Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
2 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
3 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
4 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | JBB | |
5 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
6 | Boczkowski Dawid | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
7 | Bojarowski Piotr | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
8 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny | RedRum OldBoys | opłacono |
9 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny | Sztum Biega | opłacono |
10 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
11 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
12 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
13 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
14 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny | 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete | opłacono |
15 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
16 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
17 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
18 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg główny | A.M.G.-BRANIEWO | |
19 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Gladiator Pasłęk | opłacono |
20 | Gniazdowski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
21 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
22 | GOŁĘBIEWSKI STEFAN | BRANIEWO | Polska | Bieg główny | ||
23 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny | BUDIMEX | opłacono |
24 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
25 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
26 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
27 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
28 | Iłowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
29 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny | Team JK84 | opłacono |
30 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | OŻW | opłacono |
31 | Janik Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
32 | Janik Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
33 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg główny | KS Podlasie Białystok | |
34 | jarocki jacek | braniewo | Polska | Bieg główny | ||
35 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
36 | Jaśniewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny | #ProjektSUPelblag | opłacono |
37 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | KOCIAMBERKI | opłacono |
38 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
39 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
40 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
42 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 4W-MBOT (43blp Braniewo) | opłacono |
44 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
45 | karczewska alina | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
46 | KARCZEWSKI EUGENIUSZ | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
47 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
48 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
49 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
50 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Bieg główny | ||
51 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
52 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
55 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Unicorn Team | |
56 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
57 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny | 3athlete | opłacono |
58 | Matyja Karolina | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny | GRUPA MALBORK | |
62 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Okseniuk Oksana | Kovel | Ukraina | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
64 | Okseniuk Sergiej | Kovel | Polska | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
65 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Kwidzyn Biega | opłacono |
67 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
68 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
69 | Paruszewski Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
70 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
71 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny | Zamek Kurzętnik | opłacono |
72 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
73 | Plawgo Mirosław | Pasłęk | Polska | Bieg główny | KB BiegamBoLubię Pasłęk | |
74 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | Polska | Bieg główny | ||
75 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
76 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono |
77 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny | PROKOPKI | opłacono |
78 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | Olimpia Elbląg | opłacono |
79 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | Bieg główny | ||
80 | Rozenbajgier Łukasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
81 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
82 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
83 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Arobron.pl | opłacono |
84 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
85 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | opłacono |
86 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny | opłacono | |
87 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
88 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
89 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
90 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
91 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
92 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Maratończyk - Elbląg | opłacono |
93 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
94 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
95 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
96 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny | Są Wolniejsi | opłacono |
97 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
98 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
99 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
100 | Trembacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 7933