Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg główny
2 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
3 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny
4 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB
5 Bałdyga Renata Elbląg Bieg główny
6 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny opłacono
7 Bojarowski Piotr Dąbrówno Bieg główny Team Kopeć
8 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny RedRum OldBoys opłacono
9 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny Sztum Biega opłacono
10 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny El-Aktywni
11 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
12 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny
13 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
14 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete opłacono
15 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
16 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny opłacono
17 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg główny
18 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg główny A.M.G.-BRANIEWO
19 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg główny Gladiator Pasłęk opłacono
20 Gniazdowski Łukasz Elbląg Bieg główny
21 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono
22 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Bieg główny
23 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono
24 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
25 Grzebyk Jacek Pasłęk Bieg główny
26 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny
27 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
28 Iłowska Emilia Elbląg Bieg główny
29 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny Team JK84 opłacono
30 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW opłacono
31 Janik Dorota Elbląg Bieg główny YanikY
32 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny YanikY
33 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok
34 jarocki jacek braniewo Bieg główny
35 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
36 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag opłacono
37 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI opłacono
38 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono
39 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono
40 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
41 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg główny
42 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
43 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 4W-MBOT (43blp Braniewo) opłacono
44 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny El-Aktywni
45 karczewska alina DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
46 KARCZEWSKI EUGENIUSZ DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
47 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny opłacono
48 Kremski Rafał Iława Bieg główny opłacono
49 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny opłacono
50 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny
51 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
52 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny opłacono
53 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono
54 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny opłacono
55 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg główny Unicorn Team
56 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
57 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete opłacono
58 Matyja Karolina Pasłęk Bieg główny opłacono
59 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny opłacono
60 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono
61 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny GRUPA MALBORK
62 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono
63 Okseniuk Oksana Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
64 Okseniuk Sergiej Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
65 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny opłacono
66 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono
67 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono
68 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny
69 Paruszewski Robert Elbląg Bieg główny
70 Pawłowska Beata Elbląg Bieg główny
71 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Zamek Kurzętnik opłacono
72 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny
73 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk
74 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg główny
75 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny opłacono
76 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
77 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono
78 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono
79 Pulkowki Leszek Milejewo Bieg główny
80 Rozenbajgier Łukasz Pasłęk Bieg główny
81 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono
82 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny
83 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl opłacono
84 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny Spartanie Dzieciom opłacono
85 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono
86 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny opłacono
87 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
88 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
89 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny opłacono
90 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
91 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
92 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono
93 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
94 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono
95 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny AMATOR
96 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny Są Wolniejsi opłacono
97 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny opłacono
98 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny opłacono
99 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
100 Trembacz Michał Elbląg Bieg główny opłacono


Wyświetleń: 3488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ