III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grochowina Mateusz Boniewo 10 km opłacono
2 Selke Radosław Lucjan Milanówek 10 km MORT! opłacono
3 Robinson Paul Wloclawek 10 km Ford Auto Styl Wloclawek opłacono
4 Gajewski Maciej Włocławek 10 km
5 Klimek Magdalena Włocławek 10 km opłacono
6 Łuczak Krystian Włocławek 10 km opłacono
7 PIASECKI ARKADIUSZ Włocławek 10 km POŁUDNIE WŁOCŁAWEK
8 Wojciechowski Marcin Wojciechowski Choceń 10 km Ambassador Athletic Club Auto Styl Włocławek opłacono
9 KUREK KRZYSZTOF Płock 10 km Płock biega no age limit opłacono
10 Firadza Michał Krośniewice 10 km opłacono
11 Czarniak Kacper Nakonowo Stare 10 km OSP NAKONOWO STARE opłacono
12 Bonawenturczak Andrzej Krośniewice 10 km
13 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10 km BBG-PROJEKT opłacono
14 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 10 km BrothersTeam opłacono
15 Waszak Sebastian Włocławek 10 km BrothersTeam opłacono
16 Kozłowski Robert Włocławek 10 km
17 Błaszak Piotr Włocławek 10 km opłacono
18 Zufla Piotr Lubraniec 10 km LUBRANIEC X opłacono
19 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie opłacono
20 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km opłacono
21 Pszczółkowski Łukasz Włocławek 10 km opłacono
22 Roszak Sylwester Redecz krukowy 10 km opłacono
23 Piotrowski Damian Krzewie 10 km OSP Krzewie opłacono
24 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
25 Pacek Michał Pyszkowo 10 km
26 Broda Rafał Anielin 10 km JW 5700 opłacono
27 Podorski Bogusław Chodecz 10 km opłacono
28 Torzewska Agnieszka Warszawa 10 km opłacono
29 Pilip Wojciech Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
30 Czajkowski Krzysztof Janowo 10 km opłacono
31 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
32 Mucha Aleksander Włocławek 10 km Włocławek Triathlon Team opłacono
33 Rączkowski Adam Włocławek 10 km opłacono
34 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 10 km opłacono
35 Pieńkowski Łukasz Czerniewice 10 km Banderoza opłacono
36 Jabłoński Piotr Kłodawa 10 km Kłodawa biega opłacono
37 Rutkowska Elżbieta Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
38 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 10 km opłacono
39 Lewandowski Marcin Włocławek 10 km Ford Auto Styl Włocławek
40 Desselberger Andrzej Włocławek 10 km ENERGY TRI/WTT Włocławek
41 Nawrocki Michał Włocławek 10 km Lumac Like Bike WTR
42 Filochowska Marta Szczytno 10 km
43 Kunecki Dariusz Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
44 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 10 km
45 Kozlowski Edward Lyse 10 km Morsy łyse
46 mikina artur warszawa 10 km pwpw sa opłacono
47 Kordylewska Emilia Boniewo 10 km opłacono
48 Torzewski Janusz Warszawa 10 km WAT opłacono
49 Wiliński Marek Włocławek 10 km Dramat w Ruchu
50 Wróblewski Marcin Włocławek 10 km opłacono
51 Torzewski Roman Boniewo 10 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono


Wyświetleń: 2251

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ