Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Brzuchalski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
102 | GĄSIOROWSKA-ANGIELCZYK SYLWIA | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | 81 blp | opłacono on-line |
103 | Gżyl Mikolaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | janusze triathlonu 'exodus' team | |
104 | HAUS KATARZYNA | SZUBIN | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
105 | Borowiec Wioleta | Kowalewo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
106 | Mrotek Katarzyna | Kruszyn Krajeński | Polska | Bieg główny - 5 km | On The Move | opłacono on-line |
107 | Tessa Karol | Lisi Ogon | Polska | Bieg główny - 5 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line |
108 | Łojewski Mariusz | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line |
109 | Rybak Remigiusz | Białe Błota | Polska | Bieg główny - 5 km | Bike U UP / keeeper | opłacono on-line |
110 | Przeracki Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | PGB Sportowa Paczka | |
111 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | opłacono on-line |
112 | Kieliński Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
113 | Nowacka Małgorzata | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | Brzoza Biega | opłacono on-line |
114 | Bednarczyk Joanna | Czarnowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
115 | Mika Oskar | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Bydgoscy Patrioci | |
116 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | Bieg główny - 5 km | Spójnia Białe Blota | opłacono on-line |
117 | Moszczyński Wiktor Moszczyński | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | Cwzs zawisza Bydgoszcz Sl | |
118 | Priewe Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Dynamo Skarpa | opłacono on-line |
119 | Siekierski Tomasz | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ProNatura Bydgoszcz | opłacono on-line |
120 | Kujda Dorota | Osielsko | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
121 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Polska | Bieg główny - 5 km | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line |
122 | Gralak Martyna | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Bydgoski Klub Kyokushin Karate | opłacono on-line |
123 | Gralak Jacek | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | 81 blp | opłacono on-line |
124 | Kasprowicz Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | JW 1515 | opłacono on-line |
125 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg główny - 5 km | - | opłacono on-line |
126 | Kukliński Rafał | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
127 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | Bieg główny - 5 km | BRZOZA TRI TEAM | opłacono on-line |
128 | Łabenda Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Terenowa Masakra Team | opłacono on-line |
129 | Gołębiewski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
130 | Gołata Agnieszka | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg główny - 5 km | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
131 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg główny - 5 km | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
132 | Kowalewski Janusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
133 | Burczyk Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
134 | Burczyk Roman | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
135 | KARNAS ZBIGNIEW | CIELE | Polska | Bieg główny - 5 km | Uks czapla |
Wyświetleń: 11110