Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trudnowski Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Zawisza Bydgoszcz | opłacono on-line |
2 | olek medard | Kijewo Szlacheckie | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
3 | Buhl Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ZAWISZA | opłacono on-line |
4 | Borkowski Oskar | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
5 | Wyczislok Jakub | Białe Blota | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
6 | Pawluczek Piotr | Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie | Polska | Bieg główny - 5 km | ZAWISZA | opłacono on-line |
7 | Jałocha Szymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ZAWISZA | opłacono on-line |
8 | Powalisz Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Byle przed....Team | opłacono on-line |
9 | Pilecki Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
10 | KLEJBOR PATRYCJUSZ | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ZAWISZA | opłacono on-line |
11 | Nejman Alicja | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
12 | Żygowska Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
13 | Olszewska-Pawlaczyk Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
14 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
15 | Wądołowski Robert | Tuchola | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
16 | Bujewski Marcin | Białe Błota | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Krzywdziński Dominik | Szubin | Polska | Bieg główny - 5 km | UKB Szubin | opłacono on-line |
18 | Judek Karolina | Szelejewo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Jędrzejczyk Mirosław | Potulice | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
20 | Jędrzejczyk Marzenna | Potulice | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
21 | Sobota Borys | Białe Błota | Polska | Biegi młodzieżowe | Szkola podstawowa Białe Błota | opłacono on-line |
22 | Kołacki Jaroslaw | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
23 | Lewandowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | keeeper | opłacono on-line |
24 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
25 | Pluta Jarosław | Białe Błota | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
26 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | Trispace | opłacono on-line |
27 | WIŚNIEWSKA LUCYNA | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | TRISPACE | opłacono on-line |
28 | Kowalski Oskar | Łochowo | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
29 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
30 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Gesing Joanna | Bieńkówka | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
32 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
33 | Hinz Karolina | Chełmno | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
34 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Kuźniewski Leon | Prądki | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
36 | Kuźniewski Oliwier | Prądki | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
37 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
38 | Dąbrowska Emilia | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
39 | Zalewski Przemysław Zalewski | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg główny - 5 km | 81 blp | opłacono on-line |
40 | Magdziarz Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Kancelaria- HMM | opłacono on-line |
41 | Ciechanowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegam dla Zasady | opłacono on-line |
42 | Praca Szymon | Murowaniec | Polska | Biegi młodzieżowe | Uks czapla | opłacono on-line |
43 | Stasiewski Mariusz | Osówiec | Polska | Bieg główny - 5 km | TriSpace | opłacono on-line |
44 | Małecki Janusz | Białe Błota | Polska | Bieg główny - 5 km | Idee Solidarności 81-89 | opłacono on-line |
45 | Płaczkiewicz Robert | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | SOL3|SquadRUN | opłacono on-line |
46 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
47 | włoch sylwester | bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
48 | Doman Janusz | Brzoza | Polska | Bieg główny - 5 km | UKS Szabla Brzoza | opłacono on-line |
49 | Korpal Emil | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ProNatura Bydgoszcz | opłacono on-line |
50 | Zielińska Justyna | SOLEC KUJAWSKI | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
51 | WOLAN KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
52 | Wolan Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Amorek | opłacono on-line |
53 | Grott Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
54 | Kolmajer Rafał | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
55 | Jankowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Budowlani | opłacono on-line |
56 | Glaziński Waldemar | Toruń | Polska | Bieg główny - 5 km | 81 blp | opłacono on-line |
57 | Nurkiewicz Jarosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Kung fu Pandy 3 | opłacono on-line |
58 | Haus Adam | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
59 | Myszka Łukasz | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Wnuk Sławomir | Białe Błota | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
61 | Tucholski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
62 | Filipiak Jakub | Osiek nad Notecią | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
63 | Kwiatkowski Damian | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
64 | Białecki Remigiusz | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
65 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
66 | Magdziarz Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Kancelaria HMM | opłacono on-line |
67 | Młynarek Piotr | Występ | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
68 | Spychalski Lukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | 81 blp | opłacono on-line |
69 | Jankowski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
70 | Czerniejewska Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
71 | Pawlaczyk Szymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | TriSpace | opłacono on-line |
72 | Białek Dawid | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg główny - 5 km | LUKS Start Nakło | opłacono on-line |
73 | Włodarczyk Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Czarne Stopy.SM | opłacono on-line |
74 | Byrtek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
75 | Bukowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
76 | Bukowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
77 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | MWiK Bydgoszcz | opłacono on-line |
78 | Piekarski Marek | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Restauracja KING FU Bydgoszcz | opłacono on-line |
79 | Święcicki Andrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
80 | LACHOWICZ ROBERT | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ZAWISZA | opłacono on-line |
81 | Aukunas Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | BulldogAcademy | opłacono on-line |
82 | Małkowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | BulldogAcademy | opłacono on-line |
83 | szplitt andrzej | Mrocza | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
84 | Radulski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
85 | Kadow Ryszard | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | TRISPACE / #B3K | opłacono on-line |
86 | Sobczak Robert | Szubin | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Rydlewski Marek | Ciele | Polska | Bieg główny - 5 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
88 | Kopaczewska Agnieszka | Kruszyn Krajeński | Polska | Bieg główny - 5 km | SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI | opłacono on-line |
89 | Kopaczewski Marcin | Kruszyn Krajeński | Polska | Bieg główny - 5 km | SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI | opłacono on-line |
90 | Kutowski Przemysław | Pruszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
91 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | Biegi młodzieżowe | opłacono on-line | |
92 | Jagodziński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
93 | Szweda Mirosława | Toruń | Polska | Bieg główny - 5 km | DRUŻYNA SZPIKU | opłacono on-line |
94 | Młynarek Mirosław | Paterek | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
95 | Durlak Damian | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
96 | Młynarek Wojciech | Łochowo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
97 | Jurek Piotr | Szubin | Polska | Bieg główny - 5 km | BBL Szubin | opłacono on-line |
98 | Nowak Mariola | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Tylkowski Łukasz Piotr | Inowrocław | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Kuś Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11092