Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 10km TOROS DE ESPANA opłacono
102 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice Marsz NW 6,6km Zryw Parzymiechy opłacono
103 Sobczak Robert Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Nordicus Strzybnica opłacono
104 Ganz Marcin Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ZaKwasy Team opłacono
105 Grund Marek Strzebiń Bieg Główny 10km Mafia TEAM Lubliniec opłacono
106 Olczyk Czesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
107 Gwóźdź Piotr Tworóg Bieg Główny 10km opłacono
108 Blus Marcin Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
109 Ginalski Adrian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
110 Ginalska Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
111 Dubiel Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 20.00 PLN
112 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
113 Dzięcioł Anna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
114 Nadtoka Andrii Tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
115 Kosmała Aneta Swaciok Marsz NW 6,6km opłacono
116 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
117 Szeja Jakub Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
118 Domańska-Grzona SABINA Nakło Śląskie Bieg Główny 10km
119 Szałacińska Kinga Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
120 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
121 Peteja Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
122 Wieloch Helena Parzymiechy Marsz NW 6,6km Zryw Parzymiechy opłacono
123 Bukalski Józef Starokrzepice Bieg Główny 10km Zryw Parzymiechy opłacono
124 Wieloch Andrzej Parzymiechy Bieg Główny 10km Zryw Parzymiechy opłacono
125 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW 6,6km
126 Kozłowska Jagoda Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
127 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg Główny 10km opłacono
128 Szałaciński Grzegorz Gliwice Marsz NW 6,6km opłacono
129 Kalinowski Andrzej Bielsko-Biała Marsz NW 6,6km opłacono
130 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny 10km opłacono
131 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
132 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg Główny 10km opłacono
133 Nieradka Michał Zabrze Bieg Główny 10km
134 Paśnik Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km I Liceum imienia Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach opłacono
135 Olszok Roman Bytom Bieg Główny 10km opłacono
136 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10km
137 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
138 Bebiołka Dawid Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Extreme fitness Tarnowskie Góry opłacono
139 LESZCZAWSKI ANDRZEJ SOSNOWIEC Marsz NW 6,6km
140 Wardęga Elżbieta Tarnowskie góry Marsz NW 6,6km opłacono
141 Donigiewicz Janusz Brzeg Marsz NW 6,6km nordic wolking-kruszyna opłacono
142 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny 10km Lecymy durś opłacono
143 KACZMARSKA Aneta Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
144 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Marsz NW 6,6km opłacono
145 Duraj Teresa Piekary Śląskie Bieg Główny 10km PROTONET opłacono
146 Zięba Łukasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
147 Watoła Monika Gliwice Bieg Główny 10km M&M opłacono
148 Watoła Marek Pyskowice Bieg Główny 10km M&M opłacono
149 Czaicka Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
150 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Mosir Piekary/ Lecymy Durś/ OPP Kce
151 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6,6km
152 Małka Marian gliwice Marsz NW 6,6km
153 Knopek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
154 Sobczak Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Chór Fresco / DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA opłacono
155 Szumilas Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
156 Wieczorek Zbigniew Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Policja opłacono
157 Kowalik Wojciech Nowe Chechło Bieg Główny 10km opłacono
158 Paliwoda Grzegorz Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
159 Urban Jakub Ruda Śląska Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
160 Łopatka Kazimierz PIEKARY ŚLĄSKIE Marsz NW 6,6km opłacono
161 KOZŁOWSKI JACEK 42-600 tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
162 Wojtacha Magdalena Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
163 König Olek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lotajonce Muzykanty Orkiestry Kamiliańskiej (LMOK) opłacono
164 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono
165 Kurek Monika Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
166 Lubowiecki Maciej Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
167 Pastuszka Marlena Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
168 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
169 Ludyga Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10km PROTONET opłacono
170 Pruszkiewicz Paulina Piekary Śląskie Bieg Główny 10km PROTONET opłacono
171 Wojnar-Ott Wirginia Piekary Śląskie Bieg Główny 10km PROTONET opłacono
172 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg Główny 10km Antonteam
173 Wower Maria Katowice Marsz NW 6,6km csc adventure academy
174 Fuks Robert Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
175 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz NW 6,6km Mosir Czeladz
176 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny 10km opłacono
177 Sebastian Łukasz Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
178 Wasążnik Jarosław Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
179 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
180 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
181 Walerowicz Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
182 Bogusz Karolina Zabrze Marsz NW 6,6km opłacono
183 Bogusz Damian Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
184 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Lecymy Durś
185 Puła Adrian TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km Srebrni TG / Szombierki Dream Team
186 Ptaś Jolanta Czeladz Marsz NW 6,6km Mosit tkkf saturn czeladz
187 Wacławczyk Gabriela Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
188 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW 6,6km opłacono
189 Górczyński Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 10km opłacono
190 Jeziorski Marcin Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km CrossTeam opłacono
191 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny 10km opłacono
192 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny 10km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. opłacono
193 Gajek Marcin Katowice Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
194 Trybus Sonia tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
195 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
196 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
197 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg Główny 10km
198 Szczot Radosław Wrocław Bieg Główny 10km opłacono
199 Smolarczyk Anna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
200 Smolarczyk Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 11732

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ