Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
2 | Słomiński Roman | Bączek | Polska | Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m) | WTZ Skarszewy | |
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
4 | szczukowska Szczukowski Piotr | Będzmierowice | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
5 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg główny (5 km) | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
6 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
7 | Baran Ewelina | Boręty | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
8 | Mania Barbara | Boręty | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
9 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
10 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
11 | LOKŚ JAN | Brzeźno Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
12 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
13 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
14 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
15 | Reszke Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | opłacono on-line |
16 | Myszke Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
17 | Myszke Hubert | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
18 | Myszke Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
19 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (5 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
20 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | Bieg główny (5 km) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
21 | Grzonka Dominik | Bytonia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | SP Bytonia | |
22 | Czaplewska Emilia | Czarnocin | Polska | Bieg dla osób niepełnosprawnych (600 m) | WTZ Skarszewy | |
23 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL | opłacono on-line |
24 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
25 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
26 | Nieżurawski HUBERT | Czersk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | BBL Czersk | |
27 | KNITTER WIKTORIA KNITTER | CZERSK | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
28 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
29 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
30 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
31 | Jabłoński Piotr | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
32 | Jabłońska Magdalena | Czersk | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
33 | Gemba Katarzyna | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Psp Dąbrówka | |
34 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Dąbrówka | |
35 | KELSZ Dariusz | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (5 km) | FitChallenge | opłacono on-line |
36 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
37 | Buda Anna | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
38 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides | opłacono on-line |
39 | Młyński Leszek | DEMLIN | Polska | Bieg główny (5 km) | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line |
40 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
41 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | opłacono on-line | |
42 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | opłacono on-line | |
43 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
44 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
45 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
46 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
47 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (5 km) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
48 | Okulska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
49 | Skubich zofia | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
50 | Skubich Alicja | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
51 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (5 km) | S...K...S | opłacono on-line |
52 | Skubich Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
53 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
54 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
55 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
56 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
57 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
58 | RESZKE Michał | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | UKS Tri-Team Rumia | |
59 | RESZKE Aleksandra | GDYNIA | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | UKS Tri-Team Rumia | |
60 | Żygenda Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny (5 km) | LKS ZORZA GDYNIA | opłacono on-line |
61 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
62 | Maszka Sylwester | Jabłowo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
63 | Maszka Kamila | Jabłowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Jabłowo | |
64 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides | opłacono on-line |
65 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides | opłacono on-line |
66 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny (5 km) | niezrzeszona | |
67 | Zarębe Z Samuel | Kaliska | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | ||
68 | Burczyk Robert | Kleszczewo Kościerskie | Polska | Bieg główny (5 km) | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
69 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (12-15 lat) | SKL Filippides | opłacono on-line |
70 | Szczepaniak Katarzyna | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (5 km) | SKL Filippides | opłacono on-line |
71 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Starogard Gdański, GK STG | opłacono on-line |
72 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegiem ku marzeniom | opłacono on-line |
73 | Buda Małgorzata | Koteże | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
74 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | Bieg główny (5 km) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
75 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
76 | Żaczek Igor | Kwidzyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
77 | Żaczek Nikola | Kwidzyn | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
78 | Ławnikowska Wioletta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
79 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
80 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | ||
81 | Malinowski Łukasz Malinowski | Lipinki Królewskie | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
82 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny (5 km) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
83 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | Szarmach Team | |
84 | szczukowska celestyna szczukowska | Łąg | Polska | Bieg główny (5 km) | BiegamBoLubie Czersk | opłacono on-line |
85 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
86 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Godlewski Runners | |
87 | Ulatowska Weronika | Malbork | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
88 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny (5 km) | 22 BLT | opłacono on-line |
89 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
90 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Biegi dla dzieci (600 m) | SP Miłobądz | ||
91 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Biegi dla dzieci (300 m) | Przedszkole Miłobądz | ||
92 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Biegi dla dzieci (300 m) | Stacja Dobrego Czasu Tczew | ||
93 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny (5 km) | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
94 | Dubiella Karolina | Mościska | Polska | Bieg główny (5 km) | AZS AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
95 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Szarmach Team | |
96 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | Bieg główny (5 km) | Szarmach Team | opłacono on-line |
97 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | Bieg główny (5 km) | Szarmach Team | opłacono on-line |
98 | Szarmach Anna | Ocypel | Polska | Bieg główny (5 km) | Szarmach Team | opłacono on-line |
99 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Biegi dla dzieci (300 m) | Szarmach Team | |
100 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | Biegi dla dzieci (600 m) | PSP Kokoszkowy |
Wyświetleń: 19393