Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 włoch sylwester bydgoszcz Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
2 Doman Janusz Brzoza Bieg główny - 5 km UKS Szabla Brzoza opłacono on-line
3 Korpal Emil Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz opłacono on-line
4 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5 km opłacono on-line
5 WOLAN KRZYSZTOF BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
6 Wolan Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Amorek opłacono on-line
7 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
8 Kolmajer Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
9 Jankowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Budowlani opłacono on-line
10 Glaziński Waldemar Toruń Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
11 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Kung fu Pandy 3 5.00 PLN
12 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
13 Haus Adam Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
14 Myszka Łukasz Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
15 Wnuk Sławomir Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
16 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
17 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Bieg główny - 5 km Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
18 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
19 Białecki Remigiusz Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
20 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
21 Magdziarz Katarzyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria HMM opłacono on-line
22 Młynarek Piotr Występ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
23 Spychalski Lukasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
24 Pawłowska Kamila Kurzętnik Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik 50.00 PLN
25 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik 50.00 PLN
26 Jankowski Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
27 Czerniejewska Monika Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
28 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TriSpace opłacono on-line
29 Białek Dawid Nakło nad Notecią Bieg główny - 5 km LUKS Start Nakło opłacono on-line
30 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Czarne Stopy.SM opłacono on-line
31 Byrtek Grzegorz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
32 Bukowski Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
33 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
34 Luzak Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
35 Piekarski Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Restauracja KING FU Bydgoszcz opłacono on-line
36 Święcicki Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
37 LACHOWICZ ROBERT Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
38 Aukunas Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
39 Małkowska Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
40 szplitt andrzej Mrocza Bieg główny - 5 km opłacono on-line
41 Radulski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
42 Kadow Ryszard Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TRISPACE / #B3K opłacono on-line
43 Sobczak Robert Szubin Bieg główny - 5 km opłacono on-line
44 Rydlewski Marek Ciele Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
45 Konieczka Kacper Radojewice Biegi młodzieżowe SP Pieranie 5.00 PLN
46 Kopaczewska Agnieszka Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI opłacono on-line
47 Kopaczewski Marcin Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI opłacono on-line
48 Kutowski Przemysław Pruszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
49 Kempa Julia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
50 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
51 Szweda Mirosława Toruń Bieg główny - 5 km DRUŻYNA SZPIKU opłacono on-line
52 Młynarek Mirosław Paterek Bieg główny - 5 km opłacono on-line
53 Durlak Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
54 Młynarek Wojciech Łochowo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
55 Jurek Piotr Szubin Bieg główny - 5 km BBL Szubin opłacono on-line
56 Nowak Mariola Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
57 Tylkowski Łukasz Piotr Inowrocław Bieg główny - 5 km opłacono on-line
58 Kuś Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
59 Jankowska Marika Lisi Ogon Biegi młodzieżowe Uks czapla 5.00 PLN
60 Jankowska Angelika Lisi Ogon Biegi młodzieżowe Uks czapla opłacono on-line
61 Gudaniec Aleksander Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Przedszkole 66 opłacono on-line
62 Gudaniec Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81blp opłacono on-line
63 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
64 GĄSIOROWSKA-ANGIELCZYK SYLWIA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
65 Gżyl Mikolaj Bydgoszcz Bieg główny - 5 km janusze triathlonu 'exodus' team 50.00 PLN
66 Obrzanowski Igor Zmość Biegi młodzieżowe Juventus 5.00 PLN
67 HAUS KATARZYNA SZUBIN Bieg główny - 5 km opłacono on-line
68 Borowiec Wioleta Kowalewo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
69 Mrotek Patryk Kruszyn Krajeński Biegi młodzieżowe SP 56 opłacono on-line
70 Mrotek Katarzyna Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km On The Move opłacono on-line
71 Tessa Karol Lisi Ogon Bieg główny - 5 km Bydgoszcz Fan Maraton opłacono on-line
72 Łojewski Mariusz Solec Kujawski Bieg główny - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
73 Rybak Remigiusz Białe Błota Bieg główny - 5 km Bike U UP / keeeper opłacono on-line
74 Przeracki Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km PGB Sportowa Paczka 50.00 PLN
75 Krzyżanowski Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy opłacono on-line
76 Kieliński Patryk Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
77 Nowacka Małgorzata BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km Brzoza Biega opłacono on-line
78 Jaruzal Julia Białe Błota Biegi młodzieżowe Szkola podstawowa 5.00 PLN
79 Bednarczyk Joanna Czarnowo Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
80 Mika Oskar Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoscy Patrioci 50.00 PLN
81 KOWALSKI JAKUB Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
82 KOWALSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
83 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Bieg główny - 5 km Spójnia Białe Blota opłacono on-line
84 Moszczyński Wiktor Moszczyński Solec Kujawski Bieg główny - 5 km Cwzs zawisza Bydgoszcz Sl 50.00 PLN
85 ZABOROWSKl Marek Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Przedszkole Radość opłacono on-line
86 Priewe Paweł Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Dynamo Skarpa opłacono on-line
87 Siekierski Damian solec kujawski Biegi młodzieżowe ProNatura Bydgoszcz opłacono on-line
88 Siekierski Tomasz Solec Kujawski Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz opłacono on-line
89 Cytulska Zuzanna Bydgoszcz Biegi młodzieżowe opłacono on-line
90 Kujda Dorota Osielsko Bieg główny - 5 km opłacono on-line
91 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg główny - 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
92 Gralak Martyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoski Klub Kyokushin Karate opłacono on-line
93 Gralak Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
94 Kasprowicz Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 5 km JW 1515 opłacono on-line
95 KARNAS kacper CIELE Biegi młodzieżowe opłacono on-line
96 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg główny - 5 km - opłacono on-line
97 Kukliński Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
98 Brzozowski Jarosław Brzoza Bieg główny - 5 km BRZOZA TRI TEAM opłacono on-line
99 Łabenda Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Terenowa Masakra Team opłacono on-line
100 Gołębiewski Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 50.00 PLN


Wyświetleń: 1546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ