Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbrowski Andrzej Rybnik Bieg Główny 10km
2 Jachymczyk Norbert Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS JAWORZNO opłacono
3 Orzełek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
4 Machlowska-Hulok Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
5 KOWALSKI Zbigniew Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 5.pułk chemiczny opłacono
6 Korczyński Tomasz Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
7 Malinowski Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
8 Kosiak Maciej Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
9 Wisniewska Aldona Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
10 Pietrucha Sonia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
11 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg Główny 10km
12 Bielecki Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
13 Osada Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
14 Sygidus Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
15 Sędzik Aleksander Bytom Bieg Główny 10km
16 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Główny 10km Klub Sportowy Gminy Psary
17 Glanc Jan Strzebiń Bieg Główny 10km opłacono
18 Lasecki Robert Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
19 Stachowiak Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
20 Bochnia Monika Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Wirtualna Asystentka opłacono
21 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km POGORIA BIEGA opłacono
22 Gerlich Piotr Bytom Bieg Główny 10km CopyExpert opłacono
23 Mlak Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GRUPA RODZINKA opłacono
24 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
25 Pijet Wojciech Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
26 Kiermaszek Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej opłacono
27 Trzeciak Karol Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej opłacono
28 Karcz Adam Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
29 Stanek Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GRUPA RODZINKA opłacono
30 Gostevs Filips Skawina Bieg Główny 10km opłacono
31 Michalik Krzysztof Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Chemet Team opłacono
32 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg Główny 10km Chemet Team opłacono
33 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
34 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania
35 Reczkin Rafal Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej opłacono
36 Pokluda Radosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Repecka Petarda ;-) opłacono
37 Burzyński Konrad Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
38 Rurański Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
39 Zobawa Marcin Gniazdów Bieg Główny 10km W pogoni za duchem
40 Dworaźny Mateusz Nowe Chechło Bieg Główny 10km opłacono
41 Bodora Jacek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Polbruk opłacono
42 Waida Sebastian Radzionków Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE opłacono
43 Patalas Gabriel Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE
44 Jarczewska Pola Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE opłacono
45 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
46 König Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
47 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg Główny 10km tomkatotrening.pl opłacono
48 Magiera Stanisław Kalety Bieg Główny 10km opłacono
49 Winnicki Marcin BYTOM Bieg Główny 10km BYTOM 20.00 PLN
50 Skrodzki Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
51 Harwig Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry lotajom opłacono
52 Gromuł Artur Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
53 Plaza Łukasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono
54 Żerko Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
55 Rydzkowska Michalina Kalety Bieg Główny 10km opłacono
56 Knop Andrzej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
57 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 10km Gibke Gizdy / Davids CamStudio opłacono
58 Hajda Marek Ptakowice Bieg Główny 10km opłacono
59 Pakuła Wojciech Radzionków Bieg Główny 10km TEAM 96 opłacono
60 Szmit Jerzy Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
61 Cieślik Julita Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
62 Cieślik Oktawiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
63 Śleziak Kacper Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
64 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Runonline Team opłacono
65 Wolańska Ewa Bytom Bieg Główny 10km CrossTeam opłacono
66 Hasińska Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km CrossTeam
67 Franczak Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
68 Kozicki Tomasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono
69 Nowak Sylwia Katowice Bieg Główny 10km opłacono
70 Skorutowski Jakub Katowice Bieg Główny 10km opłacono
71 Ibrom-Jasińska Justyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Angel Art Studio opłacono
72 Jasiński Damian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
73 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 10km TOROS DE ESPANA opłacono
74 Ganz Marcin Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ZaKwasy Team opłacono
75 Grund Marek Strzebiń Bieg Główny 10km Mafia TEAM Lubliniec opłacono
76 Olczyk Czesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
77 Gwóźdź Piotr Tworóg Bieg Główny 10km opłacono
78 Blus Marcin Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
79 Ginalski Adrian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
80 Ginalska Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
81 Dubiel Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 20.00 PLN
82 Nadtoka Andrii Tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
83 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
84 Szeja Jakub Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
85 Domańska-Grzona SABINA Nakło Śląskie Bieg Główny 10km
86 Szałacińska Kinga Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
87 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
88 Peteja Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
89 Bukalski Józef Starokrzepice Bieg Główny 10km Zryw Parzymiechy opłacono
90 Wieloch Andrzej Parzymiechy Bieg Główny 10km Zryw Parzymiechy opłacono
91 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg Główny 10km opłacono
92 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km opłacono
93 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
94 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg Główny 10km opłacono
95 Nieradka Michał Zabrze Bieg Główny 10km
96 Paśnik Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km I Liceum imienia Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach opłacono
97 Olszok Roman Bytom Bieg Główny 10km opłacono
98 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10km
99 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
100 Bebiołka Dawid Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Extreme fitness Tarnowskie Góry opłacono


Wyświetleń: 14040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ