Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny TEAM ANIOŁOWO opłacono
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny opłacono
3 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok
4 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny opłacono
5 jarocki jacek braniewo Bieg główny
6 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
7 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg główny A.M.G.-BRANIEWO
8 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
9 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg główny
10 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny opłacono
11 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Bieg główny
12 Węgorek Piotr Bytom Bieg główny Opel Active Team / Btm Runners opłacono
13 Węgorek MONIKA BYTOM Bieg główny BTM RUNNERS
14 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW opłacono
15 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny Team JK84 opłacono
16 Bojarowski Piotr Dąbrówno Bieg główny Team Kopeć
17 karczewska alina DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
18 KARCZEWSKI EUGENIUSZ DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
19 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny opłacono
20 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny opłacono
21 Zawisza Marcin Elbląg Bieg główny
22 Zawisza Anna Elbląg Bieg główny
23 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny El-Aktywni
24 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono
25 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny
26 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg główny
27 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny
28 Pawłowska Beata Elbląg Bieg główny
29 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl opłacono
30 Trembacz Michał Elbląg Bieg główny opłacono
31 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny
32 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono
33 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg główny
34 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
35 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete opłacono
36 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
37 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
38 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny opłacono
39 Iłowska Emilia Elbląg Bieg główny
40 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny
41 Gniazdowski Łukasz Elbląg Bieg główny
42 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
43 Paruszewski Robert Elbląg Bieg główny
44 Bałdyga Renata Elbląg Bieg główny
45 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono
46 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono
47 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag opłacono
48 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
49 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
50 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
51 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
52 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
53 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB
54 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono
55 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
56 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg główny
57 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono
58 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono
59 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI opłacono
60 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
61 Waś Dominika Elbląg Bieg główny opłacono
62 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete opłacono
63 Janik Dorota Elbląg Bieg główny YanikY
64 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny YanikY
65 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny El-Aktywni
66 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
67 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny opłacono
68 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono
69 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono
70 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono
71 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny opłacono
72 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny opłacono
73 Kremski Rafał Iława Bieg główny opłacono
74 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny opłacono
75 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny
76 Okseniuk Sergiej Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
77 Okseniuk Oksana Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
78 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono
79 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono
80 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny AMATOR
81 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 4W-MBOT (43blp Braniewo) opłacono
82 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny GRUPA MALBORK
83 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
84 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Zamek Kurzętnik opłacono
85 Pulkowki Leszek Milejewo Bieg główny
86 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
87 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono
88 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny Są Wolniejsi opłacono
89 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny opłacono
90 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
91 Rozenbajgier Łukasz Pasłęk Bieg główny
92 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny opłacono
93 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny Spartanie Dzieciom opłacono
94 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny opłacono
95 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny
96 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono
97 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny opłacono
98 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny opłacono
99 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk
100 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk


Wyświetleń: 4975

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ