Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg dodatkowy - 5 km. nieobowiazkowy Do zapłaty
1 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Team Kopeć TAK opłacono
2 Szulewa Szymon Lidzbark Warmiński 1963 m SP nr 3 Lidzbark Warmiński NIE opłacono
3 Szulewa Mariusz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
4 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL 1963 m TAK opłacono
5 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 m Pszczółkowki Team TAK opłacono
6 Woroniec Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
7 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1963 m Team Kopeć TAK opłacono
8 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK opłacono
9 Tomczak Katarzyna Lidzbark Warmiński 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK opłacono
10 Mulańska Lidia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
11 Baran Igor Lidzbark -Warminski 1963 m Szkoła podstawowa nr 3 Lidzbark -Warmiński NIE opłacono
12 Baran Maria Lidzbark -Warmiński 1963 m NIE opłacono
13 Wasieczko Sylwia Orneta 1963 m TAK opłacono
14 Szczurowski Tomasz Orneta 1963 m 11 Mazurski Pułk Artylerii TAK opłacono
15 Zienkiewicz Piotr Młynary 1963 m UKS GIMPAS PASŁĘK TAK opłacono
16 Bryl Bogusława Górowo Iław. 1963 m NIE opłacono
17 Kłoczko Jacek Górowo Iławeckie 1963 m NIE opłacono
18 Legięć Sebastian Pilnik 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSKi NIE opłacono
19 Legięć Justyna Pilnik 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSKi NIE opłacono
20 Chmielewska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
21 Alchimowicz Cezary Napraty 1963 m TAK opłacono
22 Nowak Monika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
23 Gnat Robert Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
24 Gnat Joanna Lidzbark Warmińśki 1963 m NIE opłacono
25 Kuzan Patryk Olsztyn 1963 m Sp nr 13 Olsztyn NIE opłacono
26 ROMASZ kinga LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSK NIE opłacono
27 ROMASZ kamilla LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE opłacono
28 Surdziel Michał Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK opłacono
29 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
30 Piórkowska Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
31 Wilk Danuta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
32 Dryzelenko Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
33 Jurgielewicz Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy NIE opłacono
34 Wójciak Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
35 Gers Marcin Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
36 Klukas Jacek Stryjkowo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
37 Małachowski Krystian Bobrownik 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
38 Gadomski Ireneusz Milogorze 1963 m NIE opłacono
39 Gadomska Nikola Milogorze 1963 m SP KRASZEWO NIE opłacono
40 Małachowska Bernadeta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
41 Wójtowicz Jakub Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
42 Miecznikowski Kewin Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
43 Urmanowicz Jakub Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
44 Zabłocki Antoni Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
45 Sosnowska Oliwia Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
46 Kondratowicz Zuzanna Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
47 Dąbrowska Aleksandra Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
48 Mikołap Szymon Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
49 Kmiołek Bartosz Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
50 Krzysiak Sandra Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
51 Pleskot Jakub Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
52 Kwiatkowski Kamil Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
53 Zabłocki Adam Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
54 Koźlik Bartłomiej Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
55 Pleskot Wiktor Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
56 Parszuta Kasia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
57 Parszuta Krystian MM 1963 m TAK opłacono
58 Gadomska Antonina Milogorze 1963 m SP KRASZEWO TAK opłacono
59 Luzny Adam Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
60 Luzny Przemek Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
61 Luzny Tomasz Bartoszyce 1963 m JW2039 TAK opłacono
62 Gulbińska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
63 Kaczmarczyk Karol Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
64 Sikorski Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
65 Bogdalski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
66 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
67 Misiewicz Piotr Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
68 Matracki Krystian Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
69 Łazurkiewicz Kamil Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
70 Pachulski Norbert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
71 Pochodaj Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
72 Mucha Robert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
73 Rypiński Artur Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
74 Bącik Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
75 Białczak Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
76 Gwiazda Artur Rogóż 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK opłacono
77 Sajkowski Tomasz Kochanowka 1963 m NIE opłacono
78 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
79 Nowosad Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy TAK opłacono
80 Hałun Łukasz Górowo Iławeckie 1963 m Dąbrowski Team TAK opłacono
81 Orlicka Sandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
82 Kuber Andrzej KRASZEWO 1963 m xRunners TAK opłacono
83 Mieczkowski Norbert Miłogórze 1963 m Szkola im.Karola Wojtyly Kraszewo 2 NIE opłacono
84 Szostak Tomasz Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
85 Szostak Aneta Lidzbark-Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
86 Gudaniec Robert Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
87 Białczak Agata Rogóż 1963 m Zespół Szkół w Rogóżu NIE opłacono
88 Białczak Alicja Rogóż 1963 m Zespół Szkół w Rogóżu NIE opłacono
89 Jóźwiak Sebastian Dywity 1963 m NIE opłacono
90 Mihal Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
91 Mieczkowska Zuzanna Miłogórze 1963 m Szkola im.Karola Wojtyly Kraszewo 2 NIE opłacono
92 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
93 Sajkowska Antonina Kochanowka 1963 m NIE opłacono
94 Sajkowska Agnieszka Kochanowka 1963 m NIE opłacono
95 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Luks Karol Kraszewo TAK opłacono
96 Majewska Agata Lidzbark Warminski 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK opłacono
97 Czech Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
98 Czech Anna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
99 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
100 Gębska Katarzyna Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono


Wyświetleń: 3422

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ