Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny | TEAM ANIOŁOWO | opłacono |
2 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
3 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg główny | KS Podlasie Białystok | |
4 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg główny | A.M.G.-BRANIEWO | |
5 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
6 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
7 | jarocki jacek | braniewo | Polska | Bieg główny | ||
8 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
9 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | Polska | Bieg główny | ||
11 | GOŁĘBIEWSKI STEFAN | BRANIEWO | Polska | Bieg główny | ||
12 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg główny | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono |
13 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Polska | Bieg główny | BTM RUNNERS | |
14 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | OŻW | opłacono |
15 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny | Team JK84 | opłacono |
16 | Bojarowski Piotr | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
17 | karczewska alina | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
18 | KARCZEWSKI EUGENIUSZ | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
19 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
20 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg główny | opłacono | |
21 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
22 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
23 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
24 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
25 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | KOCIAMBERKI | opłacono |
26 | Paruszewski Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
27 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
28 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
29 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | JBB | |
30 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
31 | Zawisza Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
32 | Zawisza Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
33 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
34 | Janik Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
35 | Janik Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
36 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
37 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
38 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
39 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
40 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
42 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
44 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
45 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
46 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
47 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
48 | Jaśniewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny | #ProjektSUPelblag | opłacono |
49 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny | PROKOPKI | opłacono |
50 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Maratończyk - Elbląg | opłacono |
51 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | Olimpia Elbląg | opłacono |
52 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny | 3athlete | opłacono |
54 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
55 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
56 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Arobron.pl | opłacono |
57 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | Gniazdowski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
59 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
60 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny | 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete | opłacono |
62 | Trembacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
64 | Iłowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
65 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
66 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono |
67 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
68 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
69 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
70 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | opłacono |
71 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
73 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
74 | Boczkowski Dawid | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Bieg główny | ||
76 | Okseniuk Sergiej | Kovel | Polska | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
77 | Okseniuk Oksana | Kovel | Ukraina | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
78 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Kwidzyn Biega | opłacono |
79 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
80 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
81 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 4W-MBOT (43blp Braniewo) | opłacono |
82 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny | GRUPA MALBORK | |
83 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
84 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny | Zamek Kurzętnik | opłacono |
85 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | Bieg główny | ||
86 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
87 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny | BUDIMEX | opłacono |
88 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny | Są Wolniejsi | opłacono |
89 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny | opłacono | |
90 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Gladiator Pasłęk | opłacono |
91 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
93 | Rozenbajgier Łukasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
94 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
95 | Plawgo Mirosław | Pasłęk | Polska | Bieg główny | KB BiegamBoLubię Pasłęk | |
96 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
97 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
98 | Matyja Karolina | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
99 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
100 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk |
Wyświetleń: 7925