Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg dodatkowy - 5 km. nieobowiazkowy Do zapłaty
1 Konwicka Malgorzata Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
2 Woroniec Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
3 Konwicki Adam Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
4 Jóźwiak Sebastian Dywity 1963 m NIE opłacono
5 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
6 Parszuta Krystian MM 1963 m TAK opłacono
7 Parszuta Kasia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
8 Bakuła Maria Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
9 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
10 ZAMORSKI TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE opłacono
11 Nowak Monika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
12 Szulewa Mariusz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
13 Kłoczko Jacek Górowo Iławeckie 1963 m NIE opłacono
14 Olszański KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
15 Bryl Bogusława Górowo Iław. 1963 m NIE opłacono
16 Lebuda Ewa Olsztyn 1963 m NIE opłacono
17 Mikołajczyk Adam Olsztyn 1963 m NIE opłacono
18 Mikołajczyk Monika Olsztyn 1963 m NIE opłacono
19 Białczak Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
20 Górna Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
21 Orlicka Sandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
22 Kuciński Łukasz Elbląg 1963 m TAK opłacono
23 Dryzelenko Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
24 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
25 Wasieczko Sylwia Orneta 1963 m TAK opłacono
26 Odziemczyk Tomasz Elbląg 1963 m TAK opłacono
27 Wilk Danuta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
28 Baran Maria Lidzbark -Warmiński 1963 m NIE opłacono
29 Luzny Przemek Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
30 Luzny Adam Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
31 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
32 Chmielewska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
33 Alchimowicz Cezary Napraty 1963 m TAK opłacono
34 Małachowska Bernadeta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
35 Zawada Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
36 Kozłowska Marta Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
37 Gębska Katarzyna Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
38 Michalak Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
39 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
40 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
41 Gadomski Ireneusz Milogorze 1963 m NIE opłacono
42 Mulańska Lidia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
43 ROMASZ kamilla LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE opłacono
44 Karczewski Mariusz Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
45 Karczewska Marta Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
46 Karczewska Lena Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
47 Karczewski Krystian Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
48 Karczewska Justyna Bartoszyce 1963 m NIE opłacono
49 Mihal Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
50 Walkiewicz Joanna Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
51 Gnat Joanna Lidzbark Warmińśki 1963 m NIE opłacono
52 Gnat Robert Lidzbark Warmiński 1963 m TAK opłacono
53 Gers Marcin Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
54 Sajkowska Agnieszka Kochanowka 1963 m NIE opłacono
55 Sajkowska Antonina Kochanowka 1963 m NIE opłacono
56 Wójciak Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE opłacono
57 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL 1963 m TAK opłacono
58 Sajkowski Tomasz Kochanowka 1963 m NIE opłacono
59 Gobis JAROSŁAW Lidzbark Warminski 1963 m NIE opłacono
60 Tyniec Katarzyna Lidzbark warmiński 1963 m NIE opłacono
61 Szczurowski Tomasz Orneta 1963 m 11 Mazurski Pułk Artylerii TAK opłacono
62 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński. 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy TAK opłacono
63 Piórkowska Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
64 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 warmiński pułk rozpoznawczy TAK opłacono
65 Bącik Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
66 Rypiński Artur Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
67 Mucha Robert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
68 Pochodaj Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
69 Pachulski Norbert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
70 Łazurkiewicz Kamil Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
71 Matracki Krystian Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
72 Misiewicz Piotr Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
73 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
74 Bogdalski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
75 Sikorski Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
76 Kaczmarczyk Karol Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK opłacono
77 Jurgielewicz Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy NIE opłacono
78 Nowosad Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy TAK opłacono
79 Surdziel Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK opłacono
80 Surdziel Michał Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK opłacono
81 Wiśniowski Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Burmistrz Miasta TAK opłacono
82 Hałun Łukasz Górowo Iławeckie 1963 m Dąbrowski Team TAK opłacono
83 Luzny Tomasz Bartoszyce 1963 m JW2039 TAK opłacono
84 Czech Anna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
85 Czech Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
86 Szczepańska Katarzyna Wiesława Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
87 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
88 Bloch Joanna lidzbark warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
89 Szostak Aneta Lidzbark-Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
90 Szostak Tomasz Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK opłacono
91 Gulbińska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
92 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1963 m KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI TAK opłacono
93 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
94 WILK ANNA LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI NIE opłacono
95 Borkowska Justyna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
96 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
97 Gudaniec Robert Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
98 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
99 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK opłacono
100 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK opłacono


Wyświetleń: 5845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ