Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg Główny 10km | #GrodziecRun | opłacono | ||||
5.pułk chemiczny | |||||||||
2 | KOWALSKI Zbigniew | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | 5.pułk chemiczny | opłacono | ||||
Amator | |||||||||
3 | Kędziora Marcin | Koszęcin | Bieg Główny 10km | Amator | opłacono | ||||
Angel Art Studio | |||||||||
4 | Ibrom-Jasińska Justyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Angel Art Studio | opłacono | ||||
Antonteam | |||||||||
5 | Błaszczyk Sebastian | Zawadzkie | Bieg Główny 10km | Antonteam | |||||
ArcelorMittal DS | |||||||||
6 | Tomanek Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ArcelorMittal DS | opłacono | ||||
BOR TEAM BORUSZOWICE | |||||||||
7 | Tyrtania Sylwia | Boruszowice | Bieg Główny 10km | BOR TEAM BORUSZOWICE | opłacono | ||||
8 | Tyrtania Tomasz | Boruszowice | Bieg Główny 10km | BOR TEAM BORUSZOWICE | opłacono | ||||
BYTOM | |||||||||
9 | Winnicki Marcin | BYTOM | Bieg Główny 10km | BYTOM | |||||
Bujo My ... | |||||||||
10 | Bujoczek Jadwiga | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | Bujo My ... | opłacono | ||||
11 | Bujoczek Janusz | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | Bujo My ... | opłacono | ||||
Chemet Team | |||||||||
12 | Michalik Krzysztof | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | Chemet Team | opłacono | ||||
13 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | Bieg Główny 10km | Chemet Team | opłacono | ||||
Chór Fresco / DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA | |||||||||
14 | Sobczak Mariusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Chór Fresco / DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
15 | Bożek Artur | Bytom | Bieg Główny 10km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
16 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Marsz NW 6,6km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
17 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Marsz NW 6,6km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
18 | Kaminski Mateusz | Radzionków | Bieg Główny 10km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
19 | Gowik Rafał | Bytom | Bieg Główny 10km | Cidry Lotajom | |||||
Cidry lotajom | |||||||||
20 | Harwig Tomasz | Radzionków | Bieg Główny 10km | Cidry lotajom | opłacono | ||||
CopyExpert | |||||||||
21 | Gerlich Piotr | Bytom | Bieg Główny 10km | CopyExpert | opłacono | ||||
CrossTeam | |||||||||
22 | Wolańska Ewa | Bytom | Bieg Główny 10km | CrossTeam | opłacono | ||||
23 | Hasińska Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | CrossTeam | |||||
24 | Jeziorski Marcin | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | CrossTeam | opłacono | ||||
ELZAB ACTIVE TEAM | |||||||||
25 | Tracz Barbara | Gliwice | Bieg Główny 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
26 | Jankowska Anna | Zabrze | Bieg Główny 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
Eko-okna Runners | |||||||||
27 | Warcholińska Anna | Racibórz | Marsz NW 6,6km | Eko-okna Runners | |||||
Extreme fitness Tarnowskie Góry | |||||||||
28 | Bebiołka Dawid | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | Extreme fitness Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
FitOlaa | |||||||||
29 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10km | FitOlaa | |||||
GRUPA RODZINKA | |||||||||
30 | Mlak Dariusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
31 | Bakalorz Iwona | Świętochłowice | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
32 | Kaczmarek Renata | Aleksandria | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
33 | Kwiecień Zygmunt | Hanusek | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
34 | Kaczmarek Andrzej | Aleksandria | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
35 | Stanek Kasia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
36 | Stanek Janusz | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
37 | Krzemińska Dorota | Czeladź | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
38 | Krzemiński Dariusz | Czeladź | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
39 | Stanek Jacek | Bytom | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
40 | Milkiewicz Agnieszka | Tarnowskie gory | Marsz NW 6,6km | GRUPA RODZINKA | opłacono | ||||
Gibke Gizdy | |||||||||
41 | Pradelok Dawid | Tworóg | Bieg Główny 10km | Gibke Gizdy | opłacono | ||||
42 | Pradelok Jerzy | Tworóg | Bieg Główny 10km | Gibke Gizdy | opłacono | ||||
43 | Panchyrz Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Gibke Gizdy | opłacono | ||||
Gibke Gizdy / Davids CamStudio | |||||||||
44 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg Główny 10km | Gibke Gizdy / Davids CamStudio | opłacono | ||||
HETMAN TARNOWSKIE GÓRY | |||||||||
45 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | HETMAN TARNOWSKIE GÓRY | |||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
46 | Ślusarczyk Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej | |||||||||
47 | Kiermaszek Michał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej | opłacono | ||||
48 | Trzeciak Karol | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej | opłacono | ||||
49 | Reczkin Rafal | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej | opłacono | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
50 | Długosz Paweł | Siemianowice | Bieg Główny 10km | Husaria Race Team | |||||
I Liceum imienia Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach | |||||||||
51 | Paśnik Bartłomiej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | I Liceum imienia Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach | opłacono | ||||
Inżynieria Biegania | |||||||||
52 | Sikora Adam | Katowice | Bieg Główny 10km | Inżynieria Biegania | opłacono | ||||
Inżynieria Biegania | |||||||||
53 | Piecuch Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Inżynieria Biegania | |||||
Inżynieria Biegania Team | |||||||||
54 | Maj - Dziubańska Izabela | Pyskowice | Bieg Główny 10km | Inżynieria Biegania Team | |||||
Iron Maiden | |||||||||
55 | Mocek Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Iron Maiden | opłacono | ||||
JW 3940 | |||||||||
56 | SZYMANIAK ADAM | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg Główny 10km | JW 3940 | |||||
KB MCKIS JAWORZNO | |||||||||
57 | Jachymczyk Norbert | Jaworzno | Bieg Główny 10km | KB MCKIS JAWORZNO | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
58 | Górnik Jerzy | Katowice | Marsz NW 6,6km | Katowice 49 | opłacono | ||||
Kije w dobrych rękach | |||||||||
59 | Aleksiewicz Barbara | Sosnowiec | Marsz NW 6,6km | Kije w dobrych rękach | |||||
Kikuś | |||||||||
60 | Zdrada Łukasz | Zawiercie | Bieg Główny 10km | Kikuś | opłacono | ||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
61 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg Główny 10km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Kluczborska Grupa Biegowa | |||||||||
62 | BUKOWSKI EDWARD | KLUCZBORK | Bieg Główny 10km | Kluczborska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
LAKS FRETPOL Pyskowice | |||||||||
63 | Podolak Teresa | Pyskowice | Marsz NW 6,6km | LAKS FRETPOL Pyskowice | opłacono | ||||
64 | Podolak Alfred | Pyskowice | Bieg Główny 10km | LAKS FRETPOL Pyskowice | opłacono | ||||
LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 | |||||||||
65 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 | opłacono | ||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
66 | Kowalczyk Joanna | Kraków | Marsz NW 6,6km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
67 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Marsz NW 6,6km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
68 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
69 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
70 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Marsz NW 6,6km | Lecymy Durś | |||||
Lecymy durś | |||||||||
71 | Lubas Kalina | Tąpkowice | Bieg Główny 10km | Lecymy durś | opłacono | ||||
72 | Szałański Łukasz | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | Lecymy durś | |||||
Logtech Team Radzionków | |||||||||
73 | Cieślik Mateusz | Świerklaniec | Bieg Główny 10km | Logtech Team Radzionków | opłacono | ||||
Lotajonce Muzykanty Orkiestry Kamiliańskiej (LMOK) | |||||||||
74 | König Olek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Lotajonce Muzykanty Orkiestry Kamiliańskiej (LMOK) | opłacono | ||||
M&M | |||||||||
75 | Watoła Monika | Gliwice | Bieg Główny 10km | M&M | opłacono | ||||
76 | Watoła Marek | Pyskowice | Bieg Główny 10km | M&M | opłacono | ||||
MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE | |||||||||
77 | Goj Henryk | PIEKARY ŚLĄSKIE | Bieg Główny 10km | MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE | opłacono | ||||
MOŻE DOLECE | |||||||||
78 | Waida Sebastian | Radzionków | Bieg Główny 10km | MOŻE DOLECE | opłacono | ||||
79 | Patalas Gabriel | Bytom | Bieg Główny 10km | MOŻE DOLECE | |||||
80 | Jarczewska Pola | Bytom | Bieg Główny 10km | MOŻE DOLECE | opłacono | ||||
Mafia TEAM Lubliniec | |||||||||
81 | Grund Marek | Strzebiń | Bieg Główny 10km | Mafia TEAM Lubliniec | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
82 | Pijet Wojciech | Bytom | Bieg Główny 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
83 | Orzechowski Arkadiusz | Bytom | Bieg Główny 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
84 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg Główny 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Mosir Czeladz | |||||||||
85 | Ptaś Agnieszka | Czeladź | Marsz NW 6,6km | Mosir Czeladz | |||||
Mosir Piekary/ Lecymy Durś/ OPP Kce | |||||||||
86 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | Mosir Piekary/ Lecymy Durś/ OPP Kce | |||||
Mosit tkkf saturn czeladz | |||||||||
87 | Ptaś Jolanta | Czeladz | Marsz NW 6,6km | Mosit tkkf saturn czeladz | |||||
NodricUS Strzybnica | |||||||||
88 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | NodricUS Strzybnica | |||||
Nordicus Strzybnica | |||||||||
89 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
90 | Sobczak Robert | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Nordicus Strzybnica | opłacono | ||||
Nordik Walking Kruszyna | |||||||||
91 | Piksa Kazimierz | Brzeg Wolności 24a \13 | Marsz NW 6,6km | Nordik Walking Kruszyna | |||||
Osoba niepełnosprawna | |||||||||
92 | Zobek Edward | Sosnowiec | Marsz NW 6,6km | Osoba niepełnosprawna | opłacono | ||||
PANCE | |||||||||
93 | Różewicz Ewa | Tychy | Marsz NW 6,6km | PANCE | opłacono | ||||
94 | Różewicz Dariusz | Tychy | Marsz NW 6,6km | PANCE | opłacono | ||||
POGORIA BIEGA | |||||||||
95 | BOBEREK GRZEGORZ | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg Główny 10km | POGORIA BIEGA | opłacono | ||||
PROTONET | |||||||||
96 | Duraj Teresa | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | PROTONET | opłacono | ||||
97 | Ludyga Marcin | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | PROTONET | opłacono | ||||
98 | Pruszkiewicz Paulina | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | PROTONET | opłacono | ||||
99 | Wojnar-Ott Wirginia | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | PROTONET | opłacono | ||||
PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY | |||||||||
100 | Roskosz Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY | opłacono | ||||
PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | |||||||||
101 | Gajek Marcin | Katowice | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
102 | Kucharski Karol | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | |||||||||
103 | Ibrom Kornel | Tarnowskie gory | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
104 | Kurek Mateusz | Tworóg | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
105 | Wojtyra Daniel | Tarnowskie Góry - Strzybnica | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
106 | Schlagner Henryk | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
Polbruk | |||||||||
107 | Bodora Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Polbruk | opłacono | ||||
Policja | |||||||||
108 | Wieczorek Zbigniew | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Policja | opłacono | ||||
Repecka Petarda ;-) | |||||||||
109 | Pokluda Radosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Repecka Petarda ;-) | opłacono | ||||
Runonline Team | |||||||||
110 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10km | Runonline Team | opłacono | ||||
SP 26 Częstochowa | |||||||||
111 | Welm Eryk | Częstochowa | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | SP 26 Częstochowa | opłacono | ||||
SP 32 Wrocław | |||||||||
112 | Fałat Emilka | Wrocław | Marsz NW 6,6km | SP 32 Wrocław | opłacono | ||||
113 | Junzovska-Fałat Monika | Wrocław | Marsz NW 6,6km | SP 32 Wrocław | opłacono | ||||
114 | Fałat Marcin | Wrocław | Marsz NW 6,6km | SP 32 Wrocław | opłacono | ||||
SPARTANIE DZIECIOM | |||||||||
115 | Środa Janusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | SPARTANIE DZIECIOM | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
116 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW 6,6km | STADION ŚLĄSKI | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
117 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
118 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
119 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
120 | Żubrowska Aneta | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
121 | Siwy Justyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
122 | Krause Szymon | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
123 | Czernachowski Marek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
124 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
125 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
126 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/Fantastic 4 | |||||||||
127 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/Fantastic 4 | opłacono | ||||
Srebrni TG / Szombierki Dream Team | |||||||||
128 | Puła Adrian | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg Główny 10km | Srebrni TG / Szombierki Dream Team | |||||
Studio Kosmetyki Olivia | |||||||||
129 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | Bieg Główny 10km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono | ||||
130 | Franczak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono | ||||
131 | Dudek Jan | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono | ||||
Szombierki Runners | |||||||||
132 | Panchyrz Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Szombierki Runners | |||||
TEAM 96 | |||||||||
133 | Pakuła Wojciech | Radzionków | Bieg Główny 10km | TEAM 96 | opłacono | ||||
TOROS DE ESPANA | |||||||||
134 | Pyrek Malgorzata | Laryszów | Marsz NW 6,6km | TOROS DE ESPANA | |||||
135 | Pyrek Marek | Laryszów | Bieg Główny 10km | TOROS DE ESPANA | opłacono | ||||
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe | |||||||||
136 | Strenziok Dariusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe | |||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
137 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | |||||
138 | Matuszczyk Dorota | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
139 | Olbińska Wioletta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
140 | Szastok Danuta | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
141 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
142 | Kosmala Maria | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
143 | Dzięcioł Anna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
144 | Czaicka Agnieszka | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
145 | Orzeł Ewa | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
146 | Kucypera Teresa | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
147 | Walerowicz Joanna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
148 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Marsz NW 6,6km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
TourSport Running Team | |||||||||
149 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg Główny 10km | TourSport Running Team | opłacono | ||||
UFOKI ŚWIERKLANIEC | |||||||||
150 | Lasecki Robert | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono | ||||
151 | Waligóra-Wylężek Monika | Świerklaniec | Bieg Główny 10km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono | ||||
152 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono | ||||
153 | Wasążnik Jarosław | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | opłacono | ||||
Veolia - PWiK | |||||||||
154 | Naruszewicz Arkadiusz | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg Główny 10km | Veolia - PWiK | opłacono | ||||
Wirtualna Asystentka | |||||||||
155 | Bochnia Monika | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | Wirtualna Asystentka | opłacono | ||||
Wkb meta Lubliniec | |||||||||
156 | Grzywna Grzegorz | Lubliniec | Bieg Główny 10km | Wkb meta Lubliniec | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
157 | Zobawa Marcin | Gniazdów | Bieg Główny 10km | W pogoni za duchem | |||||
ZaKwasy Team | |||||||||
158 | Ganz Marcin | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ZaKwasy Team | opłacono | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
159 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg Główny 10km | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Zryw Parzymiechy | |||||||||
160 | Makles-Kluba Magdalena | Bodzanowice | Marsz NW 6,6km | Zryw Parzymiechy | opłacono | ||||
161 | Wieloch Helena | Parzymiechy | Marsz NW 6,6km | Zryw Parzymiechy | opłacono | ||||
162 | Bukalski Józef | Starokrzepice | Bieg Główny 10km | Zryw Parzymiechy | opłacono | ||||
163 | Wieloch Andrzej | Parzymiechy | Bieg Główny 10km | Zryw Parzymiechy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
164 | Dąbrowski Andrzej | Rybnik | Bieg Główny 10km | ||||||
165 | Orzełek Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
166 | Machlowska-Hulok Kasia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
167 | Korczyński Tomasz | Świętochłowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
168 | Malinowski Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
169 | Kosiak Maciej | Gliwice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
170 | Wisniewska Aldona | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
171 | Pietrucha Sonia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
172 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Bieg Główny 10km | ||||||
173 | Frączek Anna | Radzionków | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
174 | Bielecki Krzysztof | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
175 | Osada Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
176 | Sygidus Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
177 | Sędzik Aleksander | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
178 | Glanc Jan | Strzebiń | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
179 | Zbijowska Magda | Tarnowskie Góry | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |||||
180 | Stachowiak Janusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
181 | Woźniak Witold | Tarnowskie góry | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |||||
182 | Karcz Adam | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
183 | Gostevs Filips | Skawina | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
184 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
185 | Żelezik Krzysztof | Będzin | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
186 | Burzyński Konrad | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
187 | Rurański Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
188 | Dworaźny Mateusz | Nowe Chechło | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
189 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
190 | König Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ||||||
191 | Magiera Stanisław | Kalety | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
192 | Skrodzki Michał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
193 | Gromuł Artur | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
194 | Plaza Łukasz | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
195 | Żerko Edward | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
196 | Rydzkowska Michalina | Kalety | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
197 | Knop Andrzej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
198 | Hajda Marek | Ptakowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
199 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
200 | Cieślik Julita | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
201 | Cieślik Oktawiusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
202 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
203 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
204 | Sucheński Janusz | Oleśnica | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
205 | Śleziak Kacper | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
206 | Szcząchor Judyta | Bytom | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
207 | Kozicki Tomasz | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
208 | Podgórska Joanna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | ||||||
209 | Nowak Sylwia | Katowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
210 | Skorutowski Jakub | Katowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
211 | Jasiński Damian | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
212 | Olczyk Czesław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
213 | Gwóźdź Piotr | Tworóg | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
214 | Blus Marcin | Zabrze | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
215 | Ginalski Adrian | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
216 | Ginalska Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
217 | Dubiel Janusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ||||||
218 | Nadtoka Andrii | Tarnowskie góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
219 | Kosmała Aneta | Swaciok | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
220 | Klimowicz Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
221 | Szeja Jakub | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
222 | Domańska-Grzona SABINA | Nakło Śląskie | Bieg Główny 10km | ||||||
223 | Szałacińska Kinga | Gliwice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
224 | Peteja Bartłomiej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
225 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | Marsz NW 6,6km | ||||||
226 | Kozłowska Jagoda | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
227 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
228 | Szałaciński Grzegorz | Gliwice | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
229 | Kalinowski Andrzej | Bielsko-Biała | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
230 | Kalinowska Jolanta | Bielsko-Biała | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
231 | Kołodziej Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
232 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
233 | Nieradka Michał | Zabrze | Bieg Główny 10km | ||||||
234 | Olszok Roman | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
235 | Cyl Mc | tarnowskie gory | Bieg Główny 10km | ||||||
236 | LESZCZAWSKI ANDRZEJ | SOSNOWIEC | Marsz NW 6,6km | ||||||
237 | Wardęga Elżbieta | Tarnowskie góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
238 | KACZMARSKA Aneta | Bytom | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
239 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
240 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
241 | Małka Irena | Gliwice | Marsz NW 6,6km | ||||||
242 | Małka Marian | gliwice | Marsz NW 6,6km | ||||||
243 | Knopek Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ||||||
244 | Szumilas Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
245 | Kowalik Wojciech | Nowe Chechło | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
246 | Paliwoda Grzegorz | Zabrze | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
247 | Urban Jakub | Ruda Śląska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |||||
248 | Łopatka Kazimierz | PIEKARY ŚLĄSKIE | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
249 | KOZŁOWSKI JACEK | 42-600 tarnowskie góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
250 | Wojtacha Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
251 | Kurek Monika | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
252 | Lubowiecki Maciej | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
253 | Pastuszka Marlena | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
254 | Fuks Robert | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
255 | Ciesiołka Marian | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
256 | Sebastian Łukasz | Zabrze | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
257 | Bogusz Karolina | Zabrze | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
258 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
259 | Wacławczyk Gabriela | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
260 | Górczyńska Stella | Ostrowiec Świętokrzyski | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
261 | Górczyński Robert | Ostrowiec Świętokrzyski | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
262 | Szeszko Marek | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
263 | Trybus Sonia | tarnowskie góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
264 | Jany Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
265 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Bieg Główny 10km | ||||||
266 | Szczot Radosław | Wrocław | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
267 | Smolarczyk Anna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
268 | Smolarczyk Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
269 | Celary Sebastian | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
270 | Rysz Robert | Zabrze | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
271 | Nowak Sebastian | Ruda Śląska | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
272 | Krzak Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
273 | Schlagner Karol | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
274 | Goździewski Mariusz | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
275 | Grześków Szymon | Koszęcin | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
276 | Białasik Anna | Ptakowice | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
277 | Białasik Krzysztof | Ptakowice | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
278 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
279 | Kołotyło Tomasz | Tychy | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
280 | Irach Marcin | Chorzów | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
281 | Pawnuk Jan | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
282 | Masłyka Darek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
283 | Bendkowski Józef | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
284 | Rasała Piotr | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
285 | Jakubowski Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
286 | Worotnicki Michał | Warszawa | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
287 | Włodarczyk Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
288 | Ochmann Michał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
289 | Danielewicz Anna | Kędzierzyn-Koźle | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
290 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
291 | SYNOWIEC JACEK | NAKŁO ŚLĄSKIE | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
292 | Dudek Jan | Kedzierzyn | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
293 | Mucha Adam | Radzionków | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
294 | Kidala Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
295 | Góra Robert | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
296 | Góra Agnieszka | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
297 | Kazienko Monika | Boruszowice | Bieg Główny 10km | ||||||
298 | Kazienko Wojciech | Boruszowice | Bieg Główny 10km | ||||||
299 | Cieszyński Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
300 | Rudzka Stanisława | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
301 | Lorencki Andrzej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
302 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
303 | Widera Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
304 | Połańska Zorychta Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ||||||
305 | Szmit Stanisław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
306 | Mazgaj Grażyna | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
307 | Szarłat Maciej | Sośnicowice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
308 | Jeż Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
309 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
310 | Cieślik Mateusz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
311 | Ślązok Krzysztof | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
312 | Kozdra Olimpia | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | ||||||
313 | Góra MAREK | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
314 | Derenda Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |||||
315 | Tworek Dawid | Radzionków | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
316 | Dziubla Bartłomiej | Kamieniec | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
317 | Wilczak Gabriela | Tarnowskie Gory 42-600 | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
318 | Rożek Roman | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
319 | Grabda Zofia | Dąbrowa górnicza | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
320 | Grabda Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
321 | Czajka Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
322 | Marczak Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | ||||||
323 | Niedziałkowski Marek | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
324 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
325 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
326 | Drozd Maria | Kruszyna | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
327 | Głogowski Jan | PIEKARY ŚLĄSKIE | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
328 | Sichma Kamila | Świętochłowice | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
329 | Tkocz Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
330 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
331 | Wołoszyn Joanna | BYTOM | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
332 | Świerczek Joanna | Bytom | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
333 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Marsz NW 6,6km | ||||||
334 | Ostasz Sebastian | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
335 | Rosada Zdzisław | Gliwice | Bieg Główny 10km | ||||||
336 | Śliwa Sebastian | Bytom | Bieg Główny 10km | ||||||
337 | Kocyba Zofia | Koszęcin | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
338 | Mazur Monika | Koszęcin | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
339 | Potempa Piotr | Tarnowskie góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
340 | Tomczak Jacek | Katowice | Bieg Główny 10km | ||||||
341 | Płatos Sławomir | Będzin | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
342 | Śleziak Ewa | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
343 | Ziomek Katarzyna | Bytom | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
344 | Surowiec Michał | Wojkowice | Bieg Główny 10km | ||||||
345 | Sobańska Iwona | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
346 | Sobański Dariusz | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
347 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Gory | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
348 | SIKORA Joanna | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
349 | Kazirod Agnieszka | Bytom | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
350 | Kazirod Bartłomiej | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
351 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Bieg Główny 10km | ||||||
352 | Lebek Kasia | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
353 | Herman Damian | Piekary Śląskie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
354 | Cyl Michał | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
355 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
356 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
357 | Kozdra Wiesław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
358 | Woszek Bartosz | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
359 | Kalaga Halina | Bytom | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
360 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
361 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Marsz NW 6,6km | opłacono | |||||
csc adventure academy | |||||||||
362 | Wower Maria | Katowice | Marsz NW 6,6km | csc adventure academy | |||||
grupa wilki | |||||||||
363 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Marsz NW 6,6km | grupa wilki | |||||
ista biegAmy | |||||||||
364 | Urbanek Martin | Sierakowice | Bieg Główny 10km | ista biegAmy | opłacono | ||||
krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | |||||||||
365 | Szeszko Dorota | Bytom | Bieg Główny 10km | krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | opłacono | ||||
nordic wolking-kruszyna | |||||||||
366 | Donigiewicz Janusz | Brzeg | Marsz NW 6,6km | nordic wolking-kruszyna | opłacono | ||||
tomkatotrening.pl | |||||||||
367 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg Główny 10km | tomkatotrening.pl | opłacono | ||||
ŚLĄSK RUNNERS | |||||||||
368 | Durak Wojciech | Ruda Śląska | Bieg Główny 10km | ŚLĄSK RUNNERS | opłacono |
Wyświetleń: 21586