Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny | Zamek Kurzętnik | opłacono |
2 | Janik Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
3 | Janik Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
4 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Unicorn Team | |
5 | Bojarowski Piotr | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
6 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny | Team JK84 | opłacono |
7 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny | TEAM ANIOŁOWO | opłacono |
8 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny | Sztum Biega | opłacono |
9 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
10 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Bieg główny | Sowiński Team | |
11 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny | Są Wolniejsi | opłacono |
12 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
13 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
14 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny | RedRum OldBoys | opłacono |
15 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
16 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny | PROKOPKI | opłacono |
17 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | OŻW | opłacono |
18 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | opłacono |
19 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg główny | Opel Active Team / Btm Runners | opłacono |
20 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | Olimpia Elbląg | opłacono |
21 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
22 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
23 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Maratończyk - Elbląg | opłacono |
24 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
25 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Kwidzyn Biega | opłacono |
26 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg główny | KS Podlasie Białystok | |
27 | Okseniuk Sergiej | Kovel | Polska | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
28 | Okseniuk Oksana | Kovel | Ukraina | Bieg główny | Krzysztofiak Team | opłacono |
29 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | KOCIAMBERKI | opłacono |
30 | Plawgo Mirosław | Pasłęk | Polska | Bieg główny | KB BiegamBoLubię Pasłęk | |
31 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | JBB | |
32 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
33 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
34 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny | GRUPA MALBORK | |
35 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Gladiator Pasłęk | opłacono |
36 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
37 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
38 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
39 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono |
40 | karczewska alina | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
41 | KARCZEWSKI EUGENIUSZ | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
42 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny | BUDIMEX | opłacono |
43 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Polska | Bieg główny | BTM RUNNERS | |
44 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Arobron.pl | opłacono |
45 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
46 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg główny | A.M.G.-BRANIEWO | |
47 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 4W-MBOT (43blp Braniewo) | opłacono |
48 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny | 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete | opłacono |
49 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny | 3athlete | opłacono |
50 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
51 | Jaśniewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny | #ProjektSUPelblag | opłacono |
52 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
55 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
56 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
57 | Rozenbajgier Łukasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
58 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
59 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
61 | Paruszewski Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
62 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
63 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
65 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Bieg główny | ||
67 | Matyja Karolina | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
68 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
69 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
70 | Zawisza Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
71 | Zawisza Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
72 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
73 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
74 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | opłacono | |
76 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono | |
77 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
78 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
79 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
80 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
81 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
82 | jarocki jacek | braniewo | Polska | Bieg główny | ||
83 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
84 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
85 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
86 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg główny | opłacono | |
87 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
88 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
89 | Boczkowski Dawid | Iława | Polska | Bieg główny | opłacono | |
90 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
91 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
93 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
94 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
95 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | Bieg główny | ||
96 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
97 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono | |
98 | Gniazdowski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
99 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono | |
100 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | Bieg główny |
Wyświetleń: 7966