Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Chudy Roman | Rydzyna | Polska | 9km (Bieg OPEN) | R- Team Rydzyna | opłacono on-line |
402 | Durda Józefa | Proszków | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław | opłacono on-line |
403 | Zygmunt Sylwana | Wrocław | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław | opłacono on-line |
404 | Pniewska Grażyna | Wrocław | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław | opłacono on-line |
405 | Tkaczyszyn - Kałużna Daria | Chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
406 | Roznowska Monika | Chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
407 | roznowski krzysztof | chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
408 | Popielski Grzegorz | Chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
409 | Łysyganicz Agnieszka | Chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
410 | łysyganicz rafał | chojnów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
411 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 9km (Bieg OPEN) | RUNATTACK | |
412 | Dąbrowska Zofia | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
413 | Trytek Mieszko | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
414 | Piwowar Szymon | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
415 | Ługowska Oliwia | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
416 | Zawada Bartosz | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
417 | Gromala Nikodem | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
418 | Trytek Kalina | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
419 | Dąbrowska Aleksandra | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
420 | Domaradzki Iwo | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
421 | Krzywy Estera | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
422 | Gromala Kamil | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
423 | Żegota Kacper | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
424 | Ługowski Fabian | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
425 | Trytek Malwina | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
426 | Czaderska Paulina | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
427 | Zawada Kacper | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
428 | Hamkało Aleksandra | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
429 | Smolarek Jakub | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
430 | Marchewka Marta | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
431 | Krzywy Marceli | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
432 | Wilk Aleksander | Siedlęcin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Siedlęcin | opłacono |
433 | Piskorowska Daria | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP 45 Wrocław | opłacono on-line |
434 | Piskorowska Dagmara | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP 45 Wrocław | opłacono on-line |
435 | Szczotka Michaś | Będkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP Świątniki | opłacono on-line |
436 | Łyś Zosia | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP1 | opłacono on-line |
437 | Kula Mateusz | Mściwojów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Spontan Race | opłacono on-line |
438 | Kula Michał | Mściwojow | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Spontan Race | opłacono on-line |
439 | Serek Lena | Mściwojów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Spontan Race Mściwojów | opłacono on-line |
440 | Serek Bartosz | Mściwojów | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Spontan Race Mściwojów | opłacono on-line |
441 | Pietras Barbara - Maria | Strzegom | Polska | 9km (Bieg OPEN) | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | opłacono on-line |
442 | Grzywa Jakub | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 1 Jawor | opłacono on-line |
443 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła podstawowa nr 9 Legnica | opłacono on-line |
444 | Marczak Pola | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr. 14 | opłacono on-line |
445 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr. 14 | opłacono on-line |
446 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono on-line |
447 | Piwowarska Anna | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Szybkie i Wściekłe Jawor | opłacono on-line |
448 | Florek Małgorzata | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Szybkie i Wściekłe Jawor | opłacono on-line |
449 | Baj Stanisław | Ścinawa | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | Ścinawa | opłacono on-line |
450 | Baj Danuta | Ścinawa | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | Ścinawa | opłacono on-line |
451 | Pieczurowski Sławomir | Wrocław | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Team LUKS Żórawina Wrocław | opłacono on-line |
452 | Uss Piotr | Jaworzyna Śląska | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Team USS-Granit | opłacono on-line |
453 | PACHOLEC Hanna | Kłodzko | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Team USS-Granit | opłacono on-line |
454 | Piskorowska Danuta | Wrocław | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Team-Luks Żórawina-Wrocław | opłacono on-line |
455 | Kowzan Marzena | Wałbrzych | Polska | 9km (Bieg OPEN) | TEMMPO WAŁBRZYCH | opłacono on-line |
456 | Madej Mateusz | Lubin | Polska | 9km (Bieg OPEN) | UKS Orientpark.pl Iwiny | opłacono on-line |
457 | Wojnowicz Marek | Bolesławiec | Polska | 9km (Bieg OPEN) | UKS Orientpark.pl Iwiny | opłacono on-line |
458 | Remiszewski Adam | Oleśnica | Polska | 6km (Rajd Nordic Walking) | UTW Oleśnica | opłacono on-line |
459 | Fidanza Roberto | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
460 | Pupko Anna | ZLOTORYJA | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
461 | Fidanza Alessia | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
462 | Pupko Martyna | ZLOTORYJA | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
463 | Pupko Maciej | ZLOTORYJA | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
464 | Walusiak Łukasz | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
465 | Walusiak Martyna | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
466 | Walusiak Iwona | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
467 | Walusiak Patrycja | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | VULCAN JAWOR | opłacono on-line |
468 | Piwowarski Paweł | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Vulcan Jawor | opłacono on-line |
469 | Piwowarska Ewelina | Jawor | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Vulcan Jawor | opłacono on-line |
470 | Piwowarska Julia | Jawor | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Vulcan Jawor | opłacono on-line |
471 | Wróbel Małgorzata | Miejska Górka | Polska | 9km (Bieg OPEN) | Wataha Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
472 | Tomczyszyn marlena | Lubin | Polska | 9km (Bieg OPEN) | ZGRUN | |
473 | CUKROWSKI ANDRZEJ | Złotoryja | Polska | 9km (Bieg OPEN) | ZLB ZŁOTORYJA |
Wyświetleń: 25508