III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowski Robert Włocławek 10 km
2 Gajewski Maciej Włocławek 10 km
3 Torzewska Agnieszka Warszawa 10 km opłacono
4 Wróblewski Marcin Włocławek 10 km opłacono
5 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 10 km
6 Podorski Bogusław Chodecz 10 km opłacono
7 Rączkowski Adam Włocławek 10 km opłacono
8 Bonawenturczak Andrzej Krośniewice 10 km
9 Filochowska Marta Szczytno 10 km
10 Firadza Michał Krośniewice 10 km opłacono
11 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 10 km opłacono
12 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 10 km opłacono
13 Roszak Sylwester Redecz krukowy 10 km opłacono
14 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km opłacono
15 Błaszak Piotr Włocławek 10 km opłacono
16 Pszczółkowski Łukasz Włocławek 10 km opłacono
17 Kordylewska Emilia Boniewo 10 km opłacono
18 Pacek Michał Pyszkowo 10 km
19 Czajkowski Krzysztof Janowo 10 km opłacono
20 Łuczak Krystian Włocławek 10 km opłacono
21 Grochowina Mateusz Boniewo 10 km opłacono
22 Klimek Magdalena Włocławek 10 km opłacono
23 Wojciechowski Marcin Wojciechowski Choceń 10 km Ambassador Athletic Club Auto Styl Włocławek opłacono
24 Pieńkowski Łukasz Czerniewice 10 km Banderoza opłacono
25 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10 km BBG-PROJEKT opłacono
26 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie opłacono
27 Waszak Sebastian Włocławek 10 km BrothersTeam opłacono
28 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 10 km BrothersTeam opłacono
29 Wiliński Marek Włocławek 10 km Dramat w Ruchu
30 Desselberger Andrzej Włocławek 10 km ENERGY TRI/WTT Włocławek
31 Robinson Paul Wloclawek 10 km Ford Auto Styl Wloclawek opłacono
32 Lewandowski Marcin Włocławek 10 km Ford Auto Styl Włocławek
33 Torzewski Roman Boniewo 10 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono
34 Broda Rafał Anielin 10 km JW 5700 opłacono
35 Jabłoński Piotr Kłodawa 10 km Kłodawa biega opłacono
36 Zufla Piotr Lubraniec 10 km LUBRANIEC X opłacono
37 Nawrocki Michał Włocławek 10 km Lumac Like Bike WTR
38 Kozlowski Edward Lyse 10 km Morsy łyse
39 Selke Radosław Lucjan Milanówek 10 km MORT! opłacono
40 Piotrowski Damian Krzewie 10 km OSP Krzewie opłacono
41 Czarniak Kacper Nakonowo Stare 10 km OSP NAKONOWO STARE opłacono
42 KUREK KRZYSZTOF Płock 10 km Płock biega no age limit opłacono
43 PIASECKI ARKADIUSZ Włocławek 10 km POŁUDNIE WŁOCŁAWEK
44 mikina artur warszawa 10 km pwpw sa opłacono
45 Torzewski Janusz Warszawa 10 km WAT opłacono
46 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
47 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
48 Kunecki Dariusz Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
49 Rutkowska Elżbieta Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
50 Pilip Wojciech Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
51 Mucha Aleksander Włocławek 10 km Włocławek Triathlon Team opłacono


Wyświetleń: 3566

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ