Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
2 Welm Eryk Częstochowa Bieg dla Młodzieży 3,3 km SP 26 Częstochowa opłacono
3 Urban Jakub Ruda Śląska Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
4 Woźniak Witold Tarnowskie góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
5 Zbijowska Magda Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
6 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
7 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
8 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
9 Woszek Bartosz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
10 Sikora Adam Katowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania opłacono
11 Kozdra Wiesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
12 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km HETMAN TARNOWSKIE GÓRY 20.00 PLN
13 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
14 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY opłacono
15 Cyl Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
16 Herman Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
17 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10km TourSport Running Team opłacono
18 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
19 Czernachowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
20 Lebek Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
21 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
22 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
23 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś
24 Tomanek Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ArcelorMittal DS opłacono
25 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 10km 20.00 PLN
26 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Gibke Gizdy opłacono
27 Cieślik Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km Logtech Team Radzionków opłacono
28 Grzywna Grzegorz Lubliniec Bieg Główny 10km Wkb meta Lubliniec opłacono
29 Sobańska Iwona Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
30 Dudek Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
31 Środa Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km SPARTANIE DZIECIOM opłacono
32 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10km
33 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg Główny 10km opłacono
34 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
35 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
36 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 opłacono
37 Tomczak Jacek Katowice Bieg Główny 10km
38 Kędziora Marcin Koszęcin Bieg Główny 10km Amator opłacono
39 Potempa Piotr Tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
40 Mazur Monika Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
41 Kocyba Zofia Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
42 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS opłacono
43 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 20.00 PLN
44 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team
45 Podolak Alfred Pyskowice Bieg Główny 10km LAKS FRETPOL Pyskowice opłacono
46 Śliwa Sebastian Bytom Bieg Główny 10km
47 Rosada Zdzisław Gliwice Bieg Główny 10km
48 Ostasz Sebastian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
49 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
50 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Szombierki Runners
51 Tyrtania Tomasz Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
52 Tyrtania Sylwia Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
53 Goj Henryk PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE opłacono
54 SZYMANIAK ADAM TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km JW 3940 20.00 PLN
55 Tkocz Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
56 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
57 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
58 Głogowski Jan PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km opłacono
59 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
60 Mocek Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Iron Maiden opłacono
61 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
62 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
63 Marczak Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
64 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
65 Czajka Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
66 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
67 Długosz Paweł Siemianowice Bieg Główny 10km Husaria Race Team
68 Rożek Roman Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
69 Wilczak Gabriela Tarnowskie Gory 42-600 Bieg Główny 10km opłacono
70 Kucharski Karol Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
71 Dziubla Bartłomiej Kamieniec Bieg Główny 10km opłacono
72 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa
73 Tworek Dawid Radzionków Bieg Główny 10km opłacono
74 Góra MAREK Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
75 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10km #GrodziecRun opłacono
76 Kozdra Olimpia Piekary Śląskie Bieg Główny 10km
77 Ślązok Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
78 Jankowska Anna Zabrze Bieg Główny 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
79 Tracz Barbara Gliwice Bieg Główny 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
80 Cieślik Mateusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
81 Naruszewicz Arkadiusz TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km Veolia - PWiK opłacono
82 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
83 Jeż Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
84 Szarłat Maciej Sośnicowice Bieg Główny 10km opłacono
85 Ślusarczyk Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hetman Tarnowskie Góry opłacono
86 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
87 Szmit Stanisław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
88 Urbanek Martin Sierakowice Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
89 Połańska Zorychta Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
90 Widera Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
91 Janus Adam Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
92 Schlagner Henryk Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
93 Wojtyra Daniel Tarnowskie Góry - Strzybnica Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
94 Lorencki Andrzej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
95 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
96 Kazienko Wojciech Boruszowice Bieg Główny 10km
97 Kazienko Monika Boruszowice Bieg Główny 10km
98 Góra Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km
99 Góra Robert Bytom Bieg Główny 10km
100 Kidala Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 11733

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ