Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomczuk Anna Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
2 Golmanowski Krzysztof Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
3 Woźniak Marcin Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
4 Tomczuk Marek Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
5 Walicki Karol Wandowo 1963 m Gmina Gardeja Biega opłacono
6 Zieliński Błażej Jawty Wielkie 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
7 Tomaszewski Ryszard Kwidzyn 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn
8 Tomczuk Piotr Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
9 Wijata Dawid Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
10 Jeliński Mateusz Łasin 1963 m Biegam bo lubię opłacono
11 Jelińska Agnieszka Łasin 5 km Biegam bo lubię opłacono
12 Kaweczyński Krzysztof Mszanowo 5 km Team Kopeć opłacono
13 Teska Karolina Kisielice 1963 m opłacono
14 Kowalska Lena Kisielice 1963 m opłacono
15 Papierkiewicz Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
16 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km OSP Jędrychowo opłacono
17 Rogowski Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
18 Kogut Szymon Szafarnia 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
19 Kogut Sławomir Szafarnia 5 km Kurzętnik Biega opłacono
20 Mówiński Robert Bratian 5 km Kurzętnik Biega opłacono
21 ulińska otylia Kurzętnik 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
22 Szymański Jerzy Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
23 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
24 Grabowski Marek Olsztyn 5 km BUDIMEX opłacono
25 Chyliński Filip Grudziądz 1963 m SP 20 Grudziądz
26 śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
27 Szczepański Mateusz Szembruk 5 km opłacono
28 Neumann Weronika Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa w Kisielicch opłacono
29 Szymański Zdzisław Kisielice 5 km opłacono
30 Lietz Dominik Limża 1963 m opłacono
31 Banaszewska Marta Grudziądz 1963 m opłacono
32 Banaszewska Maja Grudziądz 1963 m opłacono
33 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km opłacono
34 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km opłacono
35 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5 km Kurzętnik Biega opłacono
36 Starbała Gabriel Kisielice 5 km opłacono
37 Więczkowska Amelka Pawlowo 1963 m 18 GDH im. Szarych Szeregów
38 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km opłacono
39 Olszewska Nikola Łasin 1963 m opłacono
40 Rutkowski Patryk Kisielice 5 km opłacono
41 Wiśniewski Rafał Iława 5 km IŁAWA BIEGA
42 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 1963 m RUN SZEMBRUK opłacono
43 Gachewicz Milena Szembruk 1963 m opłacono
44 Jakubowska Izabela Szembruk 5 km RUN SZEMBRUK opłacono
45 Jakubowski Leszek Szembruk 5 km 3 Batalion Drogowo Mostowy Chełmno opłacono
46 Mańka adam Kisielice 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
47 Jarzębowski Bartosz Kisielice 5 km opłacono
48 Jarzębowski Kamil Kisielice 5 km opłacono
49 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5 km Kurzętnik Biega opłacono
50 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz 5 km opłacono
51 jankowska aleksandra Łasin 1963 m opłacono
52 Darda Jakub Kwidzyn 1963 m opłacono
53 Darda Sylwia Kwidzyn 5 km opłacono
54 Bartyzel Łukasz Limźa 1963 m opłacono
55 Bartyzel Jakub Limźa 1963 m opłacono
56 Chyżyńska Marzena Szczepkowo 5 km opłacono
57 Bartyzel Sławomir Limźa 1963 m opłacono
58 Kołecki Michał Iława 5 km MiSiEk-Runner / ULG
59 Wenderska Dominika Grudziądz 5 km Collegium Medicum UMK opłacono
60 Chyliński Waldemar Grudziądz 5 km


Wyświetleń: 1715

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ