XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka

XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Kategoria M-ce kat. M/K Kraj Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 32 GRYGO PAWEL M 40-49 POL ŁOMŻA GRYGO TEAM 10km 0:35:47 16.77 [km/h] 0:03:35 [min/km]
2 43 GODLEWSKI ANDRZEJ M 30-39 POL BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:36:17 16.54 [km/h] 0:03:38 [min/km]
3 13 PRANCKUNAS PETRAS M 50-59 POL VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 10km 0:36:55 16.25 [km/h] 0:03:42 [min/km]
4 12 BALTRUSAITIS ZYDRUNAS M 40-49 1 POL VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 10km 0:37:14 16.11 [km/h] 0:03:43 [min/km]
5 21 KRZYŻANOWSKI KAROL M 40-49 2 POL SOŁKI MARATONKA GRAJEWO 10km 0:37:56 15.82 [km/h] 0:03:48 [min/km]
6 52 GRĄDZKI WOJCIECH M 18-29 1 POL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO/ ENTRE.PL 10km 0:38:02 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
7 11 IGNATOWICZ RADOSŁAW M 30-39 1 POL EŁK 10km 0:39:06 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km]
8 34 GOŁĄBEK PAWEŁ M 30-39 2 POL KRZĄTKA ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 10km 0:39:22 15.24 [km/h] 0:03:56 [min/km]
9 59 MINIUK PAWEŁ M 18-29 2 POL BIAŁYSTOK PALĘ WROTKI 10km 0:40:38 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
10 3 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 50-59 1 POL GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:41:01 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km]
11 46 PONIATOWSKI MAREK M 40-49 3 POL BEŁDA 10km 0:41:16 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
12 33 MAKOWSKI GRZEGORZ M 30-39 3 POL GRAJEWO ERNESTO FITNESS CLUB 10km 0:41:49 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
13 47 MUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 0-17 1 POL WOŹNAWIEŚ - 10km 0:43:07 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
14 29 OŁDAKOWSKI GRZEGORZ M 40-49 4 POL GRAJEWO 10km 0:43:21 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
15 65 SOBOCIŃSKA EWELINA K 30-39 POL ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km 0:43:22 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
16 51 JANIUK JAROSŁAW M 50-59 2 POL BIAŁYSTOK 10km 0:43:23 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
17 24 GRONSKI ROMAN M 60-69 1 POL GIŻYCKO MASTERS 10km 0:43:33 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
18 67 RYDZEWSKI PATRYK M 18-29 3 POL WÓLKA MAŁA 10km 0:44:10 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
19 15 OLEKSIEWICZ TOMASZ M 40-49 5 POL GDAŃSK OIRP GDANSK 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
20 42 MILEWSKI RAFAŁ M 30-39 4 POL EŁK 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
21 37 SIEROCKI JAN M 60-69 2 POL AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10km 0:45:26 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
22 48 SYSUŁA JANUSZ M 60-69 3 POL BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
23 23 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 30-39 5 POL GRAJEWO 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
24 70 WASILEWSKA URSZULA K 40-49 POL GRABÓWKA 10km 0:46:59 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
25 71 LASKOWSKI LESZEK M 60-69 4 POL GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 10km 0:47:02 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
26 73 ŚLIWIŃSKI MAREK M 40-49 6 POL GRAJEWO ERNESTO FITNESS CLUB 10km 0:47:08 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
27 17 JANICKI MAREK M 30-39 6 POL OLSZTYN 10km 0:47:22 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
28 49 DOMURAT LESZEK M 50-59 3 POL RUCIANE - NIDA 10km 0:47:35 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
29 40 POZDRAWIAM MARIUSZ M 60-69 5 POL ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:47:49 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
30 69 OBRYCKI PAWEŁ M 30-39 7 POL GRAJEWO GRAJEWO 10km 0:47:59 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
31 57 NIEMOTKO PIOTR M 40-49 7 POL BIAŁYSTOK 10km 0:48:25 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
32 38 DAWIDEJT DARIUSZ M 30-39 8 POL AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
33 8 CAŁUS SEBASTIAN M 0-17 2 POL PROSTKI SZYBCY I WŚCIEKLI 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
34 25 NIEBRZYDOWSKI MARCIN M 40-49 8 POL GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
35 28 GUZOWSKA SYLWIA K 40-49 POL GRAJEWO ERNESTO FITNESS CLUB 10km 0:48:46 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
36 55 NIEDŹWIECKI ANDRZEJ M 60-69 6 POL EŁK 10km 0:49:27 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
37 41 JANUCIK TADEUSZ M 70+ 1 POL ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:49:32 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
38 62 GRZEGORCZYK PIOTR M 18-29 4 POL RZESZÓW 10km 0:49:43 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
39 39 MOŚCICKI ZENON M 60-69 7 POL RUTKI 10km 0:49:44 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km]
40 1 SZYCIK WALDEMAR M 50-59 4 POL GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:49:52 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
41 14 SOBOCIŃSKI WOJCIECH M 50-59 5 POL RAJGRÓD 10km 0:49:59 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
42 54 LELMACHER JUSTYNA K 18-29 1 POL EŁK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10km 0:49:59 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
43 72 PUCHALSKI WOJCIECH M 40-49 9 POL BIAŁYSTOK 10km 0:50:15 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
44 76 OKUROWSKI JERZY M 70+ 2 POL SUPRAŚL 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
45 44 CHALECKI GRZEGORZ M 50-59 6 POL SUWAŁKI 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
46 53 LELMACHER ANDRZEJ M 50-59 7 POL EŁK 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
47 61 GRZYBOWSKI MARIUSZ M 18-29 5 POL MOŃKI MANIANA 10km 0:50:53 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
48 35 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 40-49 10 POL GRAJEWO 10km 0:51:22 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
49 16 JANICKA ALEKSANDRA K 30-39 1 POL OLSZTYN 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
50 45 PONIATOWSKI ADAM M 30-39 9 POL BEŁDA 10km 0:51:30 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
51 74 RUDNICKA JADWIGA K 60-69 1 POL BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
52 68 WASILEWSKA EWA K 30-39 2 POL BIAŁYSTOK 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
53 6 KRYSIAK ADAM M 40-49 11 POL GIŻYCKO 15 GBZ 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
54 58 SOKÓŁ PRZEMYSŁAW M 18-29 6 POL BIAŁYSTOK 10km 0:53:20 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
55 22 SOBOLEWSKI GRZEGORZ M 40-49 12 POL GRAJEWO 10km 0:53:24 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
56 64 PSKOWSKA MONIKA K 30-39 3 POL GRAJEWO 10km 0:53:35 11.20 [km/h] 0:05:22 [min/km]
57 18 ŻABIŃSKI OLGA K 30-39 4 POL GRAJEWO KS MARATONKA 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
58 2 MYSZKA MARCIN M 40-49 13 POL GRAJEWO MARATONKA 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
59 7 SIEJDA TOMASZ M 30-39 10 POL GRAJEWO 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
60 66 OPARA ROMAN M 60-69 8 POL CZARNA WIEŚ MARATONKA GRAJEWO 10km 0:55:45 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
61 20 SULEWSKI RYSZARD M 50-59 8 POL GRAJEWO 10km 0:55:50 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
62 10 SUPIŃSKA PAULA K 30-39 5 POL PROSTKI MTB EŁK PROSTKI 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
63 75 ZAPOLSKA KATARZYNA K 40-49 1 POL BIAŁYSTOK 10km 0:57:27 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
64 9 PERICACHO OSCAR M 0-17 3 POL PROSTKI SZYBCY I WŚCIEKLI 10km 0:57:51 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
65 4 KRYSIAK SABINA K 40-49 2 POL GIŻYCKO 10km 0:57:53 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
66 60 KOZIEJKO STANISŁAW M 60-69 9 POL BIAŁYSTOK BIEGAM DLA JUSTYSI 10km 0:57:55 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
67 50 LINIEWSKI JAN M 40-49 14 POL GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
68 19 BUJAK LUCJAN M 60-69 10 POL EŁK PLASTIMET EŁK 10km 0:59:21 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
69 56 FREJTAG DAWID M 30-39 11 POL GIŻYCKO 10km 0:59:33 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
70 30 NOWAKOWSKI CZESLAW M 70+ 3 POL WARSZAWA 10km 0:59:46 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
71 36 NIECIECKI JAROSŁAW M 40-49 15 POL GRAJEWO 10km 1:03:30 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
72 26 KILUK BEATA K 40-49 3 POL GRAJEWO 10km 1:03:31 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
73 27 MIODUSZEWSKA JOANNA K 30-39 6 POL GRAJEWO ERNESTO FITNESS CLUB 10km 1:06:11 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
74 63 ZIENIEWICZ ANDRZEJ M 60-69 11 POL KLEOSIN GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 10km 1:06:12 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
75 100 CYBULSKI KRZYSZTOF M 50-59 9 POL GRAJEWO 10km 1:09:45 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
- 31 SZYMANOWSKI PIOTR M 30-39 - POL GRAJEWO 10km DNF - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ