Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Okseniuk Oksana Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
2 Okseniuk Sergiej Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
3 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny opłacono
4 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny opłacono
5 Trembacz Michał Elbląg Bieg główny opłacono
6 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 4W-MBOT (43blp Braniewo) opłacono
7 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete opłacono
8 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny opłacono
9 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
10 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny Są Wolniejsi opłacono
11 Wolny Marcin Rotmanka Bieg główny opłacono
12 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny opłacono
13 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
14 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl opłacono
15 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny opłacono
16 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
17 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete opłacono
18 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
19 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny RedRum OldBoys opłacono
20 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono
21 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Zamek Kurzętnik opłacono
22 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono
23 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny opłacono
24 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny opłacono
25 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono
26 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono
27 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny opłacono
28 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono
29 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny opłacono
30 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny opłacono
31 Kremski Rafał Iława Bieg główny opłacono
32 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono
33 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag opłacono
34 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny opłacono
35 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono
36 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono
37 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono
38 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
39 Waś Dominika Elbląg Bieg główny opłacono
40 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
41 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny TEAM ANIOŁOWO opłacono
42 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
43 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono
44 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny opłacono
45 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono
46 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny opłacono
47 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
48 Węgorek Piotr Bytom Bieg główny Opel Active Team / Btm Runners opłacono
49 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny Team JK84 opłacono
50 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny Sztum Biega opłacono
51 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono
52 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono
53 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
54 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW opłacono
55 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
56 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny opłacono
57 Matyja Karolina Pasłęk Bieg główny opłacono
58 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
59 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
60 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny Spartanie Dzieciom opłacono
61 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono
62 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI opłacono
63 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny opłacono
64 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono
65 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny opłacono
66 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg główny Gladiator Pasłęk opłacono
67 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono


Wyświetleń: 5365

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ