III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Ambassador Athletic Club Auto Styl Włocławek
1 Wojciechowski Marcin Wojciechowski Choceń 10 km Ambassador Athletic Club Auto Styl Włocławek opłacono
BBG-PROJEKT
2 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10 km BBG-PROJEKT opłacono
Banderoza
3 Pieńkowski Łukasz Czerniewice 10 km Banderoza opłacono
Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie
4 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie opłacono
BrothersTeam
5 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 10 km BrothersTeam opłacono
6 Waszak Sebastian Włocławek 10 km BrothersTeam opłacono
Dramat w Ruchu
7 Wiliński Marek Włocławek 10 km Dramat w Ruchu
ENERGY TRI/WTT Włocławek
8 Desselberger Andrzej Włocławek 10 km ENERGY TRI/WTT Włocławek
Ford Auto Styl Wloclawek
9 Robinson Paul Wloclawek 10 km Ford Auto Styl Wloclawek opłacono
Ford Auto Styl Włocławek
10 Lewandowski Marcin Włocławek 10 km Ford Auto Styl Włocławek
11 Torzewski Roman Boniewo 10 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono
JW 5700
12 Broda Rafał Anielin 10 km JW 5700 opłacono
Kłodawa biega
13 Jabłoński Piotr Kłodawa 10 km Kłodawa biega opłacono
LUBRANIEC X
14 Zufla Piotr Lubraniec 10 km LUBRANIEC X opłacono
Lumac Like Bike WTR
15 Nawrocki Michał Włocławek 10 km Lumac Like Bike WTR
MORT!
16 Selke Radosław Lucjan Milanówek 10 km MORT! opłacono
Morsy łyse
17 Kozlowski Edward Lyse 10 km Morsy łyse
OSP Krzewie
18 Piotrowski Damian Krzewie 10 km OSP Krzewie opłacono
OSP NAKONOWO STARE
19 Czarniak Kacper Nakonowo Stare 10 km OSP NAKONOWO STARE opłacono
POŁUDNIE WŁOCŁAWEK
20 PIASECKI ARKADIUSZ Włocławek 10 km POŁUDNIE WŁOCŁAWEK
Płock biega no age limit
21 KUREK KRZYSZTOF Płock 10 km Płock biega no age limit opłacono
WAT
22 Torzewski Janusz Warszawa 10 km WAT opłacono
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
23 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
24 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
25 Rutkowska Elżbieta Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
WKB Maratończyk Włocławek
26 Pilip Wojciech Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
27 Kunecki Dariusz Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
Włocławek Triathlon Team
28 Mucha Aleksander Włocławek 10 km Włocławek Triathlon Team opłacono
_BRAK NAZWY_
29 Grochowina Mateusz Boniewo 10 km opłacono
30 Gajewski Maciej Włocławek 10 km
31 Klimek Magdalena Włocławek 10 km opłacono
32 Łuczak Krystian Włocławek 10 km opłacono
33 Firadza Michał Krośniewice 10 km opłacono
34 Bonawenturczak Andrzej Krośniewice 10 km
35 Kozłowski Robert Włocławek 10 km
36 Błaszak Piotr Włocławek 10 km opłacono
37 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km opłacono
38 Pszczółkowski Łukasz Włocławek 10 km opłacono
39 Roszak Sylwester Redecz krukowy 10 km opłacono
40 Pacek Michał Pyszkowo 10 km
41 Podorski Bogusław Chodecz 10 km opłacono
42 Torzewska Agnieszka Warszawa 10 km opłacono
43 Czajkowski Krzysztof Janowo 10 km opłacono
44 Rączkowski Adam Włocławek 10 km opłacono
45 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 10 km opłacono
46 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 10 km opłacono
47 Filochowska Marta Szczytno 10 km
48 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 10 km
49 Kordylewska Emilia Boniewo 10 km opłacono
50 Wróblewski Marcin Włocławek 10 km opłacono
pwpw sa
51 mikina artur warszawa 10 km pwpw sa opłacono


Wyświetleń: 3571

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ