XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Makowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
2 Śliwiński Marek Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
3 Pericacho Oscar Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
4 Całus Sebastian Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
5 Niedźwiecki Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
6 Lelmacher Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
7 Lelmacher Justyna Ełk Bieg główny (10 km) Akademia Marynarki Wojennej
8 Mioduszewska Joanna Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club opłacono
9 Kiluk Beata Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
10 Pskowska Monika GRAJEWO Bieg główny (10 km) opłacono
11 Pozdrawiam Mariusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
12 Wasilewska Ewa białystok Bieg główny (10 km) opłacono
13 Niemotko Piotr Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
14 GOŁĄBEK PAWEŁ Krzątka Bieg główny (10 km) Zmitek Team Nowa Dęba opłacono
15 Falkowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
16 Sobolewski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
17 Grzybowski Mariusz Mońki Bieg główny (10 km) Maniana opłacono
18 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg główny (10 km) opłacono
19 Ołdakowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
20 Grzegorczyk Piotr Rzeszów Bieg główny (10 km) opłacono
21 Grądzki Wojciech Giżycko Bieg główny (10 km) BBL Giżycko/ Entre.pl opłacono
22 SULEWSKI RYSZARD GRAJEWO Bieg główny (10 km) opłacono
23 Myszka Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka
24 Domurat Leszek Ruciane - Nida Bieg główny (10 km)
25 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
26 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) 3T Białystok opłacono
27 Krysiak Sabina Giżycko Bieg główny (10 km) opłacono
28 Grygo Pawel Łomża Bieg główny (10 km) Grygo Team opłacono
29 Wojnar Dariusz Kruki Bieg główny (10 km)
30 Wojnar Barbara Kruki Bieg główny (10 km)
31 Zapolska Katarzyna Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
32 Alicka Ewa Szczuczyn Bieg główny (10 km)
33 Derencz Joanna Gołdap Bieg główny (10 km) 15.pplot
34 Oleksiewicz Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) OIRP Gdansk opłacono
35 Siejda Tomasz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
36 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś Bieg główny (10 km) - opłacono
37 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
38 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
39 Sierocki Jan Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW
40 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW opłacono
41 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg główny (10 km) Maratonka
42 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
43 Okurowski Jerzy Supraśl Bieg główny (10 km)
44 Supińska Paula Prostki Bieg główny (10 km) MTB EŁK PROSTKI opłacono
45 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
46 Zieniewicz Andrzej Kleosin Bieg główny (10 km) Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
47 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg główny (10 km) opłacono
48 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
49 Gronski Roman Giżycko Bieg główny (10 km) Masters
50 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny (10 km)
51 Wołodko Szymon Suwałki Bieg główny (10 km) Tottenham F.C.
52 Janicki Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono
53 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono
54 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg główny (10 km) opłacono
55 Sysuła Janusz Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
56 Janucik Tadeusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
57 Karmiłowicz Szymon Gołdap Bieg główny (10 km)
58 Bujak Lucjan Ełk Bieg główny (10 km) PLASTIMET EŁK
59 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok opłacono
60 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg główny (10 km)
61 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny (10 km) Palę Wrotki opłacono
62 Liniewski Jan Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
63 Żabiński Olga Grajewo Bieg główny (10 km) KS Maratonka opłacono
64 Frejtag Dawid Giżycko Bieg główny (10 km) opłacono
65 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny (10 km)
66 Mościcki Zenon Rutki Bieg główny (10 km)
67 Mironova Irina Rossija Bieg główny (10 km)
68 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg główny (10 km) LA OSiR Gołdap
69 Koziejko Stanisław Białystok Bieg główny (10 km) Biegam dla Justysi opłacono
70 Skowera Krzysztof Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
71 Ostapowicz Magdalena Wasilków Bieg główny (10 km) 3T Runners
72 Gużewski Marian Ełk Bieg główny (10 km)
73 Żelazny Rafał Grajewo Bieg główny (10 km)
74 Poniatowski Marek Bełda Bieg główny (10 km) opłacono
75 Poniatowski Adam Bełda Bieg główny (10 km) opłacono
76 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
77 Ignatowicz Radosław Ełk Bieg główny (10 km) opłacono
78 Juzonis Egidijus Litwa, Wilno Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
79 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
80 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg główny (10 km) SZARY WILK GIŻYCKO
81 Baltrusaitis Zydrunas Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
82 Szycik Waldemar Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
83 Puchalski Wojciech Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
84 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg główny (10 km) KS Maratonka


Wyświetleń: 2380

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ