Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trudnowski Arkadiusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Zawisza Bydgoszcz opłacono on-line
2 olek medard Kijewo Szlacheckie Bieg główny - 5 km opłacono on-line
3 Buhl Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
4 Borkowski Oskar Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
5 Wyczislok Jakub Białe Blota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
6 Pawluczek Piotr Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
7 Jałocha Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
8 Powalisz Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Byle przed....Team opłacono on-line
9 Węgierski Igor Bydgoszcz Biegi młodzieżowe
10 Rutkowskai Marcin bydgoszcz Biegi młodzieżowe ZAWISZA
11 Węgierski Jakub bydgoszcz Biegi młodzieżowe ZAWISZA
12 Pilecki Michał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
13 Szenk Marta Bydgoszcz Bieg główny - 5 km
14 KLEJBOR PATRYCJUSZ Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
15 Nejman Alicja Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
16 Żygowska Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
17 Olszewska-Pawlaczyk Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
18 Berndt Dominik Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
19 Wądołowski Robert Tuchola Bieg główny - 5 km opłacono on-line
20 Bujewski Marcin Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
21 Lewandowski Michał Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km
22 Krzywdziński Dominik Szubin Bieg główny - 5 km UKB Szubin opłacono on-line
23 Judek Karolina Szelejewo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
24 Jędrzejczyk Mirosław Potulice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
25 Jędrzejczyk Marzenna Potulice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
26 Sobota Borys Białe Błota Biegi młodzieżowe Szkola podstawowa Białe Błota opłacono on-line
27 Jakóbik Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km
28 Kołacki Jaroslaw Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
29 Lewandowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km keeeper opłacono on-line
30 Pluta Bartosz Białe Błota Biegi młodzieżowe opłacono on-line
31 Pluta Jarosław Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
32 Augustynowicz Adrian Bydgoszcz Biegi młodzieżowe SP 64 Bydgoszcz
33 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RCI Bydgoszcz
34 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RCI Bydgoszcz
35 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km Trispace opłacono on-line
36 Grygorczuk Elżbieta Niemcz Bieg główny - 5 km Trispace Bydgoszcz
37 WIŚNIEWSKA LUCYNA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km TRISPACE opłacono on-line
38 Kowalski Oskar Łochowo Biegi młodzieżowe opłacono on-line
39 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW Bieg główny - 5 km opłacono on-line
40 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg główny - 5 km opłacono on-line
41 Gesing Joanna Bieńkówka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
42 Zieliński Marcin Grudziądz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
43 Hinz Karolina Chełmno Bieg główny - 5 km opłacono on-line
44 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
45 Kuźniewski Leon Prądki Biegi młodzieżowe opłacono on-line
46 Kuźniewski Oliwier Prądki Biegi młodzieżowe opłacono on-line
47 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi młodzieżowe opłacono on-line
48 Dąbrowska Emilia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
49 Stachowiak Zalewska Joanna Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km Pogranicznik
50 Zalewski Przemysław Zalewski Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
51 Onichimiuk Robert Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA
52 Magdziarz Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria- HMM opłacono on-line
53 Ciechanowski Bartosz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Biegam dla Zasady opłacono on-line
54 Praca Szymon Murowaniec Biegi młodzieżowe Uks czapla opłacono on-line
55 Stasiewski Mariusz Osówiec Bieg główny - 5 km TriSpace opłacono on-line
56 Musiał Adam Bydgoszcz Biegi młodzieżowe
57 Małecki Janusz Białe Błota Bieg główny - 5 km Idee Solidarności 81-89 opłacono on-line
58 Płaczkiewicz Robert Bydgoszcz Bieg główny - 5 km SOL3|SquadRUN opłacono on-line
59 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny - 5 km opłacono on-line
60 włoch sylwester bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
61 Doman Janusz Brzoza Bieg główny - 5 km UKS Szabla Brzoza opłacono on-line
62 Korpal Emil Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz opłacono on-line
63 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5 km opłacono on-line
64 WOLAN KRZYSZTOF BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
65 Wolan Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Amorek opłacono on-line
66 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
67 Kolmajer Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
68 Jankowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Budowlani opłacono on-line
69 Glaziński Waldemar Toruń Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
70 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Kung fu Pandy 3
71 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
72 Haus Adam Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
73 Myszka Łukasz Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
74 Wnuk Sławomir Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
75 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
76 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Bieg główny - 5 km Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
77 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
78 Białecki Remigiusz Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
79 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
80 Magdziarz Katarzyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria HMM opłacono on-line
81 Młynarek Piotr Występ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
82 Spychalski Lukasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
83 Pawłowska Kamila Kurzętnik Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik
84 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik
85 Jankowski Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
86 Czerniejewska Monika Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
87 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TriSpace opłacono on-line
88 Białek Dawid Nakło nad Notecią Bieg główny - 5 km LUKS Start Nakło opłacono on-line
89 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Czarne Stopy.SM opłacono on-line
90 Byrtek Grzegorz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
91 Bukowski Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
92 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
93 Luzak Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
94 Piekarski Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Restauracja KING FU Bydgoszcz opłacono on-line
95 Święcicki Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
96 LACHOWICZ ROBERT Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
97 Aukunas Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
98 Małkowska Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
99 szplitt andrzej Mrocza Bieg główny - 5 km opłacono on-line
100 Radulski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line


Wyświetleń: 4852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ