Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km | Wojto_Sport_Story | |
2 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | Bieg główny - 5 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
3 | Kreft Maciej | Puck | Bieg główny - 5 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line | |
4 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
5 | Dąbrowska Patrycja | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | Thales Tczew | opłacono on-line |
6 | Jabłońska Karolina | Szprudowo | Polska | Bieg główny - 5 km | Thales Tczew | opłacono on-line |
7 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
8 | Tarapata-Skwiot Edyta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
9 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Bieg główny - 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
10 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
11 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny - 5 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
12 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg główny - 5 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
13 | Lewandowska Sylwia | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
14 | Wróblewski Leszek | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
15 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
16 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
17 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
18 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg główny - 5 km | ŚCIGAŁ TEAM | opłacono on-line |
19 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg główny - 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
20 | Hennig Waldemar | Kąpino | Polska | Bieg główny - 5 km | Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino | opłacono on-line |
21 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg główny - 5 km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
22 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic Walking - 5km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
23 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Nordic Walking - 5km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
24 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking - 5km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
25 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking - 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
26 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
27 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
28 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg główny - 5 km | SKLA Sopot | opłacono on-line |
29 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Bieg główny - 5 km | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line |
30 | Witowski Krzysztof | Siemirowice | Polska | Bieg główny - 5 km | Siemirowice Biegają | opłacono on-line |
31 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
32 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
33 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | Bieg główny - 5 km | Remus Kościerzyna | opłacono on-line |
34 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | reaktywuj sie w maratonie | opłacono on-line |
35 | Lipiec-Bortkiewicz Renata | Legbąd | Polska | Nordic Walking - 5km | Paczka W Ruchu | opłacono on-line |
36 | Lipinski Rafał | Legbąd | Polska | Bieg główny - 5 km | Paczka W Ruchu | opłacono on-line |
37 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
38 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | niezrzeszony | |
39 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny - 5 km | niezrzeszona | |
40 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono on-line |
41 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Nordic Walking - 5km | New Village Team | opłacono on-line |
42 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg główny - 5 km | Mściszewice | opłacono on-line |
43 | Stencel Magdalena | Mściszewice | Polska | Nordic Walking - 5km | Metrożercy | opłacono on-line |
44 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny - 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
45 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny - 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
46 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny - 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
47 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
48 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny - 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
49 | okrój krzysztof | lubań | Polska | Bieg główny - 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
50 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny - 5 km | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | |
51 | Grochal Stanisław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie im. J. Wybickiego | opłacono on-line |
52 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg główny - 5 km | Lębork Biegacze | |
53 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
54 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
55 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
56 | Sosińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
57 | Sosińska Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
58 | Skwiot Irena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
59 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg główny - 5 km | Kujawscy runners | |
60 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
62 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
63 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
64 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
65 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg główny - 5 km | Kolarz-Pol | |
66 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | Helski Zefirek | |
67 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny - 5 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
68 | Grochal Paweł | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Gorączka Złota | opłacono on-line |
69 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Gdańskie Autobusy I Tramwaje | opłacono on-line |
70 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Gdańsk Południe na START | opłacono on-line |
71 | Stachyra Alfred | BYTÓW | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | GBY 1943 | |
72 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
73 | Jasiński Krystian | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
74 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Nordic Walking - 5km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
75 | Wiczanowska Anna | Kąpino | Polska | Nordic Walking - 5km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
76 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | Polska | Bieg główny - 5 km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
77 | Miotk-Górska Alicja | Kąpino | Polska | Nordic Walking - 5km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
78 | Górski Jacek | Kąpino | Polska | Bieg główny - 5 km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
79 | Miotk Halina | Kąpino | Polska | Nordic Walking - 5km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
80 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | Bieg główny - 5 km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
81 | Hennig Marzena | Kąpino | Polska | Nordic Walking - 5km | Eco Kąpino | opłacono on-line |
82 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
83 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5km | dwa kije bez nart | |
84 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5km | dwa kije bez nart | |
85 | Łankowski Andrzej | Liniewo | Polska | Nordic Walking - 5km | DJ. ENDRJU | opłacono on-line |
86 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
87 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | Polska | Bieg główny - 5 km | Crosselite | |
88 | Woźniak Alina | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Biologia Medyczna CM UMK | opłacono on-line |
89 | Kozak Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
90 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
91 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegiem ku marzeniom | opłacono on-line |
92 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono on-line |
93 | Kollek Lidia | Władysławowo | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
94 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
95 | Peplińska Arletta | Elbląg | Polska | Nordic Walking - 5km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
96 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | Nordic Walking - 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
97 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic Walking - 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
98 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny - 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
99 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Atlas Running Team | opłacono on-line |
100 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18092