Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KOZŁOWSKI JACEK 42-600 tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
2 Kaczmarek Andrzej Aleksandria Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
3 Kaczmarek Renata Aleksandria Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
4 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW 6,6km opłacono
5 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10km #GrodziecRun opłacono
6 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 6,6km opłacono
7 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 6,6km opłacono
8 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km opłacono
9 Kalinowski Andrzej Bielsko-Biała Marsz NW 6,6km opłacono
10 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice Marsz NW 6,6km Zryw Parzymiechy opłacono
11 Kazienko Wojciech Boruszowice Bieg Główny 10km
12 Kazienko Monika Boruszowice Bieg Główny 10km
13 Tyrtania Tomasz Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
14 Tyrtania Sylwia Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
15 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 10km Gibke Gizdy / Davids CamStudio opłacono
16 Donigiewicz Janusz Brzeg Marsz NW 6,6km nordic wolking-kruszyna opłacono
17 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Marsz NW 6,6km Nordik Walking Kruszyna
18 Kalaga Halina Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
19 Plaza Łukasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono
20 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
21 Bielecki Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
22 Wolańska Ewa Bytom Bieg Główny 10km CrossTeam opłacono
23 Kozicki Tomasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono
24 Gerlich Piotr Bytom Bieg Główny 10km CopyExpert opłacono
25 Rasała Piotr Bytom Bieg Główny 10km opłacono
26 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 20.00 PLN
27 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 6,6km Cidry Lotajom opłacono
28 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg Główny 10km
29 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny 10km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. opłacono
30 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg Główny 10km opłacono
31 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny 10km opłacono
32 Sędzik Aleksander Bytom Bieg Główny 10km
33 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 10km 20.00 PLN
34 Ślązok Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
35 KACZMARSKA Aneta Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
36 Śliwa Sebastian Bytom Bieg Główny 10km
37 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny 10km opłacono
38 Świerczek Joanna Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
39 Wołoszyn Joanna BYTOM Marsz NW 6,6km opłacono
40 Stanek Jacek Bytom Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
41 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
42 Winnicki Marcin BYTOM Bieg Główny 10km BYTOM 20.00 PLN
43 Góra Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km
44 Góra Robert Bytom Bieg Główny 10km
45 Pijet Wojciech Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
46 Szcząchor Judyta Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
47 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg Główny 10km
48 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg Główny 10km opłacono
49 Jarczewska Pola Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE opłacono
50 Kazirod Agnieszka Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
51 Patalas Gabriel Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE
52 Olszok Roman Bytom Bieg Główny 10km opłacono
53 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
54 Irach Marcin Chorzów Bieg Główny 10km opłacono
55 Ptaś Jolanta Czeladz Marsz NW 6,6km Mosit tkkf saturn czeladz
56 Krzemiński Dariusz Czeladź Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
57 Krzemińska Dorota Czeladź Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
58 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz NW 6,6km Mosir Czeladz
59 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Częstochowa opłacono
60 Welm Eryk Częstochowa Bieg dla Młodzieży 3,3 km SP 26 Częstochowa opłacono
61 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
62 Grabda Zofia Dąbrowa górnicza Marsz NW 6,6km opłacono
63 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km POGORIA BIEGA opłacono
64 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa
65 Szałacińska Kinga Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
66 Watoła Monika Gliwice Bieg Główny 10km M&M opłacono
67 Tracz Barbara Gliwice Bieg Główny 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
68 Rosada Zdzisław Gliwice Bieg Główny 10km
69 Małka Marian gliwice Marsz NW 6,6km
70 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6,6km
71 Szałaciński Grzegorz Gliwice Marsz NW 6,6km opłacono
72 Kosiak Maciej Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
73 Zobawa Marcin Gniazdów Bieg Główny 10km W pogoni za duchem
74 Kwiecień Zygmunt Hanusek Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
75 Jachymczyk Norbert Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS JAWORZNO opłacono
76 Magiera Stanisław Kalety Bieg Główny 10km opłacono
77 Rydzkowska Michalina Kalety Bieg Główny 10km opłacono
78 Dziubla Bartłomiej Kamieniec Bieg Główny 10km opłacono
79 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 6,6km opłacono
80 Sikora Adam Katowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania opłacono
81 Skorutowski Jakub Katowice Bieg Główny 10km opłacono
82 Zięba Łukasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
83 Gajek Marcin Katowice Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
84 Tomczak Jacek Katowice Bieg Główny 10km
85 Wower Maria Katowice Marsz NW 6,6km csc adventure academy
86 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg Główny 10km tomkatotrening.pl opłacono
87 Nowak Sylwia Katowice Bieg Główny 10km opłacono
88 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 6,6km Katowice 49 opłacono
89 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
90 Dudek Jan Kedzierzyn Marsz NW 6,6km opłacono
91 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6,6km opłacono
92 BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK Bieg Główny 10km Kluczborska Grupa Biegowa opłacono
93 Mazur Monika Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
94 Kocyba Zofia Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
95 Grześków Szymon Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
96 Kędziora Marcin Koszęcin Bieg Główny 10km Amator opłacono
97 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska
98 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska
99 Drozd Maria Kruszyna Marsz NW 6,6km opłacono
100 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 10km TOROS DE ESPANA opłacono


Wyświetleń: 11599

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ