XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO Nordic Walking - 5km opłacono on-line
2 Solecka Sylwia Chojnice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
3 Kreft Natalia Hopowo Bieg główny - 5 km
4 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking - 5km opłacono on-line
5 Rogocki Jarosław Tczew Bieg główny - 5 km opłacono on-line
6 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański Nordic Walking - 5km opłacono on-line
7 Jankowski Adam Przodkowo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
8 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking - 5km opłacono on-line
9 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
10 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg główny - 5 km opłacono on-line
11 Jaremko Natalia Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
12 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg główny - 5 km
13 Steinka Marian Kościerzyna Bieg główny - 5 km
14 Krzoska Dorota Brusy Bieg główny - 5 km opłacono on-line
15 Pałasz Edmund Rumia Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
16 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg główny - 5 km opłacono on-line
17 Wirkus Bartłomiej Liniewko Kościerskie Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
18 Babński Sebastian Tczew Bieg główny - 5 km opłacono on-line
19 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking - 5km opłacono on-line
20 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy Nordic Walking - 5km opłacono on-line
21 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
22 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 5km opłacono on-line
23 Kloska Krystyna Rzepnica gm.Bytów Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
24 Lubecki Janusz BĘDOMIN Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
25 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic Walking - 5km opłacono on-line
26 Wiaderska Grażyna Elbląg Nordic Walking - 5km opłacono on-line
27 Wiaderski Wojciech Elbląg Nordic Walking - 5km opłacono on-line
28 Czaja Danuta Rumia Bieg główny - 5 km
29 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic Walking - 5km opłacono on-line
30 Homza Mateusz Lubań Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ 20.00 PLN
31 Chłystek Joanna Kozłów Biskupi Bieg główny - 5 km 20.00 PLN
32 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking - 5km opłacono on-line
33 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking - 5km opłacono on-line
34 Homza Agnieszka Kościerzyna Bieg główny - 5 km
35 Kosmala Aleksandra Szczeglino Bieg główny - 5 km opłacono on-line
36 Wirkus Roman Liniewko Kościerskie 24 Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
37 Rzeszutek Marzena Bolszewo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
38 Kwiatkowski Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny - 5 km opłacono on-line
39 Kwiatkowska Justyna Nowy Dwór Gdański Bieg główny - 5 km opłacono on-line
40 Bandurski Jacek SOPOT Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
41 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Bieg główny - 5 km opłacono on-line
42 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg główny - 5 km
43 KUDUK PATRYCJA WARCZ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
44 Lubecka Martyna Będomin Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
45 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny - 5 km opłacono on-line
46 Kowalczyk Anna Lębork Bieg główny - 5 km opłacono on-line
47 Kusiak MARIA Gdańsk Nordic Walking - 5km opłacono on-line
48 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg główny - 5 km
49 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg główny - 5 km opłacono on-line
50 Lewandowski Adam Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
51 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny - 5 km opłacono
52 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg główny - 5 km opłacono on-line
53 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking - 5km opłacono on-line
54 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny - 5 km opłacono on-line
55 Kuzborski Krzysztof Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
56 JANIA Małgorzata Suchy Dąb Bieg główny - 5 km opłacono on-line
57 Piotrowska Mirka Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
58 Nierzwicki Piotr Janowo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
59 Jaworski Mateusz WIELKI KLINCZ Bieg główny - 5 km opłacono on-line
60 Wróblewski Marek Lębork Bieg główny - 5 km
61 Boschke Magdalena Pelplin Bieg główny - 5 km opłacono on-line
62 Schwan Agnieszka Rumia Bieg główny - 5 km opłacono on-line
63 Łankowski Marcin Liniewo / Kościerzyna Nordic Walking - 5km opłacono on-line
64 Łankowska Paulina Kościerzyna Nordic Walking - 5km opłacono on-line
65 Szpyra Edward Gdynia Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+
66 Beirowska Ewelina Kościerzyna Nordic Walking - 5km opłacono on-line
67 Załęska Magdalena Bukowiec Królewski Nordic Walking - 5km opłacono on-line
68 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic Walking - 5km opłacono on-line
69 Góra Przemysław Nowy Podleś Bieg główny - 5 km opłacono on-line
70 Dekowska Monika Wętfie Bieg główny - 5 km
71 Gleinert Szymon Żukowo Bieg główny - 5 km opłacono on-line
72 Piotrowska Dominika Pinczyn Bieg główny - 5 km opłacono on-line
73 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny - 5 km opłacono on-line
74 Sosiński Paweł Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
75 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg główny - 5 km opłacono on-line
76 Matlak Krystian Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
77 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Bieg główny - 5 km opłacono on-line
78 Adamczyk Ewelina Adamczyk Brusy Bieg główny - 5 km opłacono on-line
79 Pociask Krzysztof Rumia Bieg główny - 5 km 4Adrenaline opłacono on-line
80 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Bieg główny - 5 km 4Adrenaline opłacono on-line
81 Cepińska Anna Gniewowo Bieg główny - 5 km AC&AC opłacono on-line
82 Cepiński Andrzej Gniewowo Bieg główny - 5 km AC&AC opłacono on-line
83 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg główny - 5 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
84 Piotrowski Marek Gdynia Bieg główny - 5 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
85 Malek Andrzej Kościerzyna Bieg główny - 5 km Atlas Running Team opłacono on-line
86 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny - 5 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
87 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking - 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
88 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking - 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
89 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny - 5 km Biegacze Wolności opłacono on-line
90 Peplińska Arletta Elbląg Nordic Walking - 5km Biegacze Wolności opłacono on-line
91 Kollek Lidia Władysławowo Bieg główny - 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
92 Kollek Anna Władysławowo Bieg główny - 5 km Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
93 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny - 5 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
94 Stokarska Beata Gdynia Bieg główny - 5 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
95 Kozak Michalina Gdańsk Bieg główny - 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
96 Woźniak Alina Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Biologia Medyczna CM UMK opłacono on-line
97 Sikorska Aleksandra Lubiszewo Bieg główny - 5 km Crosselite
98 Bisko Karolina Gdynia Bieg główny - 5 km Daleko jeszcze opłacono on-line
99 Łankowski Andrzej Liniewo Nordic Walking - 5km DJ. ENDRJU opłacono on-line
100 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking - 5km dwa kije bez nart


Wyświetleń: 9826

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ