Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg dodatkowy - 5 km. nieobowiazkowy Do zapłaty
1 Luzny Tomasz Bartoszyce 1963 m JW2039 TAK opłacono
2 Luzny Przemek Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
3 Luzny Adam Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
4 Karczewski Mariusz Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
5 Karczewska Marta Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
6 Karczewska Lena Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
7 Karczewski Krystian Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
8 Karczewska Justyna Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
9 Małachowski Krystian Bobrownik 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
10 Jóźwiak Sebastian Dywity 1963 m NIE opłacono
11 Kuciński Łukasz Elbląg 1963 m TAK opłacono
12 Odziemczyk Tomasz Elbląg 1963 m TAK opłacono
13 Bryl Bogusława Górowo Iław. 1963 m NIE opłacono
14 Kłoczko Jacek Górowo Iławeckie 1963 m NIE opłacono
15 Hałun Łukasz Górowo Iławeckie 1963 m Dąbrowski Team TAK opłacono
16 Sajkowska Agnieszka Kochanowka 1963 m NIE opłacono
17 Sajkowska Antonina Kochanowka 1963 m NIE opłacono
18 Sajkowski Tomasz Kochanowka 1963 m NIE opłacono
19 Koźlik Bartłomiej Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
20 Kmiołek Bartosz Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
21 Dąbrowska Aleksandra Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
22 Pleskot Wiktor Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
23 Zabłocki Adam Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
24 Pleskot Jakub Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
25 Mikołap Szymon Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
26 Kuber Andrzej KRASZEWO 1963 m xRunners TAK opłacono
27 Zabłocki Antoni Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE opłacono
28 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 warmiński pułk rozpoznawczy TAK opłacono
29 Baran Igor Lidzbark -Warminski 1963 m Szkoła podstawowa nr 3 Lidzbark -Warmiński NIE opłacono
30 Baran Maria Lidzbark -Warmiński 1963 m NIE opłacono
31 Gudaniec Robert Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
32 Szostak Tomasz Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
33 Konwicka Malgorzata Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
34 Majewska Agata Lidzbark Warminski 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK opłacono
35 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
36 Gębska Katarzyna Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
37 Gobis Jakub Lidzbark Warminski 1963 m ZESPÓŁ SZKÓŁ W GÓROWIE IŁAWECKIM NIE opłacono
38 Gobis JAROSŁAW Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
39 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 m Pszczółkowki Team TAK opłacono
40 Woroniec Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
41 Konwicki Adam Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
42 Kozłowski Marcin Lidzbark Warmiński 1963 m KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI NIE opłacono
43 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
44 Gulbińska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
45 Czech Anna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
46 Czech Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
47 Parszuta Kasia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
48 Szczepańska Katarzyna Wiesława Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
49 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1963 m KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI TAK opłacono
50 Surdziel Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK opłacono
51 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK opłacono
52 Bakuła Maria Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
53 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
54 ZAMORSKI TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE opłacono
55 ZAMORSKA Gabriela LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m SP nr 3 NIE opłacono
56 Nowak Monika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
57 Piórkowska Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
58 Szulewa Mariusz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
59 Olszański KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
60 Szulewa Szymon Lidzbark Warmiński 1963 m SP nr 3 Lidzbark Warmiński NIE opłacono
61 Wiśniowski Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Burmistrz Miasta TAK opłacono
62 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
63 Szczepański Maksymilian Lidzbark Warmiński 1963 m SP KRASZEWO NIE opłacono
64 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
65 Białczak Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
66 Rakowski KONRAD Lidzbark Warmiński 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSK NIE opłacono
67 Górna Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
68 Orlicka Sandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
69 Dryzelenko Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
70 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
71 Wilk Danuta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
72 WILK ANNA LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI NIE opłacono
73 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK opłacono
74 Bącik Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
75 Rypiński Artur Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
76 Mucha Robert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
77 Pochodaj Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
78 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Luks Karol Kraszewo TAK opłacono
79 Pachulski Norbert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
80 Łazurkiewicz Kamil Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
81 Matracki Krystian Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
82 Misiewicz Piotr Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
83 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
84 Chmielewska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
85 Bogdalski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
86 Sikorski Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
87 Surdziel Michał Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK opłacono
88 Kaczmarczyk Karol Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
89 Borkowska Justyna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
90 Małachowska Bernadeta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
91 Zawada Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
92 Bloch Joanna lidzbark warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
93 Kozłowska Marta Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
94 Michalak Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
95 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
96 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
97 Mulańska Lidia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
98 ROMASZ kamilla LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE opłacono
99 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
100 ROMASZ kinga LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSK NIE opłacono


Wyświetleń: 3487

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ