Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muczyński Arkadiusz | Woźnawieś | Polska | Bieg główny (10 km) | - | opłacono |
2 | Borawski Krzysztof | Wojewodzin | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Maratonka | |
3 | Ostapowicz Magdalena | Wasilków | Polska | Bieg główny (10 km) | 3T Runners | |
4 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
5 | Baltrusaitis Zydrunas | Vilnius, Litwa | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
6 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
7 | Alicka Ewa | Szczuczyn | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
8 | Wołodko Szymon | Suwałki | Polska | Bieg główny (10 km) | Tottenham F.C. | |
9 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
10 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
11 | Krzyżanowski Karol | Sołki | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
12 | Grzegorczyk Piotr | Rzeszów | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
13 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
14 | Domurat Leszek | Ruciane - Nida | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
15 | Mironova Irina | Rossija | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
16 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
17 | Całus Sebastian | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | Szybcy i wściekli | |
18 | Supińska Paula | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | MTB EŁK PROSTKI | opłacono |
19 | Pericacho Oscar | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | Szybcy i wściekli | |
20 | Janicki Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
21 | Janicka Aleksandra | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
22 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg główny (10 km) | Maniana | opłacono |
23 | Grygo Pawel | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Grygo Team | opłacono |
24 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegamy dla Zdrowia | |
25 | Janucik Tadeusz | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegamy dla Zdrowia | |
26 | Juzonis Egidijus | Litwa, Wilno | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
27 | GOŁĄBEK PAWEŁ | Krzątka | Polska | Bieg główny (10 km) | Zmitek Team Nowa Dęba | opłacono |
28 | Wojnar Dariusz | Kruki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
29 | Wojnar Barbara | Kruki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
30 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Bieg główny (10 km) | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |
31 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
32 | Śliwiński Marek | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
33 | Makowski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
34 | Mioduszewska Joanna | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | opłacono |
35 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
36 | Siejda Tomasz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
37 | Pskowska Monika | GRAJEWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
38 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
39 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
40 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka | |
41 | SULEWSKI RYSZARD | GRAJEWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
42 | Sobolewski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
43 | Ołdakowski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
44 | Żelazny Rafał | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
45 | Szycik Waldemar | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | |
46 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
47 | Żabiński Olga | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Maratonka | opłacono |
48 | Liniewski Jan | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
49 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
50 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | LA OSiR Gołdap | |
51 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | 15.pplot | |
52 | Karmiłowicz Szymon | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
53 | Krysiak Sabina | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
54 | Grądzki Wojciech | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Giżycko/ Entre.pl | opłacono |
55 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
56 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | Bieg główny (10 km) | SZARY WILK GIŻYCKO | |
57 | Gronski Roman | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | Masters | |
58 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | OIRP Gdansk | opłacono |
59 | Niedźwiecki Andrzej | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
60 | Lelmacher Andrzej | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
61 | Lelmacher Justyna | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Marynarki Wojennej | |
62 | Bujak Lucjan | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | PLASTIMET EŁK | |
63 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
64 | Dąbrowski Bogumił | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
65 | Gużewski Marian | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
66 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka | |
67 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
68 | Opara Roman | Czarna Wieś | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | |
69 | Puchalski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
70 | Wasilewska Ewa | białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
71 | Niemotko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
72 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
73 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | |
74 | Koziejko Stanisław | Białystok | Austria | Bieg główny (10 km) | Biegam dla Justysi | opłacono |
75 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
76 | Jasionowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | 3T Białystok | opłacono |
77 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Palę Wrotki | opłacono |
78 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
79 | Zapolska Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
80 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | |
81 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
82 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
83 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | Bieg główny (10 km) | ATP AUGUSTÓW | |
84 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg główny (10 km) | ATP AUGUSTÓW | opłacono |
Wyświetleń: 6144