Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobota Borys | Białe Błota | Polska | Biegi młodzieżowe | Szkola podstawowa Białe Błota | opłacono on-line |
2 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
3 | Jaruzal Julia | Białe Błota | Polska | Biegi młodzieżowe | Szkola podstawowa | |
4 | Białecki Remigiusz | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
5 | Węgierski Igor | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | ||
6 | Rutkowskai Marcin | bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | ZAWISZA | |
7 | Węgierski Jakub | bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | ZAWISZA | |
8 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
9 | Augustynowicz Adrian | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | SP 64 Bydgoszcz | |
10 | Dąbrowska Emilia | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
11 | Musiał Adam | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | ||
12 | Nurkiewicz Zofia | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | Kung fu Pandy 3 | |
13 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
14 | Gudaniec Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | Przedszkole 66 | opłacono on-line |
15 | Cytulska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
16 | ZABOROWSKl Marek | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | Przedszkole Radość | opłacono on-line |
17 | KOWALSKI BARTŁOMIEJ | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
18 | KOWALSKI JAKUB | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
19 | KARNAS kacper | CIELE | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
20 | Gołata Kamil | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Biegi młodzieżowe | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
21 | Gołata Julia | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Biegi młodzieżowe | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
22 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
23 | Mrotek Patryk | Kruszyn Krajeński | Polska | Biegi młodzieżowe | SP 56 | opłacono on-line |
24 | Jankowska Angelika | Lisi Ogon | Polska | Biegi młodzieżowe | Uks czapla | opłacono on-line |
25 | Jankowska Marika | Lisi Ogon | Polska | Biegi młodzieżowe | Uks czapla | |
26 | Kowalski Oskar | Łochowo | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
27 | Praca Szymon | Murowaniec | Polska | Biegi młodzieżowe | Uks czapla | opłacono on-line |
28 | Kuźniewski Leon | Prądki | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
29 | Kuźniewski Oliwier | Prądki | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
30 | Siekierski Damian | solec kujawski | Polska | Biegi młodzieżowe | ProNatura Bydgoszcz | opłacono on-line |
31 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Biegi młodzieżowe | Juventus |
Wyświetleń: 11091