Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawisza Marcin Elbląg Bieg główny
2 Zawisza Anna Elbląg Bieg główny
3 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny opłacono
4 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono
5 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny opłacono
6 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono
7 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono
8 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny
9 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg główny
10 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny
11 Pawłowska Beata Elbląg Bieg główny
12 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny
13 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny opłacono
14 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny
15 Trembacz Michał Elbląg Bieg główny opłacono
16 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny
17 Rozenbajgier Łukasz Pasłęk Bieg główny
18 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg główny
19 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny opłacono
20 Wolny Marcin Rotmanka Bieg główny opłacono
21 jarocki jacek braniewo Bieg główny
22 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny opłacono
23 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny opłacono
24 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny opłacono
25 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny
26 Kremski Rafał Iława Bieg główny opłacono
27 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
28 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny opłacono
29 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny opłacono
30 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
31 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono
32 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny opłacono
33 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny opłacono
34 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny opłacono
35 Iłowska Emilia Elbląg Bieg główny
36 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny
37 Gniazdowski Łukasz Elbląg Bieg główny
38 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny opłacono
39 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
40 Paruszewski Robert Elbląg Bieg główny
41 Bałdyga Renata Elbląg Bieg główny
42 Matyja Karolina Pasłęk Bieg główny opłacono
43 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono
44 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono
45 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny opłacono
46 Grzebyk Jacek Pasłęk Bieg główny
47 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny opłacono
48 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg główny
49 Pulkowki Leszek Milejewo Bieg główny
50 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny opłacono
51 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
52 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono
53 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Bieg główny
54 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
55 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono
56 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono
57 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
58 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg główny
59 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
60 Waś Dominika Elbląg Bieg główny opłacono
61 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag opłacono
62 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
63 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete opłacono
64 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete opłacono
65 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 4W-MBOT (43blp Braniewo) opłacono
66 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg główny A.M.G.-BRANIEWO
67 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny AMATOR
68 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl opłacono
69 Węgorek MONIKA BYTOM Bieg główny BTM RUNNERS
70 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono
71 karczewska alina DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
72 KARCZEWSKI EUGENIUSZ DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
73 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
74 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny El-Aktywni
75 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny El-Aktywni
76 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
77 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg główny Gladiator Pasłęk opłacono
78 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny GRUPA MALBORK
79 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
80 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
81 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB
82 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk
83 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI opłacono
84 Okseniuk Sergiej Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
85 Okseniuk Oksana Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team opłacono
86 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok
87 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono
88 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
89 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono
90 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
91 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
92 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono
93 Węgorek Piotr Bytom Bieg główny Opel Active Team / Btm Runners opłacono
94 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono
95 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW opłacono
96 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono
97 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
98 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny RedRum OldBoys opłacono
99 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
100 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk


Wyświetleń: 4275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ