Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okseniuk Oksana | Kovel | Ukraina | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
2 | Okseniuk Sergiej | Kovel | Polska | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
3 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny | opłacono | |
4 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
5 | Trembacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
6 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 4W-MBOT (43blp Braniewo) | opłacono |
7 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny | 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete | opłacono |
8 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
9 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny | Są Wolniejsi | opłacono |
11 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg główny | opłacono | |
12 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
13 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
14 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Arobron.pl | opłacono |
15 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
16 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono |
17 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny | 3athlete | opłacono |
18 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
19 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny | RedRum OldBoys | opłacono |
20 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | Olimpia Elbląg | opłacono |
21 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny | Zamek Kurzętnik | opłacono |
22 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Maratończyk - Elbląg | opłacono |
23 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
24 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
25 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | opłacono |
26 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny | PROKOPKI | opłacono |
27 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
28 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny | BUDIMEX | opłacono |
29 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Boczkowski Dawid | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
31 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
32 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
33 | Jaśniewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny | #ProjektSUPelblag | opłacono |
34 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg główny | opłacono | |
35 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
36 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
37 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
38 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
39 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
40 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny | TEAM ANIOŁOWO | opłacono |
42 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
44 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
45 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
46 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
47 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
48 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg główny | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono |
49 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny | Team JK84 | opłacono |
50 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny | Sztum Biega | opłacono |
51 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Kwidzyn Biega | opłacono |
52 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
54 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | OŻW | opłacono |
55 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
56 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
57 | Matyja Karolina | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
59 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
61 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | KOCIAMBERKI | opłacono |
63 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
65 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Gladiator Pasłęk | opłacono |
67 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 7967