Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Darda Sylwia Kwidzyn 5 km opłacono
2 Jarzębowski Kamil Kisielice 5 km opłacono
3 Darda Jakub Kwidzyn 1963 m opłacono
4 jankowska aleksandra Łasin 1963 m opłacono
5 Szczepański Mateusz Szembruk 5 km opłacono
6 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km opłacono
7 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km opłacono
8 Rutkowski Patryk Kisielice 5 km opłacono
9 Banaszewska Maja Grudziądz 1963 m opłacono
10 Banaszewska Marta Grudziądz 1963 m opłacono
11 Olszewska Nikola Łasin 1963 m opłacono
12 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km opłacono
13 Jarzębowski Bartosz Kisielice 5 km opłacono
14 Chyliński Waldemar Grudziądz 5 km
15 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz 5 km opłacono
16 Szymański Zdzisław Kisielice 5 km opłacono
17 Lietz Dominik Limża 1963 m opłacono
18 Starbała Gabriel Kisielice 5 km opłacono
19 Kowalska Lena Kisielice 1963 m opłacono
20 Teska Karolina Kisielice 1963 m opłacono
21 Bartyzel Sławomir Limźa 1963 m opłacono
22 Chyżyńska Marzena Szczepkowo 5 km opłacono
23 Bartyzel Jakub Limźa 1963 m opłacono
24 Gachewicz Milena Szembruk 1963 m opłacono
25 Bartyzel Łukasz Limźa 1963 m opłacono
26 Mańka adam Kisielice 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
27 Więczkowska Amelka Pawlowo 1963 m 18 GDH im. Szarych Szeregów
28 Jakubowski Leszek Szembruk 5 km 3 Batalion Drogowo Mostowy Chełmno opłacono
29 Jelińska Agnieszka Łasin 5 km Biegam bo lubię opłacono
30 Jeliński Mateusz Łasin 1963 m Biegam bo lubię opłacono
31 Grabowski Marek Olsztyn 5 km BUDIMEX opłacono
32 Wenderska Dominika Grudziądz 5 km Collegium Medicum UMK opłacono
33 Walicki Karol Wandowo 1963 m Gmina Gardeja Biega opłacono
34 Tomaszewski Ryszard Kwidzyn 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn
35 Zieliński Błażej Jawty Wielkie 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
36 Tomczuk Marek Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
37 Wijata Dawid Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
38 Tomczuk Piotr Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
39 Tomczuk Anna Butowo 1963 m Grupa Zwiadu Bojowego ,,Grot,, Kwidzyn opłacono
40 Wiśniewski Rafał Iława 5 km IŁAWA BIEGA
41 Mówiński Robert Bratian 5 km Kurzętnik Biega opłacono
42 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5 km Kurzętnik Biega opłacono
43 Kogut Sławomir Szafarnia 5 km Kurzętnik Biega opłacono
44 Kogut Szymon Szafarnia 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
45 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5 km Kurzętnik Biega opłacono
46 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
47 Golmanowski Krzysztof Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
48 Szymański Jerzy Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
49 ulińska otylia Kurzętnik 1963 m Kurzętnik Biega opłacono
50 Kołecki Michał Iława 5 km MiSiEk-Runner / ULG
51 Woźniak Marcin Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
52 Rogowski Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
53 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km OSP Jędrychowo opłacono
54 Papierkiewicz Paweł Jędrychowo 5 km OSP Jędrychowo opłacono
55 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 1963 m RUN SZEMBRUK opłacono
56 Jakubowska Izabela Szembruk 5 km RUN SZEMBRUK opłacono
57 Chyliński Filip Grudziądz 1963 m SP 20 Grudziądz
58 śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
59 Neumann Weronika Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa w Kisielicch opłacono
60 Kaweczyński Krzysztof Mszanowo 5 km Team Kopeć opłacono


Wyświetleń: 1840

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ