
91 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (5 km) opłacono on-line
92 Urban Beata Trzebień Bieg główny (5 km)
93 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny (5 km) opłacono on-line
94 Gibas Lucyna Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
95 Zakrzewski Dawid Starogard Gdański Bieg główny (5 km) CUKSY.PL opłacono on-line
96 Szczyglak Mariusz Tczew Bieg główny (5 km) CrossElite
97 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg główny (5 km) GOIA opłacono on-line
98 Koska-Czapiewska Emilia Swarożyn Bieg główny (5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
99 Liedtke Dariusz Tczew Bieg główny (5 km) 3athlete opłacono on-line
100 Zenka Małgorzata Starogard Gdański Bieg główny (5 km) opłacono on-line


Wyświetleń: 10653

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ