Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Wołoszyn Joanna BYTOM Marsz NW 6,6km opłacono
302 Świerczek Joanna Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
303 SZYMANIAK ADAM TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km JW 3940 20.00 PLN
304 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Marsz NW 6,6km Kije w dobrych rękach 20.00 PLN
305 Goj Henryk PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE opłacono
306 Tyrtania Sylwia Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
307 Tyrtania Tomasz Boruszowice Bieg Główny 10km BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
308 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Szombierki Runners
309 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
310 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW 6,6km
311 Ostasz Sebastian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
312 Rosada Zdzisław Gliwice Bieg Główny 10km
313 Śliwa Sebastian Bytom Bieg Główny 10km
314 Podolak Teresa Pyskowice Marsz NW 6,6km LAKS FRETPOL Pyskowice opłacono
315 Podolak Alfred Pyskowice Bieg Główny 10km LAKS FRETPOL Pyskowice opłacono
316 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team
317 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 20.00 PLN
318 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS opłacono
319 Kocyba Zofia Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
320 Mazur Monika Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
321 Potempa Piotr Tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono
322 Kędziora Marcin Koszęcin Bieg Główny 10km Amator opłacono
323 Tomczak Jacek Katowice Bieg Główny 10km
324 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW 6,6km opłacono
325 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 opłacono
326 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
327 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
328 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg Główny 10km opłacono
329 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10km
330 Środa Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km SPARTANIE DZIECIOM opłacono
331 Dudek Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
332 Sobańska Iwona Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
333 Sobański Dariusz Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
334 Grzywna Grzegorz Lubliniec Bieg Główny 10km Wkb meta Lubliniec opłacono
335 Cieślik Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km Logtech Team Radzionków opłacono
336 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Marsz NW 6,6km opłacono
337 SIKORA Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
338 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Marsz NW 6,6km Nordik Walking Kruszyna
339 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Gibke Gizdy opłacono
340 Kazirod Agnieszka Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
341 Kazirod Bartłomiej Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
342 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 10km 20.00 PLN
343 Tomanek Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ArcelorMittal DS opłacono
344 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś
345 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
346 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
347 Lebek Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
348 Czernachowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
349 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
350 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10km TourSport Running Team opłacono
351 Herman Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
352 Cyl Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
353 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY opłacono
354 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
355 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Marsz NW 6,6km opłacono
356 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km HETMAN TARNOWSKIE GÓRY 20.00 PLN
357 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
358 Kozdra Wiesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
359 Sikora Adam Katowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania opłacono
360 Woszek Bartosz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
361 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
362 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 6,6km Katowice 49 opłacono
363 Kalaga Halina Bytom Marsz NW 6,6km opłacono
364 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
365 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska
366 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska
367 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
368 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono


Wyświetleń: 11602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ