Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartyzel Sławomir Limźa 1963 m opłacono
2 Bartyzel Jakub Limźa 1963 m opłacono
3 Bartyzel Łukasz Limźa 1963 m opłacono
4 Darda Jakub Kwidzyn 1963 m opłacono
5 jankowska aleksandra Łasin 1963 m opłacono
6 Gachewicz Milena Szembruk 1963 m opłacono
7 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 1963 m RUN SZEMBRUK opłacono
8 Olszewska Nikola Łasin 1963 m opłacono
9 Więczkowska Amelka Pawlowo 1963 m 18 GDH im. Szarych Szeregów
10 Banaszewska Maja Grudziądz 1963 m opłacono
11 Banaszewska Marta Grudziądz 1963 m opłacono
12 Lietz Dominik Limża 1963 m opłacono
13 Neumann Weronika Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa w Kisielicch opłacono
14 Chyliński Filip Grudziądz 1963 m SP 20 Grudziądz
15 ulińska otylia Kurzętnik 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
16 Kogut Szymon Szafarnia 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
17 Kowalska Lena Kisielice 1963 m opłacono
18 Teska Karolina Kisielice 1963 m opłacono
19 Jeliński Mateusz Łasin 1963 m Biegam bo lubię opłacono
20 Wijata Dawid Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
21 Tomczuk Piotr Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
22 Tomaszewski Ryszard Kwidzyn 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn
23 Zieliński Błażej Jawty Wielkie 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
24 Walicki Karol Wandowo 1963 m Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Tomczuk Marek Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
26 Tomczuk Anna Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
27 Chyliński Waldemar Grudziądz 5 km
28 Wenderska Dominika Grudziądz 5 km Collegium Medicum UMK opłacono
29 Kołecki Michał Iława 5 km MiSiEk-Runner / ULG
30 Chyżyńska Marzena Szczepkowo 5 km opłacono
31 Darda Sylwia Kwidzyn 5 km opłacono
32 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz 5 km opłacono
33 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5 km Kurzętnik Biega opłacono
34 Jarzębowski Kamil Kisielice 5 km opłacono
35 Jarzębowski Bartosz Kisielice 5 km opłacono
36 Mańka adam Kisielice 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
37 Jakubowski Leszek Szembruk 5 km 3 Batalion Drogowo Mostowy Chełmno opłacono
38 Jakubowska Izabela Szembruk 5 km RUN SZEMBRUK opłacono
39 Wiśniewski Rafał Iława 5 km IŁAWA BIEGA
40 Rutkowski Patryk Kisielice 5 km opłacono
41 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km opłacono
42 Starbała Gabriel Kisielice 5 km opłacono
43 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5 km Kurzętnik Biega opłacono
44 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km opłacono
45 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km opłacono
46 Szymański Zdzisław Kisielice 5 km opłacono
47 Szczepański Mateusz Szembruk 5 km opłacono
48 śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
49 Grabowski Marek Olsztyn 5 km BUDIMEX opłacono
50 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
51 Szymański Jerzy Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
52 Mówiński Robert Bratian 5 km Kurzętnik Biega opłacono
53 Kogut Sławomir Szafarnia 5 km Kurzętnik Biega opłacono
54 Rogowski Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
55 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km OSP Jędrychowo opłacono
56 Papierkiewicz Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
57 Kaweczyński Krzysztof Mszanowo 5 km Team Kopeć opłacono
58 Jelińska Agnieszka Łasin 5 km Biegam bo lubię opłacono
59 Woźniak Marcin Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
60 Golmanowski Krzysztof Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono


Wyświetleń: 1780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ