Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żelazny Rafał | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
2 | Żabiński Olga | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Maratonka | opłacono |
3 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Bieg główny (10 km) | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |
4 | Zapolska Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
5 | Wołodko Szymon | Suwałki | Polska | Bieg główny (10 km) | Tottenham F.C. | |
6 | Wojnar Dariusz | Kruki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
7 | Wojnar Barbara | Kruki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
8 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
9 | Wasilewska Ewa | białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
10 | Śliwiński Marek | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
11 | Szycik Waldemar | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | |
12 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | |
13 | Supińska Paula | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | MTB EŁK PROSTKI | opłacono |
14 | SULEWSKI RYSZARD | GRAJEWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
15 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
16 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
17 | Sobolewski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
18 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
19 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | |
20 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | Bieg główny (10 km) | ATP AUGUSTÓW | |
21 | Siejda Tomasz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
22 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
23 | Puchalski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
24 | Pskowska Monika | GRAJEWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
25 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
26 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegamy dla Zdrowia | |
27 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
28 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
29 | Pericacho Oscar | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | Szybcy i wściekli | |
30 | Ostapowicz Magdalena | Wasilków | Polska | Bieg główny (10 km) | 3T Runners | |
31 | Opara Roman | Czarna Wieś | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | |
32 | Ołdakowski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
33 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | OIRP Gdansk | opłacono |
34 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
35 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
36 | Niemotko Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
37 | Niedźwiecki Andrzej | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
38 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
39 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka | |
40 | Muczyński Arkadiusz | Woźnawieś | Polska | Bieg główny (10 km) | - | opłacono |
41 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
42 | Mironova Irina | Rossija | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
43 | Mioduszewska Joanna | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | opłacono |
44 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | Palę Wrotki | opłacono |
45 | Makowski Grzegorz | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
46 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
47 | Liniewski Jan | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
48 | Lelmacher Justyna | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Marynarki Wojennej | |
49 | Lelmacher Andrzej | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
50 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | Bieg główny (10 km) | SZARY WILK GIŻYCKO | |
51 | Krzyżanowski Karol | Sołki | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
52 | Krysiak Sabina | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
53 | Koziejko Stanisław | Białystok | Austria | Bieg główny (10 km) | Biegam dla Justysi | opłacono |
54 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
55 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | LA OSiR Gołdap | |
56 | Karmiłowicz Szymon | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
57 | Juzonis Egidijus | Litwa, Wilno | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
58 | Jasionowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | 3T Białystok | opłacono |
59 | Janucik Tadeusz | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegamy dla Zdrowia | |
60 | Janicki Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
61 | Janicka Aleksandra | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
62 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
63 | Gużewski Marian | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
64 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Ernesto Fitness Club | |
65 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg główny (10 km) | Maniana | opłacono |
66 | Grzegorczyk Piotr | Rzeszów | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
67 | Grygo Pawel | Łomża | Polska | Bieg główny (10 km) | Grygo Team | opłacono |
68 | Gronski Roman | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | Masters | |
69 | Grądzki Wojciech | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Giżycko/ Entre.pl | opłacono |
70 | GOŁĄBEK PAWEŁ | Krzątka | Polska | Bieg główny (10 km) | Zmitek Team Nowa Dęba | opłacono |
71 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
72 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
73 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
74 | Domurat Leszek | Ruciane - Nida | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
75 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Bieg główny (10 km) | 15.pplot | |
76 | Dąbrowski Bogumił | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka Grajewo | opłacono |
77 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg główny (10 km) | ATP AUGUSTÓW | opłacono |
78 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratonka | |
79 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
80 | Całus Sebastian | Prostki | Polska | Bieg główny (10 km) | Szybcy i wściekli | |
81 | Bujak Lucjan | Ełk | Polska | Bieg główny (10 km) | PLASTIMET EŁK | |
82 | Borawski Krzysztof | Wojewodzin | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Maratonka | |
83 | Baltrusaitis Zydrunas | Vilnius, Litwa | Litwa | Bieg główny (10 km) | Na, pagauk! | |
84 | Alicka Ewa | Szczuczyn | Polska | Bieg główny (10 km) |
Wyświetleń: 6147