Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Marsz NW 6,6km Kije w dobrych rękach 20.00 PLN
2 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi
3 Bakalorz Iwona Świętochłowice Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
4 Bebiołka Dawid Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Extreme fitness Tarnowskie Góry opłacono
5 Bendkowski Józef Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
6 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 6,6km opłacono
7 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 6,6km opłacono
8 Bielecki Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
9 Blus Marcin Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
10 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km POGORIA BIEGA opłacono
11 Bochnia Monika Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Wirtualna Asystentka opłacono
12 Bodora Jacek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Polbruk opłacono
13 Bogusz Damian Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
14 Bogusz Karolina Zabrze Marsz NW 6,6km opłacono
15 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
16 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
17 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
18 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
19 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
20 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
21 Bukalski Józef Starokrzepice Bieg Główny 10km Zryw Parzymiechy opłacono
22 BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK Bieg Główny 10km Kluczborska Grupa Biegowa opłacono
23 Burzyński Konrad Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
24 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg Główny 10km Antonteam
25 Celary Sebastian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
26 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny 10km opłacono
27 Cieślik Julita Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
28 Cieślik Mateusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
29 Cieślik Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km Logtech Team Radzionków opłacono
30 Cieślik Oktawiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
31 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
32 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono
33 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10km
34 Cyl Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
35 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW 6,6km
36 Czaicka Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
37 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
38 Czajka Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
39 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW 6,6km
40 Czernachowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
41 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
42 Dąbrowski Andrzej Rybnik Bieg Główny 10km
43 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6,6km opłacono
44 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
45 Domańska-Grzona SABINA Nakło Śląskie Bieg Główny 10km
46 Donigiewicz Janusz Brzeg Marsz NW 6,6km nordic wolking-kruszyna opłacono
47 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
48 Drozd Maria Kruszyna Marsz NW 6,6km opłacono
49 Dubiel Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 20.00 PLN
50 Dudek Jan Kedzierzyn Marsz NW 6,6km opłacono
51 Dudek Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
52 Duraj Teresa Piekary Śląskie Bieg Główny 10km PROTONET opłacono
53 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS opłacono
54 Dworaźny Mateusz Nowe Chechło Bieg Główny 10km opłacono
55 Dzięcioł Anna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
56 Dziubla Bartłomiej Kamieniec Bieg Główny 10km opłacono
57 Długosz Paweł Siemianowice Bieg Główny 10km Husaria Race Team
58 Fałat Emilka Wrocław Marsz NW 6,6km SP 32 Wrocław opłacono
59 Fałat Marcin Wrocław Marsz NW 6,6km SP 32 Wrocław opłacono
60 Frączek Anna Radzionków Marsz NW 6,6km opłacono
61 Franczak Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
62 Fuks Robert Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
63 Gajek Marcin Katowice Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
64 Ganz Marcin Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ZaKwasy Team opłacono
65 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Nordicus Strzybnica opłacono
66 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Marsz NW 6,6km grupa wilki
67 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
68 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg Główny 10km tomkatotrening.pl opłacono
69 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
70 Gerlich Piotr Bytom Bieg Główny 10km CopyExpert opłacono
71 Ginalska Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
72 Ginalski Adrian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
73 Glanc Jan Strzebiń Bieg Główny 10km opłacono
74 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
75 Goj Henryk PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE opłacono
76 Góra Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km
77 Góra MAREK Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
78 Góra Robert Bytom Bieg Główny 10km
79 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW 6,6km opłacono
80 Górczyński Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 10km opłacono
81 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 6,6km Katowice 49 opłacono
82 Gostevs Filips Skawina Bieg Główny 10km opłacono
83 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 20.00 PLN
84 Goździewski Mariusz Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
85 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
86 Grabda Zofia Dąbrowa górnicza Marsz NW 6,6km opłacono
87 Gromuł Artur Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
88 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
89 Grund Marek Strzebiń Bieg Główny 10km Mafia TEAM Lubliniec opłacono
90 Grześków Szymon Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
91 Grzywna Grzegorz Lubliniec Bieg Główny 10km Wkb meta Lubliniec opłacono
92 Gwóźdź Piotr Tworóg Bieg Główny 10km opłacono
93 Głogowski Jan PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km opłacono
94 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
95 Hajda Marek Ptakowice Bieg Główny 10km opłacono
96 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
97 Harwig Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry lotajom opłacono
98 Hasińska Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km CrossTeam
99 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Runonline Team opłacono
100 Herman Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 16168

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ