Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
2 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg główny - 5 km | Mściszewice | opłacono on-line |
3 | Jasiński Krystian | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
4 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
5 | Skwiot Irena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
6 | Matlak Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
7 | Sosiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
8 | Sosińska Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
9 | Sosińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
10 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg główny - 5 km | ŚCIGAŁ TEAM | opłacono on-line |
11 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny - 5 km | niezrzeszona | |
12 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
13 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg główny - 5 km | Kujawscy runners | |
14 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
15 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
16 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
18 | Kosmala Aleksandra | Szczeglino | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Kloska Krystyna | Rzepnica gm.Bytów | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
20 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
21 | Skonieczny Jaroslaw | Skarszewy | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
22 | Grochal Stanisław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie im. J. Wybickiego | opłacono on-line |
23 | Grochal Paweł | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Gorączka Złota | opłacono on-line |
24 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
25 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
26 | Lewandowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
27 | Kuzborski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
28 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
29 | Lubecka Magdalena | BĘDOMIN | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
30 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
31 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
32 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
33 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg główny - 5 km | Kolarz-Pol | |
34 | Jabłońska Karolina | Szprudowo | Polska | Bieg główny - 5 km | Thales Tczew | opłacono on-line |
35 | Dąbrowska Patrycja | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | Thales Tczew | opłacono on-line |
36 | okrój krzysztof | lubań | Polska | Bieg główny - 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
37 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
38 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny - 5 km | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | |
39 | Kreft Maciej | Puck | Bieg główny - 5 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line | |
40 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | Bieg główny - 5 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
41 | Piotrowska Dominika | Pinczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
42 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
43 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
44 | Łankowski Andrzej | Liniewo | Polska | Nordic Walking - 5km | DJ. ENDRJU | opłacono on-line |
45 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
46 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
47 | Malek Andrzej | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Atlas Running Team | opłacono on-line |
48 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
49 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
50 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
51 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
52 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny - 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
53 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg główny - 5 km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
54 | Schwan Agnieszka | Rumia | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
55 | Wirkus Roman | Liniewko Kościerskie 24 | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
56 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
57 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5km | dwa kije bez nart | |
58 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 5km | dwa kije bez nart | |
59 | Załęska Magdalena | Bukowiec Królewski | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
60 | Beirowska Ewelina | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
61 | Łankowska Paulina | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
62 | Łankowski Marcin | Liniewo / Kościerzyna | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
63 | Cirocka Małgorzata | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
64 | Wirkus Bartłomiej | Liniewko Kościerskie | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
65 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
66 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
67 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | Helski Zefirek | |
68 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
69 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny - 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
70 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | niezrzeszony | |
71 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegiem ku marzeniom | opłacono on-line |
72 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
73 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | Gdańskie Autobusy I Tramwaje | opłacono on-line |
74 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
75 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
76 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
77 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
78 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | Lejdis | opłacono on-line |
79 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono on-line |
80 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
81 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
82 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
83 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking - 5km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
84 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
85 | Nierzwicki Piotr | Janowo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
86 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Lubecka Martyna | Będomin | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
88 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
89 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg główny - 5 km | SKLA Sopot | opłacono on-line |
90 | Wróblewski Leszek | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
91 | Lewandowska Sylwia | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
92 | Homza Agnieszka | Kościerzyna | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
93 | Chłystek Joanna | Kozłów Biskupi | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
94 | Homza Mateusz | Lubań | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ | ||
95 | JANIA Małgorzata | Suchy Dąb | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
96 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
97 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg główny - 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
98 | Solecka Sylwia | Chojnice | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Adamczyk Ewelina Adamczyk | Brusy | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Lubecki Janusz | BĘDOMIN | Polska | Bieg główny - 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i osoby 70+ |
Wyświetleń: 18476