Bieg główny - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trudnowski Arkadiusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Zawisza Bydgoszcz opłacono on-line
2 olek medard Kijewo Szlacheckie Bieg główny - 5 km opłacono on-line
3 Buhl Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
4 Borkowski Oskar Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
5 Wyczislok Jakub Białe Blota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
6 Pawluczek Piotr Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
7 Jałocha Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
8 Powalisz Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Byle przed....Team opłacono on-line
9 Pilecki Michał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
10 Szenk Marta Bydgoszcz Bieg główny - 5 km
11 KLEJBOR PATRYCJUSZ Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
12 Nejman Alicja Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
13 Żygowska Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
14 Olszewska-Pawlaczyk Dorota Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
15 Wądołowski Robert Tuchola Bieg główny - 5 km opłacono on-line
16 Bujewski Marcin Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
17 Lewandowski Michał Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km
18 Krzywdziński Dominik Szubin Bieg główny - 5 km UKB Szubin opłacono on-line
19 Judek Karolina Szelejewo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
20 Jędrzejczyk Mirosław Potulice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
21 Jędrzejczyk Marzenna Potulice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
22 Jakóbik Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km
23 Kołacki Jaroslaw Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
24 Lewandowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km keeeper opłacono on-line
25 Pluta Jarosław Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
26 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RCI Bydgoszcz
27 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RCI Bydgoszcz
28 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km Trispace opłacono on-line
29 Grygorczuk Elżbieta Niemcz Bieg główny - 5 km Trispace Bydgoszcz
30 WIŚNIEWSKA LUCYNA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km TRISPACE opłacono on-line
31 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW Bieg główny - 5 km opłacono on-line
32 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg główny - 5 km opłacono on-line
33 Gesing Joanna Bieńkówka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
34 Zieliński Marcin Grudziądz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
35 Hinz Karolina Chełmno Bieg główny - 5 km opłacono on-line
36 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
37 Stachowiak Zalewska Joanna Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km Pogranicznik
38 Zalewski Przemysław Zalewski Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
39 Onichimiuk Robert Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA
40 Magdziarz Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria- HMM opłacono on-line
41 Ciechanowski Bartosz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Biegam dla Zasady opłacono on-line
42 Stasiewski Mariusz Osówiec Bieg główny - 5 km TriSpace opłacono on-line
43 Małecki Janusz Białe Błota Bieg główny - 5 km Idee Solidarności 81-89 opłacono on-line
44 Płaczkiewicz Robert Bydgoszcz Bieg główny - 5 km SOL3|SquadRUN opłacono on-line
45 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny - 5 km opłacono on-line
46 włoch sylwester bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
47 Doman Janusz Brzoza Bieg główny - 5 km UKS Szabla Brzoza opłacono on-line
48 Korpal Emil Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz opłacono on-line
49 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5 km opłacono on-line
50 WOLAN KRZYSZTOF BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
51 Wolan Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Amorek opłacono on-line
52 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
53 Kolmajer Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
54 Jankowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Budowlani opłacono on-line
55 Glaziński Waldemar Toruń Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
56 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
57 Haus Adam Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
58 Myszka Łukasz Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
59 Wnuk Sławomir Białe Błota Bieg główny - 5 km opłacono on-line
60 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
61 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Bieg główny - 5 km Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
62 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
63 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
64 Magdziarz Katarzyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria HMM opłacono on-line
65 Młynarek Piotr Występ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
66 Spychalski Lukasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp opłacono on-line
67 Pawłowska Kamila Kurzętnik Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik
68 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik
69 Jankowski Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
70 Czerniejewska Monika Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
71 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TriSpace opłacono on-line
72 Białek Dawid Nakło nad Notecią Bieg główny - 5 km LUKS Start Nakło opłacono on-line
73 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Czarne Stopy.SM opłacono on-line
74 Byrtek Grzegorz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
75 Bukowski Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
76 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
77 Luzak Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
78 Piekarski Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Restauracja KING FU Bydgoszcz opłacono on-line
79 Święcicki Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
80 LACHOWICZ ROBERT Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA opłacono on-line
81 Aukunas Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
82 Małkowska Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy opłacono on-line
83 szplitt andrzej Mrocza Bieg główny - 5 km opłacono on-line
84 Radulski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
85 Kadow Ryszard Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TRISPACE / #B3K opłacono on-line
86 Sobczak Robert Szubin Bieg główny - 5 km opłacono on-line
87 Rydlewski Marek Ciele Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
88 Kopaczewska Agnieszka Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI opłacono on-line
89 Kopaczewski Marcin Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI opłacono on-line
90 Kutowski Przemysław Pruszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
91 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
92 Szweda Mirosława Toruń Bieg główny - 5 km DRUŻYNA SZPIKU opłacono on-line
93 Młynarek Mirosław Paterek Bieg główny - 5 km opłacono on-line
94 Durlak Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
95 Młynarek Wojciech Łochowo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
96 Jurek Piotr Szubin Bieg główny - 5 km BBL Szubin opłacono on-line
97 Nowak Mariola Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
98 Tylkowski Łukasz Piotr Inowrocław Bieg główny - 5 km opłacono on-line
99 Kuś Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
100 Gudaniec Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81blp opłacono on-line


Wyświetleń: 5485

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ